Kontener kombi

Kontener kombi to rozwiązanie zapewniające kompleksowe zaplecze sanitarne. Produkowany jest w oparciu o solidną konstrukcję stalową. Od kontenerów typu biurowego różni się większą masą i solidniejszą konstrukcją podłogi. Jego zaletą jest bogate wyposażenie, na które składają się miski sedesowe, prysznice, umywalki, pisuary i podgrzewacze wody. Standardowe wymiary 2435 x 6055mm pozwalają na zlokalizowanie w nim wszystkich wymaganych urządzeń. Dla klientów poszukujących rozwiązań skrojonych na miarę indywidualnych potrzeb oferujemy kontenery oparte na ramach o innych, niż standardowe wymiarach.

Nasza firma proponuje kompleksową realizację zlecenia budowy kontenerów typu kombi pod konkretne wymagania klientów – służymy doradztwem, wykonujemy projekty w oparciu o oczekiwania zleceniodawców, produkujemy i montujemy obiekt w wybranym miejscu.

ZALETY KONTENERA KOMBI

Kontener sanitarny typu kombi to obiekt, który kompleksowo zabezpiecza wszystkie wymagania klientów w zakresie zabezpieczenia sanitarnego. Atutem produkowanych przez naszą firmę obiektów jest ich pełne dostosowanie do potrzeb klientów. Solidność wykonania, szeroki wybór urządzeń i akcesoriów różnych producentów, funkcjonalność oraz trwałość wyróżniają nasze kontenery na rynku.

Kontener kombi może być wykorzystywany samodzielnie lub stanowić część większej całości złożonej z połączonych szeregowo lub piętrowo kontenerów spełniających funkcje biurowe, wystawiennicze czy handlowe. Doskonałe właściwości izolacyjne wykorzystanych materiałów sprawiają, że może być wykorzystywany w każdych warunkach klimatycznych. Co więcej – solidna konstrukcja pozwala postawić go nawet na nierównym podłożu.

Inną zaletą prezentowanego obiektu jest stosunkowo niski koszt jego produkcji (w porównaniu z budynkiem o podobnych gabarytach i funkcjach) oraz możliwość wielokrotnej zmiany miejsca wykorzystania.

kontener kombi

ZASTOSOWANIE KONTENERA TYPU KOMBI

Ten rodzaj kontenerów spełnia wszystkie oczekiwania użytkowników w zakresie kompleksowego zabezpieczenia sanitarnego. Może być z powodzeniem wykorzystywany jako element zaplecza sanitarnego na budowie, w sektorze budowy dróg czy przy większym kompleksie biurowym skomponowanym z wielu obiektów kontenerowych. Może służyć jako zaplecze sanitarne na imprezach masowych, miejscach publicznych czy kempingach. Sprawdzi się także jako zaplecze sanitarne obiektów sportowych – orlików, kąpielisk miejskich czy boisk piłkarskich.

kontener kombi

WYPOSAŻENIE KONTENERA SANITARNEGO KOMBI

Obiekt w standardzie posiada wszystkie niezbędne instalacje potrzebne do realizowania usług sanitarnych.  Posiada podłączenie do instalacji:

  • wodnej,
  • kanalizacyjnej,
  • energetycznej.

Wyposażono go w system oświetlenia składający się z 2 lamp o mocy 2x36W, system ogrzewania (grzejnik o mocy 2kW). Dodatkowo w opcji dostępne jest podłączenie systemu klimatyzacji i wentylacji.

W zakresie urządzeń sanitarnych kontener kombi wyposażono w:

  • 2 toalety,
  • 2 pisuary,
  • 2 kabiny prysznicowe,
  • 4 umywalki,
  • 200-litrowy podgrzewacz wody.

Kontener posiada 3 niezależne wejścia oraz 3 niewielkie okna zapewniające dostęp światła dziennego.

Warto nadmienić, że zainstalowane urządzenia mogą, w zależności od wymagań klienta, pochodzić od różnych producentów. W ten sposób można uzyskać ciekawą aranżację i wygląd wnętrza. W ramach dodatkowych usług oferujemy wynajem zbiorników na fekalia, które znajdą zastosowanie w miejscach, gdzie nie ma możliwości podłączenia obiektu do kanalizacji. Proponujemy także wynajem schodów i cykliczne sprzątanie.