Jesteśmy producentem wysokiej jakości kontenerów. W naszym katalogu znajdą Państwo zarówno modele biurowe, jak i sanitarne. Oferujemy sprzedaż i wynajem wszystkich produktów dostępnych w naszej ofercie. Co więcej, zajmujemy się ich ustawianiem oraz przyłączaniem do instalacji, a także wynajmem mebli.

Do najpopularniejszych modeli kontenerów G-con należą:

Nasze produkty można łączyć w moduły, które z łatwością zastępują klasyczne budowle murowane.

Działamy kompleksowo i nie boimy się nowych wyzwań. Nasi specjaliści mogą wykonać projekt wybranych kontenerów oraz zrealizować projekt, który zostanie przez Państwa dostarczony.

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt
Godziny Otwarcia:
Pon - pt. 8:00 - 16:00
G-Con Sp. z o.o.
Biuro:
ul. Bocheńskiego 6
04 - 478 Warszawa
G-Con Sp. z o.o.
Produkcja:
ul. Tarnobrzeska 47
39 - 400 Stale
Dane rejestrowe spółki
Nazwa firmy:G-CON Sp. z o.o.

NIP: 5223036167

REGON: 362307353

KRS: 0000572114

Adres:
E. Bocheńskiego "Dubańca" 6
04-478 Warszawa, Polska

Organ rejestrowy:
SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
produkcja kontenerow 11

Administratorem danych podanych w formularzu kontaktowym jest G-con Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bocheńskiego 6, 04 – 478. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do udzielenia odpowiedzi, a celem przetwarzania jest zainicjowanie na rzecz Pani / Pana odpowiedzi w formie telefonicznej lub elektronicznej na przysłane zapytanie zgodnie z regulaminem strony www.g-con.pl Podstawą legalności przetwarzania wskazanych danych jest podjęcie działania na Pani / Pana żądanie zgodnie z art. 6 ust. 1 lit b oraz f) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.panorama studio 6

Firma G-CON Sp. z o.o.

Firma G-CON Sp. z o.o. specjalizuje się w realizacji kompleksowych usług związanych z projektowaniem, budową i instalacją kontenerów. W naszej ofercie znajdują się zarówno kontenery biurowe, jak i sanitarne. Wykonane przez nas obiekty mogą pełnić funkcje biurowe, wystawowe, handlowe czy zaplecza sanitarnego. W naszej ofercie znajdą Państwo także stróżówki. Znormalizowane wymiary produkowanych przez nas kontenerów sprawiają, że z powodzeniem można je łączyć zarówno w systemie szeregowym, jak i pionowym. W efekcie tworzymy nie tylko pojedyncze kontenery, ale także obiekty o dużej powierzchni powstającej z połączenia pojedynczych elementów konstrukcyjnych. Ich niewątpliwą zaletą jest możliwość aranżowania budowli o dowolnym kształcie i rozmiarach. Duże znaczenie ma dla nas wysoka jakość wykończenia oraz odpowiedni dobór wyposażenia dostosowany do oczekiwań klientów.

Zapewniamy różnorodność sprawdzonych rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów. Naszym atutem jest doświadczona kadra inżynierów i pracowników, która realizuje zlecenia na podstawie potrzeb zleceniodawców.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą kontenerów.