Kontener małe kombi

Strona główna » Kontenery sanitarne » Kontener małe kombi

Kontener małe kombi to mniejsza wersja kontenera typu kombi. Jego zadaniem jest zapewnienie kompleksowych usług sanitarnych. Niewielkie wymiary 2435x2990mm sprawiają, że zajmuje mniej miejsca i dzięki temu może być zlokalizowany niemal wszędzie. Wykonany jest w oparciu o konstrukcję stalową. Wysokiej jakości izolacja sprawia, że będzie skutecznie spełniał swoją funkcję o każdej porze roku.

Nasza firma proponuje Państwu kompleksową obsługę budowy kontenerów typu małe kombi. Zajmujemy się doradztwem, projektowaniem, budową oraz instalacją gotowego obiektu w miejscu wskazanym przez klienta.

ZALETY KONTENERA MAŁE KOMBI

Niewątpliwy atutem kontenera małe kombi jest połączenie pełnej funkcjonalności w zakresie zabezpieczenia sanitarnego z niewielkimi rozmiarami. W efekcie sprawdzi się on wszędzie tam, gdzie klient nie dysponuje dużą powierzchnią na postawienie tego typu obiektu. Co więcej, może być on łączony z innymi typami kontenerów zarówno w sposób szeregowy, jak i piętrowy i stanowić ich zaplecze sanitarne.

Klienci cenią to rozwiązanie za stosunkowo niewielkie koszty jego zakupu oraz możliwość wielokrotnego przenoszenia go z miejsca na miejsce, tym bardziej, że może być on posadowiony także na nierównym gruncie.

kontener kombi maly

ZASTOSOWANIE KONTENERA MAŁE KOMBI

Kontener sanitarny typu małe kombi sprawdzi się w szerokiej gamie zastosowań. Może stanowić zaplecze sanitarne niewielkich obiektów sportowych typu orliki, boiska piłkarskie czy kąpieliska miejskie. Z powodzeniem będzie spełniał swoje funkcje także na placach budów, jako obiekt użyteczności publicznej, na imprezach masowych czy zabezpieczenie sanitarne niewielkich pól kempingowych.

kontener maly kombi

WYPOSAŻENIE KONTENERA SANITARNEGO TYPU MAŁE KOMBI

Prezentowany obiekt zawiera wszystkie niezbędne elementy potrzebne do zapewnienia kompleksowego zabezpieczenia sanitarnego. Wewnątrz montujemy kabinę prysznicową, toaletę, pisuar, dwie umywalki i bojler.

W  standardzie kontener małe kombi wyposażono w szereg instalacji umożliwiających pełnienie funkcji sanitarnych. Obiekt posiada podłączenie do instalacji:

  • wodnej,
  • kanalizacyjnej,
  • energetycznej.

Wyposażono go w dwa źródła światła o mocy 2x36W i dwie grzejniki elektryczne o mocy 1 kW. Podzielony jest na dwa pomieszczenia – oddzielny prysznic i toaletę.

Kontener małe kombi może być dodatkowo wyposażony w system klimatyzacji i wentylacji. Dla obiektów postawionych w miejscach z brakiem dostępu do sieci wodno-kanalizacyjnej oferujemy możliwość wynajmu zbiornika na fekalia i zbiornika na wodę z pompą. Można także zamówić u nas cykliczne sprzątanie obiektu.