Pon - Pt: 8:00 - 16:00    ul. Tarnobrzeska 47, 39 - 400 Stale
  570 227 222      biuro@g-con.pl

Schody do kontenerów – montaż schodów kontenerowych

przez Artur Wygryz
schody do kontenerow motaz schodow kontenerowych

Schody do kontenerów to niezwykle praktyczne udogodnienie, a w niektórych przypadkach – obowiązkowy element wyposażenia obiektu skalowalnego. G-CON oferuje Klientom możliwość wynajmu solidnych schodów, opartych o konstrukcję aluminiową lub stalową. Czym cechują się te rozwiązania? Czytaj dalej!

 

Schody do kontenerów – funkcjonalny element wyposażenia

Schody do kontenerów przydają się zwłaszcza w wielopiętrowych konstrukcjach. Jeśli zachodzi potrzeba dostania się do najwyżej położonego modułu, np. kontenera biurowego, służą do tego właśnie schody. Są zatem niezbędnym elementem wyposażenia. Z kolei w kontenerach parterowych stanowią raczej i opcję i dodatkowe udogodnienie, choć wszystko zależy od projektu obiektu.

Schody można dopasować do każdego typu kontenera, zarówno biurowego, jak i socjalnego czy sanitarnego. Są gwarancją bezpiecznej komunikacji w tymczasowych budynkach modułowych. Dzięki schodom żaden z u użytkowników nie ma problemu z dostępem do szatni, biura, stołówki czy magazynu.

 

Schody do kontenerów – szeroki zakres zastosowania

Budownictwo modułowe powoli urasta do rangi wiodącego trendu. Nic dziwnego. Obiekty skalowalne wykazują wiele zalet względem tradycyjnych budynków. Wśród największych należy wskazać łatwość rozbudowy. Dokładając kolejne moduły, można uzyskać obiekt o praktycznie dowolnej powierzchni, bez konieczności prowadzenia prac budowlanych.

Należy wyraźnie podkreślić, że konstrukcja kontenerów umożliwia łączenie ich nie tylko w pionie, ale i piętrowo. Pozwala to na stworzenia wielokondygnacyjnych budynków, co z kolei przekłada się na możliwość uzyskania dużej powierzchni nawet na niewielkiej przestrzeni. Łącząc poszczególne moduły obiektu (np. kontener biurowy z kontenerem sanitarnym) w sposób piętrowy, konieczne staje się zapewnienie dostępu do kontenerów tworzących piętro. Aby było to możliwe, niezbędny jest montaż schodów dedykowanych do tego typu jednostek.

Co ważne, kontenery mogą być ustawiane nawet na nierównych powierzchniach. Ich konstrukcja opiera się na solidnej ramie stalowej (autorskie rozwiązanie G-CON), co pozwala na użytkowanie obiektów nawet w wyjątkowo trudnych warunkach. Należy jednak podkreślić, że w takiej sytuacji różnica poziomów między gruntem a wejściem do kontenera może być na tyle duża, że konieczne stanie się zastosowanie dodatkowego elementu.

Także tutaj z pomocą przychodzą opracowane przez nas schody do kontenera. Dzięki przyłączeniu stopni różnica poziomów zostaje zniwelowana, a wchodzenie i wychodzenie z kontenera staje się nie tylko wygodne, ale i bezpieczne. Elementy te wykonane są z najwyższej jakości materiałów, z wykorzystaniem nowoczesnych procesów technologicznych. Dzięki temu spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa i zapewniają bezproblemową eksploatację przez bardzo długi czas.

 

Projekt i montaż schodów kontenerowych

Projekt nowoczesnych schodów kontenerowych powinien uwzględniać także estetykę ich wykonania i wykończenia. W końcu mają one zastosowanie nie tylko np. przy placu budowy, ale także w bardziej reprezentacyjnych miejscach. Na schody decydują się czasem właściciele lokali handlowo-usługowych, a przecież klient zwraca uwagę także na otoczenie firmy.

Zamawiając schody do kontenera w G-CON, możesz liczyć na kompleksową obsługę i fachowe doradztwo pod każdym względem – już od pierwszego kontaktu z nami.

W ramach dodatkowej usługi oferujemy montaż schodów do wszystkich kontenerów znajdujących się w naszej ofercie. Pomagamy w doborze optymalnego rozwiązania, zajmujemy się transportem i przyłączeniem schodów do obiektu. Po stronie Klienta leży tylko zgłoszenie zapotrzebowania na dodatkowy element. Gwarantujemy 100-procentowy profesjonalizm i szybki czas realizacji zlecenia. 

Skorzystanie z usług wykwalifikowanej ekipy montażowej pozwoli uniknąć ewentualnych błędów, które mogłyby wpływać na bezpieczeństwo użytkowników konstrukcji.

 

Ile kosztują schody kontenerowe?

W ofercie G-CON znajdują się różne warianty schodów do kontenera. Klienci mogą wybrać schody stalowe lub aluminiowe. Poszczególne modele różnią się też wysokością i zastosowaniem dodatkowych elementów konstrukcyjnych.

Wszystko to sprawia, że cena poszczególnych wariantów jest inna. W celu poznania wszystkich szczegółów oferty zapraszamy do kontaktu z działem handlowym G-CON. Nasi specjaliści pozostają do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiedzą na każde pytanie. Pomożemy też w wyborze rozwiązania najlepiej dopasowanego do Państwa indywidualnych oczekiwań.