Kontener prysznicowo-umywalkowy G-CON

Strona główna » Kontenery sanitarne G-CON – nowy kontener sanitarny ze zbiornikiem » Kontener prysznicowo-umywalkowy G-CON – mobilny kontener sanitarny z prysznicem
kontener prysznicowo umywalkowy 1

Mobilny kontener sanitarny z prysznicem

Oferujemy Państwu mobilny kontener sanitarny z prysznicem. Wyprodukowany jest w oparciu o solidną konstrukcję stalową, dzięki której zapewnia stabilność i trwałość. Standardowe wymiary obiektu to 2435x6055mm, w których lokalizujemy system kilku pryszniców i umywalek. W ramach usług, na życzenie klienta proponujemy kontenery o wymiarach odbiegających od przyjętych standardów.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej produkcji kontenerów sanitarnych. Zespół doświadczonych specjalistów oferuje produkcję takich obiektów począwszy od projektu, przez budowę po montaż kontenera w miejscu wskazanym przez klienta. Mogą Państwo liczyć także na fachowe usługi doradcze – na podstawie Państwa oczekiwań pomożemy dobrać odpowiedni do potrzeb kontener i jego wyposażenie.

Kontener sanitarny z prysznicem - ZALETY KONTENERA PRYSZNICOWEGO

 • 5 kabin prysznicowych i 5 umywalek
 • podgrzewacz do wody
 • solidna konstrukcja
 • modułowość – możliwość łączenia ze sobą kontenerów
 • niska cena 
 • szybka realizacja 
 • dostosowanie wyglądu oraz wyposażenia pod klienta
 • dowolny wybór miejsca na postawienie kontenera

Produkujemy obiekty charakteryzujące się solidną konstrukcją ramową oraz najwyższą jakością wykonania. Ich niewątpliwą zaletą jest elastyczność w zakresie funkcjonalnym oraz możliwość tworzenia nieograniczenie dużej przestrzeni (w wyniku łączenia lub piętrowania). Atutem jest także niski koszt postawienia w porównaniu do budowy obiektów stale związanych z gruntem oraz stosunkowo szybki czas realizacji.

Duża dowolność w zakresie wykończenia – także w zakresie wyglądu zewnętrznego (np. szklane ściany, rozmieszczenia i liczby okien i drzwi, czy wyboru ocieplenia oraz koloru elewacji zewnętrznej) zadowoli najbardziej wymagających klientów. Podobną uniwersalność kontenery biurowe posiadają w zakresie wyposażenia wnętrz. Modułowa konstrukcja pozwala tworzyć zarówno otwartą, jak i podzieloną ściankami działowymi przestrzeń biurową.

Cechą kontenerów jest możliwość postawienia ich nawet na nierównym podłożu. Co więcej, kontenery to obiekty, które mogą być wykorzystywane wielokrotnie i przenoszone w inne miejsce, co umożliwia szybki proces ich ewentualnej odsprzedaży.

Kontener sanitarny z prysznicem - ZASTOSOWANIE

Kontener łazienkowy może być wykorzystany wszędzie tam, gdzie potrzebna jest duża liczba miejsc do kąpieli. Sprawdzi się doskonale:

 • Na kempingach czy polach namiotowych
 • Jako część systemu sanitarnego na budowach 

Przenośna kabina prysznicowa może stanowić jeden z elementów systemu zabezpieczenia sanitarnego przy dużych kompleksach sportowych – boiskach piłkarskich, kąpieliskach miejskich itp.

Kontener sanitarny z prysznicem - WYPOSAŻENIE

Ten rodzaj obiektu wymaga przyłączenia do sieci wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej. Producent oferuje także możliwość podłączenia instalacji klimatyzacyjnej i wentylacyjnejOświetlenie zapewniają dwie lampy o mocy 2x36W. Obiekt ogrzewany jest jednym grzejnikiem elektrycznym o mocy 2 kW. Oświetlenie dzienne zapewniają dwa niewielkie okna.

Wewnątrz kontenera zaplanowano miejsce na: 

 • 5 kabin prysznicowych 
 • 5 umywalek
 • Dodatkowo wnętrze wyposażono w 5 luster i dozownik na mydło. 
 • Ciepłą wodę zapewnia 400-litrowy podgrzewacz wody.

Jeżeli zajdzie taka potrzeba, bez problemu zaprojektujemy i zbudujemy większy obiekt, który z łatwością zmieści dodatkowe stanowiska. W ramach dodatkowych usług proponujemy:

 • wynajem zbiornika na fekalia,
 • wynajem zbiornika na wodę,
 • wynajem schodów,
 • cykliczne sprzątanie obiektu.

Zbiornik na fekalia do kontenera oraz zbiornik na wodę to elementy znacząco zwiększające funkcjonalność mobilnej łazienki. Takie rozwiązanie sprawia, że obiekt może być eksploatowany jako niezależne zaplecze sanitarne nawet w wyjątkowo trudnych warunkach, czyli w miejscach, gdzie nie ma dostępu do kanalizacji i sieci wodociągowej. Biorąc pod uwagę fakt, że taki problem występuje na wielu placach budowy, ma to olbrzymie znaczenie. 

Klienci pytają, o kontener sanitarny z prysznicem

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KONTENER SANITARNY?

Sanitarne obiekty kontenerowe oferują swoim użytkownikom wiele zalet. Wśród najważniejszych należy wymienić:

 • solidne wykonanie – kontener prysznicowy charakteryzuje się niezwykle wytrzymałą konstrukcją. To zasługa najnowocześniejszego procesu technologicznego, w jakim kontener łazienkowy jest wytwarzany, oraz solidnych materiałów, wykazujących najwyższą jakość;
  elastyczność – łazienka kontenerowa to konstrukcja skalowalna. Oznacza to, że jeżeli zajdzie taka konieczność, może być rozbudowana o kolejne stanowiska prysznicowe;
 • mobilny charakter – kontenery łazienkowe nie są trwale związane z gruntem. Oznacza to, że gdy tylko zajdzie taka konieczność, mogą być przetransportowane w dowolne miejsce. Docenią to przede wszystkim ci odbiorcy, którzy ze względu na charakter działalności muszą często zmieniać lokalizację. Ta cecha sprawia też, że po zakończeniu użytkowania, kontener z łazienką błyskawicznie znajdzie nowego nabywcę;
 • komfortowe wyposażenie – w kontenerze prysznicowym może znaleźć się wszystko to, co jest niezbędne w nowoczesnej, wygodnej i funkcjonalnej łazience. Projekt może być w stu procentach dostosowany do oczekiwań odbiorcy, co sprawia, że kontener prysznicowy staje się rozwiązaniem szytym na miarę potrzeb;
  dodatkowe akcesoria i usługi