kontener kuchenny z aneksem sanitarnym

Strona główna » Kontenery sanitarne » kontener kuchenny z aneksem sanitarnym

Proponujemy kontener z kuchnią oraz zapleczem sanitarnym, który pełni kompleksowe funkcje sanitarne i zapewnia podstawowe zaplecze socjalne.

Wnętrze podzielone jest na 6 pomieszczeń: umywalnię i kuchnię, przedsionek, przedpokój i dwie toalety.

Wykonane są na bazie kontenera o wymiarach 2435x6055mm charakteryzującego się solidnością i wysoką jakością wykonania. W ofercie mamy także budowę kontenerów o wymiarach niestandardowychKontener z kuchnią może funkcjonować samodzielnie lub jako część większej całości złożonej z systemu kontenerów.

Proponujemy Państwu kompleksowe wykonanie kontenerów sanitarnych z kuchnią. Nasi pracownicy i inżynierowie doradzą i pomogą wybrać funkcje i urządzenia odpowiadające Państwa oczekiwaniom. Realizujemy zlecenia od etapu projektowania, przez produkcję po montaż we wskazanym miejscu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dążąc do wykonania kontenera spełniającego wszystkie oczekiwania klienta.

ZALETY KONTENERA KUCHENNEGO Z ANEKSEM SANITARNYM

Kontenery sanitarne budowane przez naszą firmę to gwarancja wysokiej jakości wykonania oraz trwałości wykorzystanych materiałów i urządzeń. Kontener kuchenny z aneksem sanitarnym doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie nie ma możliwości, lub jest to nieuzasadnione ekonomicznie, postawienia budynku spełniającego funkcje sanitarne. Standaryzowane wymiary pozwalają połączyć go szeregowo lub pionowo z innymi kontenerami. Może także z powodzeniem funkcjonować samodzielnie. Możliwość podłączenia go do zbiornika gromadzącego fekalia sprawia, że może spełniać swoje zadanie w każdym miejscu. Solidna konstrukcja i wzmacniana podłoga powodują, że można go postawić nawet na nierównym terenie.

Jego niewątpliwym atutem jest cena, która jest zasadniczo niższa, niż wydatek poniesiony na budowę budynku sanitarnego o podobnych parametrach. Co więcej, kontener kuchenny z aneksem sanitarnym może być przenoszony i wykorzystywany w różnych lokalizacjach w zależności od potrzeb.

ZASTOSOWANIE KONTENERA KUCHENNEGO Z ANEKSEM SANITARNYM

Obiekt może być wykorzystywany jako zaplecze sanitarne i socjalne na placach budów, systemie biur czy kontenerów wystawowych. Spełnia wszystkie podstawowe funkcje w zakresie kuchni i toalet. Będzie doskonałym uzupełnieniem oferty kempingów i pól namiotowych.

kontener kombi

WYPOSAŻENIE KONTENERA KUCHENNEGO Z ANEKSEM SANITARNYM

Prezentowany obiekt jest jednostką w pełni wyposażoną, gotową do natychmiastowej realizacji swoich funkcji. Posiada podłączenie do zasilania energetycznego o mocy 400V/32A, które zapewnia dostęp do prądu elektrycznego, oświetlenia i ogrzewania. Kontener posiada trzy lampy o mocy 2x35W oraz jeden grzejnik o mocy 2 kW i dwa grzejniki o mocy 1kW. Wyposażono go także w podłączenie do sieci wodno-kanalizacyjnej. Oprócz powyższych, klient może zdecydować się na montaż systemu klimatyzacji i wentylacji.

Dostęp światła dziennego zapewniają trzy niewielkie okna. Wnętrze podzielone jest na 6 pomieszczeń – przedsionek, przedpokój, dwie toalety, umywalnię i kuchnię, wewnątrz których zainstalowano:

  • 2 miski sedesowe,
  • 2 umywalki,
  • pisuar,
  • kuchenkę,
  • zlewozmywak.

W ramach usług dodatkowych oferujemy możliwość wynajmu zbiorników na fekalia i wodę, który stosowany jest w przypadku braku możliwości podłączenia kontenera do sieci wodno-kanalizacyjnej. Proponujemy także wynajem schodów. W ramach naszej oferty klienci mogą także skorzystać z usług cyklicznego sprzątania.