Kontener stróżówka G-CON - przenośne kontenery stróżówki

Strona główna » Kontenery biurowe » Kontener stróżówka G-CON – przenośne kontenery stróżówki

Zapotrzebowanie na przenośne obiekty budowlane stale wzrasta – ich zaletą jest stosunkowo niska cena budowy, mobilność i elastyczność w zakresie wyposażenia i pełnionych funkcji. Doskonałym przykładem na zastosowanie kontenerów jest przenośna stróżówka. Ten niewielki, bo posiadający wymiary 2435x2990mm, obiekt doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie występuje potrzeba wydzielenia odrębnego pomieszczenia dla osób strzegących bezpieczeństwa terenu. Niewielkie wymiary sprawiają, że kontener biurowy stróżówka może być ustawiony nawet na małych placach.

Firma G-CON specjalizuje się w produkcji różnorodnych obiektów przenośnych. Zajmujemy się również produkcją kontenerów typu stróżówka. Wykonujemy je na podstawie indywidualnych oczekiwań klientów. Proponujemy kompleksową realizację obejmującą wykonanie projektu, budowę oraz finalny montaż obiektu w miejscu wskazanym przez klienta. Zawsze mogą Państwo liczyć także na profesjonalne doradztwo, dzięki któremu dostosują Państwo funkcjonalność stróżówki do własnych oczekiwań.

 

kontener strozowka


Kontener stróżówka - ZALETY

 • Kontener stróżówka to niewielki obiekt przenośny, który może być zlokalizowany w każdym miejscu wskazanym przez klienta.
 • Jego wymiary powodują, że z powodzeniem może być ustawiony nawet na małej powierzchni.
 • Co więcej, konstrukcja obiektu jest stabilna i wytrzymała oraz może być postawiona na nierównym gruncie.
 • Nie bez znaczenia jest tu także niewielka waga – kontenery biurowe stróżówki są lekkie, więc nie przedstawiają specjalnych wymogów co do gruntu.
 • Niska cena w porównaniu do postawienia budynku o podobnych gabarytach i funkcjonalności.
 • Standardowe wymiary pozwalają na modułowe połączenie stróżówki z innymi kontenerami
Przenośny kontener stróżówka jest obiektem, który może być zlokalizowany w każdym miejscu wskazanym przez klienta. Co więcej, zgodnie z potrzebami może być przenoszony, co nie powoduje uszkodzenia konstrukcji budki dla ochrony – kontenery stróżówki z płyty warstwowej wykazują ponadprzeciętną wytrzymałość. Niewątpliwa zaleta kontenerów stróżówek to cena – jest zasadniczo tańszy, niż budowa budynku o podobnej funkcjonalności i parametrach. Warto też pamiętać w pierwszym roku użytkowania obiektu, obowiązująca stawka amortyzacji to 30 procent, co dodatkowo zwiększa opłacalność ekonomiczną zakupu. Ponadto, po zakończeniu użytkowania kontenery mogą zostać sprzedane jako stróżówki używane, co także podnosi opłacalność ich zastosowania. Standardowe wymiary kontenera sprawiają, że z powodzeniem może stanowić odrębną budowlę, jak i część większej, zbudowanej z kilku – kilkunastu kontenerów całości. Jego atutem jest także możliwość łączenia go zarówno szeregowego jak i pionowego z innymi kontenerami.

Kontenery typu przenośna stróżówka - ZASTOSOWANIE


Kontenery stróżówki to popularne obiekty wykorzystywane w miejscach, gdzie niezbędna jest ochrona. Sprawdzają się zarówno: na placach budowy, jak i na drogach dojazdowych do firm, stref zamkniętych czy w innych miejscach wymagających stałego dozoru. Mobilny charakter obiektu sprawia, że sprawdza się także tam, gdzie zachodzi konieczność wprowadzenia jedynie czasowej ochrony. Budka stróżówka modułowa zapewnia wszelkie udogodnienia, co sprawia, że bez przeszkód może być używana przez cały rok, także w miejscach, w których panują trudne warunki. 

Kontener stróżówka - WYPOSAŻENIE

 • Kontener stróżówka składa się z jednego pomieszczenia z jednym wejściem.
 • Światło dzienne zapewniają dwa okna, które wyposażono w rolety.
 • Właściwe ocieplenie ścian, stropu i podłogi sprawia, że może być wykorzystywany w każdych warunkach klimatycznych.
 • Dodatkowo, jako producent proponujemy pomalowanie ścian zewnętrznych na dowolny kolor z palety barw RAL.
Stróżówka wymaga podłączenia do sieci energetycznej o charakterystyce 400V/32A – stosowne przyłącze stanowi jeden z elementów podstawowych wyposażenia. Obiekt wyposażono w jeden punkt oświetleniowy o mocy 2x36W o grzejnik elektryczny o mocy 2kW. Dodatkowo, na życzenie klientów, w stróżówkach podłączamy klimatyzację i systemy teleinformatyczne.

W ramach dodatkowego wyposażenia proponujemy:

 • zestaw mebli biurowych, szafy, łóżka, wieszaki, schody.
 • W naszej ofercie znajduje się dyżurka z toaletą. Kontener stróżówka z WC jest rozwiązaniem kompleksowym, które zaspokaja wszystkie potrzeby pracownika.
Powyższe elementy dobierane są na podstawie indywidualnych oczekiwań klienta. To sprawia, że przenośne stróżówki mogą być w stu procentach dopasowane do indywidualnych oczekiwań odbiorcy.

strozowka 2

Klienci pytają, o kontener typu stróżówka

Co to jest stróżówka?

Stróżówka nazywany również jako portiernia lub cieciówka to budynek (zwykle niewielki), w którym pełnią dyżur pracownicy ochrony. Najczęściej ustawiony jest przy bramie wjazdowej. Może mieć charakter stały, ale mając na uwadze zmieniające się potrzeby firmy, lepszym wyborem może okazać się stróżówka kontenerowa.