Pon - Pt: 8:00 - 16:00    ul. Tarnobrzeska 47, 39 - 400 Stale
  570 227 222      biuro@g-con.pl

Kontener pod biurko

Kontener pod biurko – dodatkowe miejsce do przechowywania

Kontener pod biurko pozwala na stworzenie dodatkowej przestrzeni do przechowywania w każdym biurze. Nie zajmuje on zbyt wiele miejsca – znajduje się pod blatem, w okolicach nóg osoby siedzącej na krześle. Dzięki temu sprawdzi się w nawet najmniejszych pomieszczeniach, gdzie jest wystarczająco duża przestrzeń, by postawić stół lub biurko.

Kontener pod biurko – zalety

  • Możliwość rozszerzenia funkcjonalności biurka – kontener pod biurko pozwala na zwiększenie funkcjonalności stołu czy biurka, tworząc pod nimi dodatkową przestrzeń do przechowywania dowolnych przedmiotów.
  • Brak zabierania dodatkowej przestrzeni – kontenery stawia się w miejscu, w którym już znajduje się mebel, dzięki czemu nie zabierają one dodatkowej przestrzeni w pomieszczeniu.
  • Wytrzymała konstrukcja – kontenery zaprojektowano w taki sposób, by w ich szufladach możliwe było wygodne przechowywanie nawet ciężkich przedmiotów. Meble te wyprodukowano z metalu.
  • Zamek – umożliwia zamknięcie szuflad i szafek, chroniąc przedmioty przed dostępem niepowołanych osób.
  • Mobilność – kontenery pod biurko zostały wyposażone w kółka, które ułatwiają przesuwanie konstrukcji w dowolne miejsce.

Kontener pod biurko – zastosowanie

Kontener pod biurko sprawdzi się doskonale przede wszystkim w biurach i punktach obsługi klienta. Z mebla tego typu można skorzystać również w niewielkich przestrzeniach, w których nie ma możliwości postawienia osobnego regału czy szafki. We wnętrzu kontenera da się z powodzeniem przechowywać zarówno dokumenty, jak i drobne akcesoria czy narzędzia. To dobry wybór również do miejsc, w których konieczna jest częsta zmiana lokalizacji mebla.

Kontener pod biurko – wyposażenie

Kontenery pod biurko zostały wyposażone w półki i szuflady niezbędne do segregacji przechowywanych przedmiotów, kółka pozwalające na przesuwanie mebla oraz zamek, który umożliwia zabezpieczenie rzeczy przed obcymi osobami.

Nasi klienci pytają

Czy kontenery pod biurko są odpowiednie dla biur kontenerowych o ograniczonej przestrzeni?

Tak, kontenery pod biurko są doskonałe do biur kontenerowych, ponieważ wykorzystują przestrzeń pod biurkiem, pozwalając na efektywne zarządzanie ograniczonym miejscem.

Czy kontenery pod biurko oferują wystarczające zabezpieczenie dla ważnych dokumentów w biurach kontenerowych?

Kontenery pod biurko wyposażone w zamki stanowią bezpieczne miejsce do przechowywania ważnych dokumentów i akcesoriów, chroniąc je przed niepowołanym dostępem, co jest istotne w mniej zabezpieczonych przestrzeniach jak biura kontenerowe.

Czy kontener pod biurko G-CON jest mobilny i jak to wpływa na jego użytkowanie?

Tak, kontenery pod biurko są wyposażone w kółka, co pozwala na łatwe przesuwanie ich po biurze lub zmianę ich lokalizacji, co jest szczególnie przydatne w dynamicznych środowiskach pracy.