Kontener stróżówka

Strona główna » Kontenery biurowe » Kontener stróżówka

Zapotrzebowanie na przenośne obiekty budowlane stale wzrasta – ich zaletą jest stosunkowo niska cena budowy, mobilność i elastyczność w zakresie wyposażenia i pełnionych funkcji. Doskonałym przykładem na zastosowanie kontenerów jest przenośna stróżówka. Ten niewielki, bo posiadający wymiary 2435x2990mm, obiekt doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba wydzielenia odrębnego pomieszczenia dla osób strzegących bezpieczeństwa terenu.

Firma G-CON specjalizuje się w produkcji różnorodnych obiektów przenośnych. Zajmujemy się również produkcją kontenerów typu stróżówka. Wykonujemy je na podstawie indywidualnych oczekiwań klientów. Proponujemy kompleksową realizację obejmującą wykonanie projektu, budowę oraz finalny montaż obiektu w miejscu wskazanym przez klienta. Zawsze mogą Państwo liczyć także na profesjonalne doradztwo, dzięki któremu dostosują Państwo funkcjonalność stróżówki do własnych oczekiwań.

kontener strozowka

ZALETY KONTENERÓW TYPU STRÓŻÓWKA

Kontener stróżówka to niewielki obiekt przenośny, który może być zlokalizowany w każdym miejscu wskazanym przez klienta. Jego wymiary powodują, że z powodzeniem może być ustawiony nawet na małej powierzchni. Co więcej, konstrukcja obiektu jest stabilna i wytrzymała oraz może być postawiona na nierównym gruncie.

Stróżówka jest kontenerem przenośnym, który może być zlokalizowany w każdym miejscu wskazanym przez klienta. Co więcej, zgodnie z potrzebami może być przenoszony, co nie powoduje uszkodzenia konstrukcji. Jego niewątpliwa zaleta to cena – jest zasadniczo tańszy, niż budowa budynku o podobnej funkcjonalności i parametrach. Ponadto, po zakończeniu użytkowania może być odsprzedany na rynku wtórnym, co także podnosi opłacalność jego zastosowania. Standaryzowane wymiary kontenera sprawiają, że z powodzeniem może stanowić odrębną budowlę, jak i część większej, zbudowanej z kilku – kilkunastu kontenerów całości. Jego atutem jest także możliwość łączenia go zarówno szeregowego jak i pionowego z innymi kontenerami.

ZASTOSOWANIE KONTENERÓW TYPU PRZENOŚNA STRÓŻÓWKA

Stróżówki to popularne obiekty wykorzystywane w miejscach, gdzie niezbędna jest ochrona. Sprawdzają się zarówno na placach budowy, jak i na drogach dojazdowych do firm, stref zamkniętych czy w innych miejscach wymagających stałego dozoru.

WYPOSAŻENIE KONTENERA STRÓŻÓWKI

Kontener stróżówka składa się z jednego pomieszczenia z jednym wejściem. Światło dzienne zapewniają dwa okna, które wyposażono w rolety. Właściwe ocieplenie ścian, stropu i podłogi sprawia, że może być wykorzystywany w każdych warunkach klimatycznych. Dodatkowo, jako producent proponujemy  pomalowanie ścian zewnętrznych na dowolny kolor z palety barw RAL.

Stróżówka wymaga podłączenia do sieci energetycznej o charakterystyce 400V/32A – stosowne przyłącze stanowi jeden z elementów podstawowych wyposażenia. Obiekt wyposażono w jeden punkt oświetleniowy o mocy 2x36W o grzejnik elektryczny o mocy 2kW. Dodatkowo, na życzenie klientów, w stróżówkach podłączamy klimatyzację i systemy teleinformatyczne.

W ramach dodatkowego wyposażenia proponujemy: zestaw mebli biurowych, szafy, łóżka, wieszaki, schody.

Powyższe elementy dobierane są na podstawie indywidualnych oczekiwań klienta

strozowka 2