Kontener prysznicowo - umywalkowy

Strona główna » Kontenery sanitarne » Kontener prysznicowo – umywalkowy

Proponujemy Państwu zakup wygodnego, przenośnego kontenera prysznicowo – umywalkowego. Wyprodukowany jest w oparciu o solidną konstrukcję stalową, dzięki której zapewnia stabilność i trwałość. Standardowe wymiary obiektu to 2435x6055mm, w których lokalizujemy system kilku pryszniców i umywalek. W ramach usług, na życzenie klienta proponujemy kontenery o wymiarach odbiegających od przyjętych standardów.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej produkcji kontenerów sanitarnych. Zespół doświadczonych specjalistów oferuje produkcję takich obiektów począwszy od projektu, przez budowę po montaż kontenera w miejscu wskazanym przez klienta. Mogą Państwo liczyć także na fachowe usługi doradcze – na podstawie Państwa oczekiwań pomożemy dobrać odpowiedni do potrzeb kontener i jego wyposażenie.

ZALETY KONTENERA PRYSZNICOWEGO

Produkujemy obiekty charakteryzujące się solidną konstrukcją ramową oraz najwyższą jakością wykonania. Ich niewątpliwą zaletą jest elastyczność w zakresie funkcjonalnym oraz możliwość tworzenia nieograniczenie dużej przestrzeni (w wyniku łączenia lub piętrowania). Atutem jest także niski koszt postawienia w porównaniu do budowy obiektów stale związanych z gruntem oraz stosunkowo szybki czas realizacji.

Duża dowolność w zakresie wykończenia – także w zakresie wyglądu zewnętrznego (np. szklane ściany, rozmieszczenia i liczby okien i drzwi, czy wyboru ocieplenia oraz koloru elewacji zewnętrznej) zadowoli najbardziej wymagających klientów. Podobną uniwersalność kontenery biurowe posiadają w zakresie wyposażenia wnętrz. Modułowa konstrukcja pozwala tworzyć zarówno otwartą, jak i podzieloną ściankami działowymi przestrzeń biurową.

Cechą kontenerów jest możliwość postawienia ich nawet na nierównym podłożu. Co więcej, kontenery to obiekty, które mogą być wykorzystywane wielokrotnie i przenoszone w inne miejsce, co umożliwia szybki proces ich ewentualnej odsprzedaży.

ZASTOSOWANIE KONTENERA PRYSZNICOWO - UMYWALKOWEGO

Obiekt może być wykorzystany wszędzie tam, gdzie potrzebna jest duża liczba miejsc do kąpieli. Sprawdzi się doskonale na kempingach czy polach namiotowych, jak również jako część systemu sanitarnego na budowach. Może stanowić jeden z elementów systemu zabezpieczenia sanitarnego przy dużych kompleksach sportowych – boiskach piłkarskich, kąpieliskach miejskich itp.

WYPOSAŻENIE KONTENERA PRYSZNICOWO - UMYWALKOWEGO

Ten rodzaj obiektu wymaga przyłączenia do sieci wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej. Producent oferuje także możliwość podłączenia instalacji klimatyzacyjnej i wentylacyjnejOświetlenie zapewniają dwie lampy o mocy 2x36W. Obiekt ogrzewany jest jednym grzejnikiem elektrycznym o mocy 2 kW. Oświetlenie dzienne zapewniają dwa niewielkie okna.

Wewnątrz kontenera zaplanowano miejsce na 5 kabin prysznicowych oraz 5 umywalek. Dodatkowo wnętrze wyposażono w 5 luster i dozownik na mydło. Ciepłą wodę zapewnia 400-litrowy podgrzewacz wody.

W ramach dodatkowych usług proponujemy:

  • wynajem zbiornika na fekalia,
  • wynajem zbiornika na wodę,
  • wynajem schodów,
  • cykliczne sprzątanie obiektu.