Domy modułowe

Strona główna » Domy modułowe

DOMY MODUŁOWE DLA KAŻDEGO

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów możemy dostosować nasze domy do potrzeb i wymagań każdego klienta. Możliwość łączenia modułów pozwala dopasować ich wielkość, tworząc nie tylko domki letniskowe, ale i całe osiedla. Ogromny wybór sposobów wykończenia, sprawia, że każdy znajdzie rozwiązanie dla siebie.

SZYBKA REALIZACJA

Świadomi potrzeb rynkowych opracowaliśmy nowoczesne rozwiązania przyspieszające proces prefabrykacji. W naszym zakładzie produkcyjnym w Tarnobrzegu dokładamy wszelkich starań, żeby zachować najwyższy poziom realizacji przy równoczesnym maksymalnym skróceniu jego czasu. Dzięki nam stworzysz swój wymarzony camping w kilka tygodni. Co więcej, działamy kompleksowo – w naszej ofercie znajdziesz również infrastrukturę biurową i sanitarną.

ROZWIĄZANIA DLA INWESTORÓW

Nasza rozbudowana fabryka pozwala wyprodukować nawet 40 domów modułowych miesięcznie, co jest idealnym rozwiązaniem dla inwestorów. Dzięki domom modułowym firmy G-CON możesz zwiększyć ilość miejsc noclegowych w swoim campingu, pensjonacie, czy stworzyć nowe miejsce wypoczynkowe w kilka tygodni.

DOMY MODUŁOWE

Budownictwo modułowe to jeden z najszybciej rozwijających się sposobów budowania na całym świecie. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz cieszyć się swoim domem nawet w 2 tygodnie!