Pon - Pt: 8:00 - 16:00    ul. Tarnobrzeska 47, 39 - 400 Stale
  570 227 222      biuro@g-con.pl

Meble biurowe – dodatkowe wyposażenie kontenerów biurowych

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy usługę wynajmu niezbędnego wyposażenia kontenerów biurowych. Odpowiednio konfigurując swoje zamówienie, każdy Klient może wypożyczyć kontener, który od razu po zainstalowaniu będzie gotowy do rozpoczęcia pracy. Poszczególne meble biurowe dobraliśmy w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Oferowane akcesoria prezentują najwyższą jakość, dzięki czemu zapewniają bezproblemowe użytkowanie przez cały okres ich eksploatacji. 

Meble biurowe

Żadne biuro nie może funkcjonować bez odpowiedniego zestawu mebli. Aranżacja przestrzeni biurowej to dość długi proces, a nie jest tajemnicą, że dla każdego przedsiębiorcy, czas jest niezwykle cenny. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy zestaw mebli biurowych, który pozwala na uruchomienie działalności od razu po zainstalowaniu kontenera. Zestaw obejmuje estetyczne i solidne meble biurowe, charakteryzujące się wysoką funkcjonalnością.

szafki small

Szafki biurowe

Szafki stanowią niezbędny element wyposażenia biura. W naszej ofercie znalazły się funkcjonalne i wytrzymałe szafki metalowe, w których wnętrzu znalazło się miejsce na obuwie, odzież wierzchnią i różne drobiazgi. Podwójne drzwi zapewniają bezproblemowy dostęp, zamek pozwala nie martwić się o pozostawione rzeczy, a solidna półka z łatwością utrzyma nawet cięższe rzeczy. Dzięki wentylacji, do wnętrza szafy dociera powietrze z zewnątrz. 

Biurka i stoliki

Biurka i stoliki to podstawowe elementy wyposażenia każdego biura. Naszym Klientom oferujemy solidne biurko wyposażone w składane nogi. To niezwykle funkcjonalne rozwiązanie pozwala zmaksymalizować dostępną przestrzeń zawsze wtedy, gdy jest to konieczne. Obszerny, wytrzymały blat z łatwością zmieści wszystkie niezbędne akcesoria, w tym komputer i drukarkę i lampkę biurkową.

stolik rozlozony small

Zobacz też: Kontenery biurowe

kontenerek small

Kontener pod biurko

Kontener stanowi niezwykle użyteczne rozszerzenie funkcjonalności biurka. Wsunięty pod blat, nie zabiera dodatkowej przestrzeni. Trzy pojemne szuflady z łatwością zmieszczą firmową dokumentacje i inne rzeczy. Metalowa konstrukcja pozwala nie obawiać się o wytrzymałość – w kontenerze można przechowywać nawet cięższe przedmioty. Wbudowany zamek, obsługujący wszystkie szuflady, niezwykle skutecznie zabezpiecza ich zawartość przed nieuprawnionym dostępem. Kontener został osadzony na czterech podwójnych kółkach. To rozwiązanie sprawia, że mebel można przesuwać bez najmniejszego wysiłku, zawsze wtedy, gdy zachodzi taka konieczność.

Krzesła obrotowe jako meble biurowe

Wygodne krzesło to element wyposażenia, którego nie może zabraknąć w żadnym biurze. Mając na uwadze komfort naszych Klientów, do oferty wprowadziliśmy funkcjonalne krzesła obrotowe. Wyposażone w element podpierający odcinek lędźwiowy kręgosłupa i dwa podłokietniki, zapewniają najwyższy poziom wygody. To sprawia, że użytkownik nie odczuwa bólu i zmęczenia, nawet po całym dniu spędzonym za biurkiem. Dzięki regulacji wysokości, krzesło można łatwo dopasować do swojego wzrostu i położenia blatu biurka.  

krzeslo1 small 480x480 1
kosz na smieci

Kosze na śmieci

Kosz na śmieci wydaje się być najbardziej prozaicznym elementem wyposażenia biura, jednak w praktyce jest nie tylko przydatny, a wręcz niezastąpiony. W naszej ofercie znalazły się solidne kosze metalowe, przeznaczone na odpady stałe, przede wszystkim – papierowe. Dzięki estetycznemu wykonaniu, z całą pewnością nie zakłóci koncepcji wystroju biura. 

Zobacz też: Kontener standardowy

Meble biurowe - Dodatkowe wyposażenie kontenerów

Nie zapomnieliśmy o dodatkowych elementach wyposażenia, które znacząco poprawiają użyteczność i komfort użytkowania. Dzięki kolejnym meblom, łatwo możemy stworzyć w kontenerze część socjalną, a nawet sypialną.

wieszakolawka small 480x480 1

Wieszakoławki

Jeżeli kontener ma pełnić rolę zaplecza socjalnego, nie może zabraknąć w nim wieszaków na odzież. Najbardziej funkcjonalnym rozwiązaniem jest wieszakoławka. Jak wskazuje na to sama nazwa, ten element wyposażenia łączy w sobie funkcjonalność dwóch akcesoriów – wieszaka i ławki. Zwiększona funkcjonalność daje użytkownikom możliwość wygodnej zmiany obuwia i odwieszenia odzieży wierzchniej.

Ławki do siedzenia

Ławki są niezbędnym elementem wyposażenia zaplecza socjalnego i części wydzielonej na poczekalnię dla interesantów. Nasza oferta oferuje meble oparte na solidnym, metalowym stelażu, z komfortowym siedziskiem wykonanym z drewna. Dzięki odpowiedniej szerokości, ławka zapewnia odpowiednie podparcie dla ud, co przekłada się na wysoki komfort.

lawka small 480x480 1
lozko small 480x480 1

Łóżka lub same stelaże jako meble biurowe

Jeżeli w mobilnym biurze kontenerowym mają pracować osoby w delegacji, należy zapewnić im miejsce noclegowe. Naszym Klientom oferujemy komfortowe łóżka piętrowe, które pozwalają na optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Wyposażone w komfortowy materac, gwarantują spokojnie przespaną noc.

Zobacz również: Kontenery usługowe

Zdajemy sobie sprawę, że niektóre osoby przedstawiają szczególne wymogi w kwestii ukształtowania materaca. Mając to na uwadze, oferujemy wynajem samych stelaży, dających możliwość łatwego dopasowania posłania.