Kontener sanitarny małe kombi G-CON

Strona główna » Kontenery sanitarne G-CON – nowy kontener sanitarny ze zbiornikiem » Kontener sanitarny małe kombi G-CON – mały kontener sanitarny na budowę i nie tylko

Kontener sanitarny małe kombi G-CON – mały kontener sanitarny na budowę i nie tylko

Mały kontener sanitarny typu małe kombi to mniejsza wersja kontenera typu kombi. Jego zadaniem jest zapewnienie kompleksowych usług sanitarnych. Niewielkie wymiary 2435 × 2990 mm sprawiają, że zajmuje on mniej miejsca i dzięki temu może być zlokalizowany niemal wszędzie.

Mały kontener sanitarny kombi – zalety

 • Mały rozmiar – sprawdzi się wszędzie tam, gdzie brakuje powierzchni na postawienie pełnowymiarowego obiektu tego typu.
 • Pełna funkcjonalność kontenera sanitarnego – zapewnia zarówno toaletę, jak i prysznic, co jest niezwykle praktyczne na terenach budowy czy kempingu.
 • Kompatybilność z innymi kontenerami – może być łączony z innymi typami kontenerów zarówno w sposób szeregowy, jak i piętrowy, i stanowić ich zaplecze sanitarne.
 • Niska cena – małe kontenery sanitarne charakteryzują się konkurencyjną ceną; to ekonomiczne rozwiązanie, które nie wymaga dużych inwestycji finansowych, jednocześnie zapewniając wysoką jakość i funkcjonalność.
 • Mobilność – możliwość swobodnego przenoszenia z miejsca na miejsce, wedle potrzeb (może być posadowiony również na nierównym gruncie).
 • 2 pomieszczenia – prysznic i toaleta.
 • Solidne wykonanie – oparte o konstrukcję stalową; wysokiej jakości izolacja sprawia, że będzie skutecznie spełniał swoją funkcję o każdej porze roku, tworząc wygodną i funkcjonalną przestrzeń dla pracowników.
kontener kombi maly

Mały kontener sanitarny kombi – zastosowanie

Kontener sanitarny typu małe kombi sprawdzi się w szerokiej gamie zastosowań. Może stanowić zaplecze sanitarne niewielkich obiektów sportowych typu:

 • orlik,
 • boisko piłkarskie,
 • kąpielisko miejskie.

 

Z powodzeniem będzie spełniał swoje funkcje także:

 • na placu budowy,
 • jako obiekt budowlany użyteczności publicznej,
 • na imprezach masowych,
 • jako zabezpieczenie sanitarne niewielkich pól kempingowych.

Mały kontener sanitarny kombi – wyposażenie

Prezentowany obiekt zawiera wszystkie niezbędne elementy potrzebne do zapewnienia kompleksowego zabezpieczenia sanitarnego. Wewnątrz montujemy:

 • kabinę prysznicową,
 • toaletę,
 • pisuar,
 • 2 umywalki,

 

W standardzie kontener małe kombi wyposażono w szereg instalacji umożliwiających pełnienie funkcji sanitarnych. Obiekt posiada podłączenie do instalacji:

 • wodnej,
 • kanalizacyjnej,

 

Wyposażono go w:

 • 2 źródła światła o mocy 2 x 36 W,
 • 2 grzejniki elektryczne o mocy 1 kW.

Podzielony jest na 2 pomieszczenia – oddzielny prysznic i toaletę.

Kontener małe kombi może być dodatkowo wyposażony w system klimatyzacji i wentylacji. Dla obiektów postawionych w miejscach z brakiem dostępu do sieci wodno-kanalizacyjnej oferujemy możliwość wynajmu zbiornika na fekalia i zbiornika na wodę z pompą. Można także zamówić u nas cykliczne sprzątanie obiektu.

Tak dobrane wyposażenie sprawia, że prezentowany obiekt doskonale sprawdzi się jako zaplecze sanitarne na budowie i higieniczno-sanitarne imprez masowych. Nie można zapomnieć, że konstrukcja kontenera umożliwia łączenie go z innymi tego typu obiektami. Ta cecha w komplecie z możliwością wyposażenia go w komfortowe udogodnienia sprawia, że łatwo można zaadaptować go jako zaplecze sanitarne skalowalnego kompleksu biurowego, wystawowego lub handlowego.

kontener maly kombi

Mały kontener sanitarny kombi – wymiary

 • 2435 × 2990 mm – kompaktowe rozmiary pozwalają na umieszczenie go w praktycznie każdym miejscu, zajmując niewiele przestrzeni.

 

Nasza firma proponuje Państwu kompleksową obsługę budowy kontenerów typu małe kombi. Zajmujemy się doradztwem, projektowaniem, budową oraz instalacją gotowego obiektu w miejscu wskazanym przez klienta. Dzięki długiemu doświadczeniu i trosce o każdy etap procesu produkcji możemy wprowadzić do naszej oferty najlepszy kontener sanitarny mały na rynku, który doskonale sprawdza się jako zaplecze socjalne i sanitarne.

 

 

Nasi klienci pytają

Ile kosztuje kontener?

Małe kontenery należą do najtańszych w naszej ofercie. Należy jednak pamiętać, że każdy obiekt G-CON, także kontener sanitarny mały, może być wyposażony stosownie z oczekiwaniami klienta. To w dużej mierze wpływa na ostateczny koszt realizacji zamówienia, więc bez wiedzy na temat potrzeb odbiorcy nie da się wskazać ostatecznej ceny. Należy podkreślić, że nawet w najdroższej opcji mały kontener sanitarny, socjalny lub biurowy pozostaje rozwiązaniem nieporównywalnie tańszym niż trwały obiekt budowlany, dającym o wiele większe możliwości – kontenery z płyty warstwowej można dowolnie łączyć ze sobą, tworząc obiekty skalowalne, zmieniać ich ustawienie i odsprzedawać, gdy tylko zmienią się potrzeby firmy, nawet jeżeli odbiorca przedstawia szczególne wymagania w kwestii wygody oferowanej przez sanitariat.

Gdzie warto rozważyć użycie małego kontenera sanitarnego kombi?

Małe kontenery sanitarnego typu małe kombi znakomicie sprawdzają się na placach budowy, kempingach oraz podczas organizacji imprez masowych. Mogą stanowić wszechstronne zaplecze sanitarno-higieniczne na terenach, gdzie brakuje stałych obiektów sanitarnych.

Jakie wyposażenie jest standardowo dostępne w małym kontenerze sanitarnym kombi?

Standardowe wyposażenie małego kontenera sanitarnego kombi obejmuje: kabinę prysznicową, toaletę, pisuar, 2 umywalki oraz bojler. Dodatkowo obiekt jest wyposażony w: instalacje wodno-kanalizacyjne i energetyczne, oświetlenie, grzejniki elektryczne, a także podzielony na 2 pomieszczenia: prysznic i toaletę. Istnieje również opcja dostosowania wyposażenia do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta.