Pon - Pt: 8:00 - 16:00    ul. Tarnobrzeska 47, 39 - 400 Stale
  570 227 222      biuro@g-con.pl

Kontener sanitarny damsko-męski VIP

Kontener sanitarny damsko-męski VIP to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości utworzenia stałych sanitariatów. Został zaprojektowany w taki sposób, aby mógł zapewnić maksymalnie komfortowe i higieniczne warunki. 

Istnieją miejsca, w których z przyczyn technicznych nie można utworzyć stałej toalety lub z przyczyn ekonomicznych byłoby to nieopłacalne. Aby móc spełnić wszelkie wymogi sanitarne, w takich miejscach należy zapewnić dostęp do mobilnych pomieszczeń sanitarnych. Jednym z najbardziej oczywistych rozwiązań wydają się przenośne kabiny, jednak jeżeli priorytetem jest zapewnienie komfortu, warto postawić na kontenery sanitarne.

Kontenery sanitarne premium zapewniają najbardziej komfortowe warunki

Kontener sanitarny damsko-męski w wersji VIP został wyposażony w dwa niezależne wejścia, z których jedno prowadzi do części dedykowanej paniom, a drugie – do części męskiej. Takie rozwiązanie sprawia, że w tym samym czasie, z obiektu mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni – dyskretnie i bez uczucia skrępowania. Przestronne wnętrze zapewnia możliwość swobodnego poruszania się, a wyposażenie obiektu obejmuje wszystkie niezbędne urządzenia i instalacje, a nawet więcej.

Warto podkreślić, że kontenery sanitarne premium są elementem budownictwa modułowego. Oznacza to, że mogą funkcjonować samodzielnie, jako całkowicie niezależne budynki, lub w połączeniu z innymi kontenerami (np. biurowymi, handlowymi czy noclegowymi), tworząc w ten sposób zwartą, estetyczną całość.

kontener sanitarny damsko meski vip 3

Kontener sanitarny damsko-męski VIP - wynajem

Dla kogo dedykowany jest kontener damsko-męski VIP? Dla wszystkich osób, które muszą zapewnić higieniczny sanitariat w miejscach skanalizowanych lub bez dostępu do kanalizacji. Tego typu obiekt idealnie sprawdzi się we wszystkich miejscach użyteczności publicznej, w tym:

 • na imprezach masowych,
 •  na zawodach sportowych,
 • w zakładach pracy (jako przyzakładowe WC),
 • w miejscach odwiedzanych przez turystów (np. przy popularnych atrakcjach turystycznych lub w okolicy obiektów zabytkowych),
 • na polach namiotowych,
 • na kempingach,
 • przy hotelach kontenerowych,
 • na targach i kongresach,
 • na placach budowy.

Co warte podkreślenia, obiekt może być podłączony do istniejącej sieci kanalizacyjnej, ale jeżeli nie ma możliwości wykonania przyłącza, nieczystości będą odprowadzane do pojemnego zbiornika. Oznacza to, że kontener sanitarny ze zbiornikiem może być użytkowany dosłownie wszędzie, nawet w miejscach niezurbanizowanych i trudno dostępnych. Ta cecha znacząco zwiększa użyteczność tego obiektu. 

Kontener sanitarny damsko-męski VIP - zalety

Największe zalety kontenera damsko-męskiego VIP to:

 • uniwersalność,
 • mobilność,
 • możliwość łączenia go z innymi kontenerami,
 • bogate wyposażenie, przekładające się na wysoki komfort,
 • błyskawiczny czas realizacji i niska cena.

Wymieniając największe zalety kontenera sanitarnego typu VIP, na pierwszym miejscu należy wymienić uniwersalność – mobilna toaleta doskonale sprawdzi się w dosłownie każdych warunkach. Ta cecha wynika ze wspomnianej wcześniej możliwości podłączenia kontenera do zewnętrznego zbiornika, ale nie tylko. Kontenery sanitarne VIP są wykonane z wytrzymałych materiałów i z wykorzystaniem najnowocześniejszych procesów technologicznych. To sprawia, że eksploatacja w trudnych warunkach nie jest im straszna, a ustawienie kontenera na nierównym podłożu nie stanowi problemu.

Kontenery nie są trwale łączone z gruntem, więc można je swobodnie przewozić z miejsca na miejsce. Jako obiekt modułowy, może stanowić element większej konstrukcji. Dzięki komfortowemu wyposażeniu, zapewnia niezwykle wygodne warunki wszystkim użytkownikom. 

Wymiary kontenera sanitarnego

Standardowe wymiary kontenera sanitarnego damsko-męskiego to 2435×6055 mm. To wystarczy, by wnętrze obiektu zapewniało wygodne i bezpieczne warunki. Jako producent, mamy możliwość wykonania kontenera o wymiarach niestandardowych. Jeżeli Państwa potrzeby determinują konieczność posiadania większego obiektu sanitarnego, możemy zaprojektować i wyprodukować kontener, który będzie w 100 procentach dopasowany do indywidualnych oczekiwań.

Kontener sanitarny damsko-męski VIP - wyposażenie

Kontener sanitarny damsko-męski VIP oferuje bogate wyposażenie standardowe, na które składają się następujące elementy wyposażenia:

 • dwa grzejniki konwektorowe 2 kW, wyposażone w termostat,
 • niezbędne przyłącza dla instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej,
 • cztery miski klozetowe,
 • cztery pisuary,
 • cztery umywalki.

Poszczególne elementy wyposażenia sanitarnego zostały rozdzielone między dwa niezależne pomieszczenia, stosownie do potrzeb użytkowników. W części damskiej umieszczone zostały trzy miski klozetowe (każda w dyskretnej, zapewniającej prywatność kabinie) i dwie umywalki. Część męska składa się z jednej kabiny z miską klozetową, czterech pisuarów i dwóch umywalek. Wszystko to sprawia, że kontener damsko-męski może zapewnić wyjątkowo komfortowe i higieniczne warunki, zarówno osobom korzystającym z części damskiej, jak i ze strefy wydzielonej dla mężczyzn.