Kuchnia kontenerowa z aneksem sanitarnym G-CON

Strona główna » Kontenery sanitarne G-CON – nowy kontener sanitarny ze zbiornikiem » Kuchnia kontenerowa z aneksem sanitarnym G-CON – kontener gastronomiczny do kontenerów biurowych

Kontener gastronomiczny do kontenerów biurowych

Proponujemy kontener z kuchnią oraz zapleczem sanitarnym, który pełni kompleksowe funkcje sanitarne i zapewnia podstawowe zaplecze socjalne. Kontener gastronomiczny to niezwykle użyteczny obiekt, który doskonale sprawdzi się w wielu zastosowaniach.

Wnętrze podzielone jest na 6 pomieszczeń: umywalnię i kuchnię, przedsionek, przedpokój i dwie toalety. Takie zagospodarowanie przestrzeni sprawia, że pawilon gastronomiczny z wyposażeniem zaspokaja kompleksowe potrzeby sanitarne użytkowników.

Wykonane są na bazie kontenera o wymiarach 2435×6055 mm charakteryzującego się solidnością i wysoką jakością wykonania. Dzięki temu, tego typu obiekt doskonale sprawdzi się w wielu zastosowaniach – standardowe wymiary sprawiają, że kontener gastronomiczny z WC jest wygodnie zaaranżowany, a jednocześnie nie zajmuje zbyt wiele przestrzeni. W ofercie mamy także budowę kontenerów o wymiarach niestandardowych. Kontener z kuchnią może funkcjonować samodzielnie lub jako część większej całości złożonej z systemu kontenerów.

Proponujemy Państwu kompleksowe wykonanie kontenerów sanitarnych z kuchnią. Nasi pracownicy i inżynierowie doradzą i pomogą wybrać funkcje i urządzenia odpowiadające Państwa oczekiwaniom. Realizujemy zlecenia od etapu projektowania, przez produkcję po montaż we wskazanym miejscu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dążąc do wykonania kontenera spełniającego wszystkie oczekiwania klienta.

Kontener gastronomiczny z aneksem sanitarnym - ZALETY

 • solidne wykonanie
 • niska cena 
 • mobilność kontenera
 • 6 pomieszczeń: przedsionek, przedpokój, 2 toalety, umywalnia i kuchnia
 • możliwość łączenia z innymi kontenerami
 • możliwość wyposażenia w ogrzewanie i klimatyzację

Kontenery sanitarne budowane przez naszą firmę to gwarancja wysokiej jakości wykonania oraz trwałości wykorzystanych materiałów i urządzeń. Kontener kuchenny z aneksem sanitarnym doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie nie ma możliwości, lub jest to nieuzasadnione ekonomicznie, postawienia budynku spełniającego funkcje sanitarne. Standaryzowane wymiary pozwalają połączyć go szeregowo lub pionowo z innymi kontenerami. Może także z powodzeniem funkcjonować samodzielnie. Możliwość podłączenia go do zbiornika gromadzącego fekalia sprawia, że może spełniać swoje zadanie w każdym miejscu. Solidna konstrukcja i wzmacniana podłoga powodują, że można go postawić nawet na nierównym terenie.

Mając na uwadze fakt, że prezentowany obiekt może być wyposażony w system ogrzewania i klimatyzacji, kontener kuchnia sprawdzi się przez cały rok, nawet w najmniej sprzyjających warunkach. Nieważne, czy na zewnątrz panuje siarczysty mróz, czy pustynny upał – kuchnia w kontenerze przez cały czas będzie tak samo komfortowa.

Jego niewątpliwym atutem jest cena, która jest zasadniczo niższa, niż wydatek poniesiony na budowę budynku sanitarnego o podobnych parametrach. Co więcej, kontener kuchenny z aneksem sanitarnym może być przenoszony i wykorzystywany w różnych lokalizacjach w zależności od potrzeb

Kontener kuchnia z aneksem sanitarnym - ZASTOSOWANIE

Obiekt może być wykorzystywany jako zaplecze sanitarne i socjalne:

 • Na placu budowy,
 • W systemie biur czy kontenerów wystawowych, czyli wszędzie tam, gdzie przyda się rozbudowane zaplecze sanitarne. 
 • Będzie doskonałym uzupełnieniem oferty kempingów i pól namiotowych, gdzie może być wykorzystany jako stołówka lub kontener socjalny.

Spełnia wszystkie podstawowe funkcje w zakresie kuchni i toalet. 

To jeszcze nie wszystko. Funkcjonalne kontenery gastronomiczne stanowią pełnoprawne uzupełnienie dla każdej działalności prowadzonej na świeżym powietrzu. Przykładowo, przedsiębiorca prowadzi bar z tarasem, ale chce uzupełnić swoją ofertę o szybkie dania i przekąski serwowane na ciepło. W takiej sytuacji, pawilon z kuchnią i aneksem sanitarnym będzie rozwiązaniem szytym na miarę jego potrzeb. Nie trzeba zlecać wykonania dobudówki, wystarczy postawić na gotowe rozwiązanie, jakim jest kontener gastronomiczny. Funkcjonalny pawilon sanitarny z aneksem kuchennym może zacząć funkcjonować od razu po dostarczeniu na miejsce.

Kontener gastronomiczny z aneksem kuchennym - WYPOSAŻENIE

Prezentowany obiekt jest jednostką w pełni wyposażoną, gotową do natychmiastowej realizacji swoich funkcji. Posiada: 

 • podłączenie do zasilania energetycznego o mocy 400V/32A, które zapewnia dostęp do prądu elektrycznego, oświetlenia i ogrzewania. 
 • trzy lampy o mocy 2x35W 
 • jeden grzejnik o mocy 2 kW 
 • dwa grzejniki o mocy 1kW. 
 • Wyposażono go także w podłączenie do sieci wodno-kanalizacyjnej. 
 • Oprócz powyższych, klient może zdecydować się na montaż systemu klimatyzacji i wentylacji.

Dostęp światła dziennego zapewniają trzy niewielkie okna. Wnętrze podzielone jest na 6 pomieszczeń – przedsionek, przedpokój, dwie toalety, umywalnię i kuchnię, wewnątrz których zainstalowano:

 • 2 miski sedesowe,
 • 2 umywalki,
 • pisuar,
 • kuchenkę,
 • zlewozmywak.

Tak wyposażona kuchnia kontenerowa w stu procentach zaspokaja wszystkie potrzeby sanitarne użytkowników.

W ramach usług dodatkowych oferujemy możliwość wynajmu zbiorników na fekalia i wodę, który stosowany jest w przypadku braku możliwości podłączenia kontenera do sieci wodno-kanalizacyjnej. Proponujemy także wynajem schodów. W ramach naszej oferty klienci mogą także skorzystać z usług cyklicznego sprzątania.