Kontenery sanitarne

Strona główna » Kontenery sanitarne

CZYM SĄ KONTENERY SANITARNE?

Kontenery sanitarne stanowią rozwiązanie wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność zapewnienia kompleksowego zaplecza sanitarnegow krótkim czasie, a więc na placach budów, na imprezach masowych, a także w parkach rozrywki.

Kontenery z aneksem sanitarnym są tymczasowymi łazienkami lub umywalniami, które są wyposażone w odpowiednie sanitariaty, a zatem umywalkiubikacje i prysznice. Ponadto posiadają też pełną instalację wodną oraz kanalizacyjnąpodgrzewacze wodygrzejniki oraz oświetlenie.

Polecamy szeroki wybór kontenerów z aneksem sanitarnym o różnych konfiguracjach o wymiarach standardowych wynoszących 2435 x 6055mm. Co więcej, jako producent posiadamy możliwość tworzenia kontenerów o niestandardowych rozmiarach dostosowanych do zapotrzebowań klientów.

OFERTA KONTENERÓW SANITARNYCH

kontener z podziałem na część damską i męską wyposażony w toalety, umywalki, pisuar

kontener sanitarny wyposażony w prysznice, umywalki oraz elektryczny podgrzewacz wody

kontener łączący w sobie kompleksowe funkcje sanitarne z zapleczem socjalnym

pełne zaplecze sanitarne, w tym toalety, pisuary, prysznice, umywalki i podgrzewacz wody

mniejsza i kompaktowa wersja kontenera kombi zapewniająca zaplecze sanitarne

ZASTOSOWANIE KONTENERÓW Z ANEKSEM SANITARNYM

Zapewnienie zaplecza sanitarno-higienicznego jest warunkiem, który musi zostać spełniony na placach budowy, ale również podczas imprez masowych, takie zaplecze musi bezwzględnie znajdować się na kempingach czy na letnich obozach dla młodzieży. Nawet przy placach zabaw dla dzieci oraz na terenie odkrytych basenów bądź kąpielisk winno funkcjonować miejsce, w którym odwiedzający mogą załatwić potrzeby fizjologiczne oraz odświeżyć się.

We wszystkich zatem obiektach użyteczności publicznej, jakie znajdują się na otwartym terenie doskonale sprawdzają się kontenery sanitarne, chociaż ich zastosowanie może być jeszcze szersze, w zależności od posiadanych przez nie udogodnień.

ZALETY KONTENERÓW SANITARNYCH

Do zalet kontenerów sanitarnych należy łatwość ich instalacji w wybranym przez klienta miejscu, a także niewielki koszt w porównaniu z budową tradycyjnego budynku, w którym mieści się zaplecze sanitarne. Te mobilne obiekty mogą być posadowione w miejscach z dostępem do wodociągów i kanalizacji lub w miejscach, gdzie nie ma możliwości podłączenia do wody bieżącej i systemu odbioru ścieków. W tym celu proponujemy wynajem zbiorników na wodę i zbiorników bezodpływowych na fekalia.

Kontenery sanitarne mogą funkcjonować samodzielnie lub stanowić część większej całości, złożonej z innych kontenerów, na przykład biurowych. Umożliwiają to standaryzowane wymiary obiektów. Odpowiednia jakość wykonaniawykorzystane materiały oraz odpowiednia izolacja ścian, podłogi i sufitu sprawiają, iż mogą być one wykorzystywane w każdych warunkach klimatycznych.

Kontenery sanitarne charakteryzują się budową opartą o ramową konstrukcję stalową. Zapewnia ona obiektom odpowiednią trwałość i stabilność. Dzięki niej mogą być one wielokrotnie przenoszone bez niebezpieczeństwa uszkodzenia konstrukcji.

kontener damsko meski 1

URZĄDZENIE KONTENERA SANITARNEGO

Kontenery sanitarne mogą zostać tak zaprojektowane, by odpowiadały potrzebom klientów. Można w nich wyodrębnić osobną przestrzeń dla kobiet i mężczyzn, czy wyposażyć w oddzielną toaletę, przystosowaną dla osób niepełnosprawnych. Mogą być także wyposażone w dodatkowe udogodnienia, jak wentylacja oraz klimatyzacja.

Każdy kontener sanitarny w standardzie wyposażony jest w system przyłączenia do sieci energetycznej, wodnej i kanalizacyjnej. Posiada oświetlenie, ogrzewanie i w przypadku kontenerów z prysznicami elektryczny podgrzewacz wody. Wykorzystane materiały pozwalają na łatwe i skuteczne utrzymanie obiektu w czystości.