Pon - Pt: 8:00 - 16:00    ul. Tarnobrzeska 47, 39 - 400 Stale
  570 227 222      biuro@g-con.pl

Krzesła obrotowe

Krzesła obrotowe jako meble biurowe

Krzesła obrotowe są powszechnie wykorzystywane nie tylko w domach, lecz także biurach. Pozwalają na wygodne korzystanie z komputera, a także zapewniają znacznie większą mobilność niż ich klasyczne odpowiedniki. Krzesła te znajdują zastosowanie zarówno w standardowych biurach, jak i kontenerach, które coraz częściej są wykorzystywane jako alternatywa dla murowanych budynków.

Krzesła obrotowe – zalety

  • Mobilność – krzesła obrotowe mają wbudowane kółka, które pozwalają na łatwe przesuwanie mebla po pomieszczeniu, także jeśli siedzi na nim człowiek.
  • Łatwość obracania – krzesła obrotowe umożliwiają sięganie np. do regału znajdującego się z tyłu bez konieczności każdorazowego wstawania.
  • Wygoda użytkowania – współczesne krzesła obrotowe są projektowane w taki sposób, by pozwalały na wygodne siedzenie przez kilka godzin w ciągu dnia. Mają specjalny element podpierający odcinek lędźwiowy kręgosłupa oraz podłokietniki.
  • Regulacja wysokości – siedzisko krzeseł obrotowych można swobodnie regulować, dostosowując jego wysokość m.in. do biurka lub stołu. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie pozycji wygodnej dla pracownika i bezpiecznej dla jego kręgosłupa.

Krzesła obrotowe – zastosowanie

Krzesła obrotowe znajdują zastosowanie przede wszystkim w biurach i kontenerach stworzonych z myślą o pracy biurowej. Mogą być wykorzystywane w małych punktach obsługi klienta, wraz z biurkiem lub stołem. Zapewniają wygodę nawet podczas wielogodzinnej pracy w pozycji siedzącej. To uniwersalne krzesła o standardowych wymiarach i kolorze, który pasuje do dowolnej aranżacji biura.

Krzesła obrotowe – wyposażenie

Krzesła obrotowe wyposażono w element podpierający kręgosłup, 2 podłokietniki oraz kółka. Mają one również mechanizm pozwalający na wygodne obracanie siedzenia wraz z oparciem. Natomiast wewnątrz zastosowano konstrukcję, która pozwala na opuszczanie fotela, dostosowując go do poziomu blatu biurka lub stołu.

Nasi klienci pytają

Dlaczego krzesła obrotowe są polecane do biur kontenerowych?

Krzesła obrotowe zapewniają wygodę i mobilność w ograniczonej przestrzeni biur kontenerowych, ułatwiając pracę i poruszanie się w takich pomieszczeniach.

Czy standardowe wymiary i kolor krzeseł obrotowych pasują do każdego typu biura kontenerowego?

Tak, uniwersalne wymiary i neutralne kolory krzeseł obrotowych sprawiają, że łatwo wpasowują się one w różnorodne aranżacje i stylizacje biur kontenerowych.

Czy krzesła obrotowe G-CON są odpowiednie dla pracowników o różnych wzrostach i budowie ciała?

Regulacja wysokości i wsparcie lędźwiowe sprawiają, że krzesła obrotowe z naszej oferty mogą być dostosowane do potrzeb pracowników o różnych sylwetkach.