O firmie G-CON

Firma G-CON Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji kontenerów. Realizujemy kompleksowo usługi związane z projektowaniem, produkcją i instalacją kontenerów. W naszej ofercie znajdują się zarówno kontenery biurowe, jak i sanitarne. Wykonane przez nas obiekty mogą pełnić funkcje biurowe, wystawowe, handlowe czy zaplecza sanitarnego. Oferujemy także stróżówki, magazyny oraz chłodnie

Znormalizowane wymiary produkowanych przez nas kontenerów sprawiają, że z powodzeniem można je łączyć zarówno w systemie szeregowym, jak i pionowym. W efekcie tworzymy nie tylko pojedyncze kontenery, ale także obiekty o dużej powierzchni powstającej z połączenia pojedynczych elementów konstrukcyjnych. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość aranżowania budowli o dowolnym kształcie i rozmiarach. Duże znaczenie ma dla nas wysoka jakość wykończenia oraz odpowiedni dobór wyposażenia dostosowany do oczekiwań klientów.

Zapewniamy różnorodność sprawdzonych rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów. Naszym atutem jest doświadczona kadra inżynierów i pracowników, która realizuje zlecenia na podstawie potrzeb zleceniodawców.

ZESPÓŁ FACHOWCÓW – NASZ ATUT

Doświadczona i wykwalifikowana kadra inżynierów i pracowników, zapewniająca kompleksową obsługę klientów od etapu projektowania, przez produkcję, po finalny montaż kontenera w miejscu wskazanym przez klienta tworzy nasz niepowtarzalny i doskonale funkcjonujący zespół. 

Szczególną uwagę przykładamy do wysokiej jakości produkowanych kontenerówTrzymamy piecze nad każdym aspektem produkcyjnym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stworzyliśmy autorską konstrukcję ramy Nasi wykwalifikowani, certyfikowani spawacze dbają o jakość każdego detalu. 

Mamy jednak świadomość, że równie istotną rolę w kontaktach biznesowych gra partnerstwo, dlatego każdy z klientów traktowany jest w naszej firmie w sposób wyjątkowy.

OFERTA KONTENERÓW

Proponujemy kontenery standardowe, biurowe i kontenery typu studio doskonałe na biura, sklepy czy salony wystawiennicze

Oferujemy Państwu również kontenery sanitarne damsko-męskie, prysznicowe, sanitarne z kuchnią, oraz kontenery kombi i małe kombi

Stróżówki to niewielkie kontenery skonstruowane dla potrzeb firm ochroniarskich lub firm świadczących usługi dozoru

Stworzone z połączenia większej liczby kontenerów, oferujące dużą powierzchnię dla potrzeb różnych branż gospodarki

RÓŻNORODNOŚĆ PROJEKTÓW, WIELE REALIZACJI

Stawiamy na realizację zamówień w pełni dostosowanych do potrzeb klientów. Dlatego nie tylko samodzielnie produkujemy, ale także dostosowujemy i montujemy kontenery do najróżniejszych zastosowań. Jesteśmy gotowi na realizację niestandardowych zamówień czy montaż obiektów w miejscach, gdzie dowiezienie gotowego kontenera jest niemożliwe. Nasze doświadczenie sprawia, że sprostamy wymaganiom stawianym przez organizatorów imprez masowych, instytucji także wojskowych czy indywidualnych zamówień. Nieograniczona możliwość dostępnych konfiguracji, pełne zaangażowanie i liczba zrealizowanych zadań sprawiają, że jesteśmy firmą, która może zrealizować także Państwa niestandardowe oczekiwania w zakresie budowy kontenerowych obiektów modułowych.

Jesteśmy elastyczni pod względem Państwa oczekiwań związanych z modułowymi obiektami kontenerowymi. Cały czas dostosowujemy i rozszerzamy naszą ofertę produktową.

Zajmujemy się także tworzeniem obiektów o dużych powierzchniach wykonanych w technologii modułowej. Zawsze mogą Państwo liczyć na nasze fachowe doradztwo, które pozwoli Państwu na stworzenie w pełni dostosowanych do potrzeb obiektów kontenerowych.

panorama studio 7
kontener prysznicowy 2

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór modułów kontenerowych. Wśród nich proponujemy:

Naszym atutem jest dostęp do szerokiej gamy wyposażenia wnętrz zarówno w zakresie mebli biurowych, jak i urządzeń sanitarnych i kuchennych. W efekcie tworzymy aranżacje przestrzeni, które spełniają wszystkie zapotrzebowania klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, zaangażowanie, słuchanie potrzeb klientów  oraz elastyczność pozwoli sprostać Państwa oczekiwaniom w zakresie projektowania, budowy i montażu kontenerów o różnorodnym charakterze

Zachęcamy do kontaktu