Domy modułowe całoroczne - zbuduj z nami swój wymarzony dom modułowy

Strona główna » Domy modułowe całoroczne – zbuduj z nami swój wymarzony dom modułowy

Kontenerowe domy modułowe są rozwiązaniem, które w ostatnich latach znacząco zyskało na popularności. Nic dziwnego. Inwestorzy doceniają nowoczesne rozwiązania technologiczne, trwałość tego typu obiektów, ich niebanalny design, niewiarygodnie szybki czas realizacji inwestycji i cenę, która pozostaje niezwykle konkurencyjna względem obiektów budowlanych trwale związanych z gruntem. Specjaliści nie mają wątpliwości, że tego typu rozwiązania będą odgrywać coraz istotniejszą rolę na rynku budownictwa mieszkalnego i wypoczynkowego.

Domy modułowe dla każdego

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów możemy dostosować nasze domy do potrzeb i wymagań każdego klienta. Możliwość łączenia modułów pozwala dopasować ich wielkość, tworząc nie tylko domki letniskowe, ale i całe osiedla. Ogromny wybór sposobów wykończenia, sprawia, że każdy znajdzie rozwiązanie dla siebie.

Oferowane przez nas obiekty doskonale sprawdzają się jako domki letniskowe modułowe. Nie trzeba decydować się na kosztowną inwestycję, by móc cieszyć się własnymi czterema ścianami w malowniczej okolicy. Atrakcyjna cena konstrukcji modułowych sprawia, że pozostają one interesującą alternatywą dla trwałych obiektów budowlanych, które wymagają wyraźnie większych nakładów czasowych i angażują większe środki finansowe.

Wszystko to sprawia, że kontenerowy domek letniskowy jest propozycją stworzoną nie tylko dla prywatnych inwestorów, ale także dla firm z branży turystycznej i wypoczynkowej oraz dla deweloperów. Budownictwo modułowe stwarza ogrom możliwości, których po prostu nie można nie docenić. Jeżeli dodamy do tego wysoki standard wykończenia i ponadprzeciętną trwałość obiektów kontenerowych, otrzymamy rozwiązanie bliskie ideałowi.

Domki modułowe dla inwestorów

Nasza rozbudowana fabryka pozwala wyprodukować nawet 40 domów modułowych miesięcznie, co jest idealnym rozwiązaniem dla inwestorów. Dzięki domom modułowym firmy G-CON możesz zwiększyć ilość miejsc noclegowych w swoim campingu, pensjonacie, czy stworzyć nowe miejsce wypoczynkowe w kilka tygodni. Tak krótki czas realizacji zamówienia sprawia, że każdy przedsiębiorca może bez przeszkód realizować swoje cele biznesowe i błyskawicznie odpowiadać na potrzeby klientów, a to jeszcze nie wszystkie zalety budownictwa modułowego.

Gotowe domy modułowe - SZYBKA REALIZACJA

Świadomi potrzeb rynkowych opracowaliśmy nowoczesne rozwiązania przyspieszające proces prefabrykacji. W naszym zakładzie produkcyjnym w Tarnobrzegu jako producent domów modułowych dokładamy wszelkich starań, żeby zachować najwyższy poziom realizacji przy równoczesnym maksymalnym skróceniu jego czasu. Dzięki nam stworzysz swój wymarzony camping w kilka tygodni. Co więcej, działamy kompleksowo – w naszej ofercie znajdziesz również infrastrukturę biurową i sanitarną.

Domy modułowe - zalety

  • szybki czas realizacji – dom modułowy gotowy nawet w 2 tygodnie
  • niska cena
  • możliwość wyboru miedzy domkiem letniskowym, a całorocznym
  • wysoki standard wykończenia
  • nowoczesna konstrukcja
  • możliwość wyposażenia kontenera w klimatyzację i ogrzewanie

Budownictwo modułowe to jeden z najszybciej rozwijających się sposobów budowania na całym świecie. Dzięki naszym rozwiązaniom możesz cieszyć się swoim domem nawet w 2 tygodnie!

Kontenery letniskowe to jeden z najtańszych sposobów na posiadanie własnego obiektu wypoczynkowego. Pragniemy jednak podkreślić, że modułowy dom sprawdzi się nie tylko jako obiekt sezonowy. Kontenery ogrzewane są zbudowane z najnowocześniejszych materiałów, które zapewniają doskonałą izolację. To plus wysoki standard wykończenia sprawia, że z obiektów kontenerowych można bez przeszkód korzystać przez cały rok. W rezultacie, kontenery ocieplane stanowią ciekawą propozycję dla osób, które marzą o własnym domu, a nie chcą, by realizacja inwestycji wymagała zaangażowania dużych środków.

Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz obiektu do użytku czasowego czy całorocznego. Kontenery wentylowane sprawdzają się w najróżniejszych warunkach. Nie straszna im surowa zima – nowoczesna konstrukcja i wydajny system ogrzewania to cechy, dzięki którym we wnętrzu domu modułowego zawsze panuje odpowiednia temperatura. Mało tego, taki obiekt może być wyposażony w system klimatyzacji, zapewniający maksymalny komfort w nawet najbardziej upalne dni.

domy modulowe caloroczne 4

Klienci pytają, o domy modułowe

ILE KOSZTUJE DOM MODUŁOWY?

Ceny obiektów typu modułowy dom są różne i zależą przede wszystkim od standardu wykończenia. Ze względu na konieczność zastosowania specjalistycznych materiałów, zapewniających właściwy stopień izolacji termicznej, najdroższe są całoroczne domki modułowe. Bez względu na finalny koszt inwestycji, tego typu domy pozostają nieporównywalnie tańsze niż tradycyjne obiekty budowlane, trwale związane z gruntem.

CZY DOMY MODUŁOWE SĄ TRWAŁE?

W sieci krąży wiele informacji na temat rzekomej niskiej trwałości domów modułowych. Podkreślamy, to mity. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów o najwyższej jakości, gotowe domy modułowe G-CON wykazują niebywałą trwałość. Rdzeniem takiego obiektu jest rama. Jako producent domów modułowych, nie stawiamy na gotowe rozwiązania. Rama wykonana z wysokogatunkowej stali jest naszym autorskim projektem i stanowi nasz wyróżnik na rynku budownictwa modułowego. Gwarantujemy, że oferowane przez nas domy kontenerowe całoroczne bez trudu zniosą wieloletni okres eksploatacji w trudnych warunkach panującego w Polsce klimatu, przy czym należy zaznaczyć, że mówiąc o okresie wieloletnim, na myśli mamy użytek kilkupokoleniowy.

CZY WARTO BUDOWAĆ DOM MODUŁOWY?

Tak. Domki kontenerowe zapewniają komfort identyczny z tym, jakiego doświadczają właściciele obiektów budowlanych trwale związanych z gruntem. Jednocześnie, tego typu obiekty pozostają nieporównywalnie tańsze, a czas realizacji inwestycji jest o wiele krótszy – budynek modułowy jest gotowy do zamieszkania już po dwóch tygodniach od chwili rozpoczęcia inwestycji! Kolejna rzecz, inwestor, który zdecyduje się na zakup kontenera mieszkalnego, zyskuje swobodę, jakiej nie może zapewnić tradycyjny dom – tego typu obiekty można swobodnie przewozić, zatem zmiana działki nie stanowi najmniejszego problemu. Nie bez znaczenia jest też nowoczesny design. Tanie domy modułowe wyglądają na znacznie droższe, co jest zasługą przemyślanego wzornictwa i zastosowania nowoczesnych materiałów wykończeniowych.

JAK ZBUDOWAĆ DOM MODUŁOWY?

Po stronie inwestora leży tylko wybór konkretnego wariantu domu i standardu jego wykończenia. Resztą zajmiemy się my. Obiekty powstają w naszym zakładzie produkcyjnym w Tarnobrzegu, gdzie wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie. Wszystko po to, by w móc stworzyć nowoczesny, trwały obiekt w maksymalnie krótkim czasie. Kolejny krok to transport domu na działkę wskazaną przez nabywcę i instalacja obiektu. Co niezwykle istotne, przy spełnieniu określonych w przepisach warunków, obiekty kontenerowe nie wymagają uzyskania pozwolenia na budowę, więc leżące po stronie użytkownika domu formalności urzędowe są ograniczone do absolutnego minimum.

JAKA DZIAŁKA POD DOM MODUŁOWY?

Kontenery mieszkalne całoroczne nie przedstawiają szczególnych wymogów względem terenu, na którym mają być postawione, zarówno w ujęciu eksploatacyjnym, jak i prawnym. Ważne jest, aby inwestycja nie naruszała przepisów ustawy Prawo Budowlane. Taki obiekt nie może m.in. oddziaływać na obiekty sąsiednie, więc konieczne jest zachowanie wymaganych odległości od granicy.