Hotel modułowy. Zbuduj z nami hotel pracowniczy dla 120 osób w 2 miesiące

Strona główna » Hotel modułowy. Zbuduj z nami hotel pracowniczy dla 120 osób w 2 miesiące

Budownictwo modułowe oferuje ogromne możliwości, nie tylko inwestorom indywidualnym, ale także biznesowym. Aby firma mogła funkcjonować w sposób niezakłócony, musi stawiać na szybkie, tanie, trwałe i elastyczne rozwiązania. Obiekty kontenerowe jako hotel pracowniczy idealnie spełniają każdy z tych warunków. Przy zachowaniu niezwykle konkurencyjnych cen względem trwałych obiektów budowlanych, oferują zbliżoną trwałość, a pod względem czasu realizacji inwestycji i możliwości późniejszej rozbudowy, pozostają niezrównane. Taki zestaw cech sprawia, że hotel z kontenerów to niezwykle interesująca opcja dla przedsiębiorców, którzy w krótkim czasie muszą zapewnić komfortowe zakwaterowanie dla zespołu pracowników.

HOTEL MODUŁOWY - zalety

  • czas realizacji hotelu dla 120 osób to zaledwie 2 miesiące
  • możliwość rozbudowy
  • niska cena
  • trwałość
  • możliwość zmiany lokalizacji budynku
  • swoboda aranżacji

Podstawową różnicą pomiędzy budownictwem modułowym a tradycyjnym jest model prefabrykacji. Wszystkie moduły-kontenery powstają w kontrolowanych, fabrycznych warunkach i już gotowe (często wyposażone) są transportowane na miejsce budowy. Korzystanie z prefabrykowanych modułów pozwala utrzymać najwyższą jakość wykonania z bardzo dużą prędkością realizacji projektu.

W tym miejscu nie kończy się długa lista zalet tego typu rozwiązań. Budynek modułowy oferuje niezwykle łatwą możliwość rozbudowy. Gdy tylko zwiększą się potrzeby firmy, do obiektu można dołożyć kolejne moduły, uzyskując w ten sposób kolejne kwatery pracownicze. W przypadku tradycyjnych obiektów budowlanych, trwale związanych z gruntem, takie działanie wymaga podjęcia kosztownych, długotrwałych prac. W tym przypadku, taki problem nie występuje.

Kolejna rzecz, moduły mieszkalne nie są związane z gruntem, więc można je swobodnie przewozić z miejsca na miejsce. To sprawia, że hotel pracowniczy może ekspresowo stanąć wszędzie tam, gdzie firma aktualnie realizuje swoje usługi.

Budynki modułowe dają możliwość swobodnej aranżacji. Oznacza to że jeden kompleks może składać się zarówno z części mieszkalnej, jak i z zaplecza socjalnego. To niezwykle komfortowe rozwiązanie, sprawia bowiem, że ustawiony na stosunkowo niewielkiej przestrzeni (poszczególne moduły mogą być łączone zarówno w poziomie, jak i w pionie) tworzący zwartą całość. Hotel modułowy może zaspokajać wszystkie potrzeby zespołu pracowniczego, oferując nie tylko komfortowe kwatery, ale i rozbudowaną część socjalną i sanitarną.

Hotel pracowniczy - SZYBKOŚĆ REALIZACJI

Hotel pracowniczy dla 120 osób w 2 miesiące? To możliwe! Dzięki naszemu doświadczeniu możemy w krótkim czasie zrealizować nawet największe projekty. Im szybszy czas realizacji, tym wcześniej można otworzyć swój wymarzony hotel.

Hotel modułowy może być wybudowany w bardzo krótkim czasie, jednak tempo realizacji inwestycji nie wywiera negatywnego wpływu na trwałość obiektu. Kwatery pracownicze są wytwarzane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i z najwyższej jakości materiałów. To sprawia, że hotele modułowe bez trudu znoszą eksploatację w nawet najtrudniejszych warunkach, jakie panują choćby na placach budowy.

Hotel pracowniczy - TWOJA WIZJA, NASZE WSPARCIE

Chcemy Cię wspierać od etapu wizji do realizacji. Nasz doświadczony zespół chętnie odpowie na Twoje pytania i zaprezentuje nasze możliwości. Służymy profesjonalnym doradztwem na każdym etapie realizacji inwestycji. Pomożemy wybrać najbardziej optymalne rozwiązania, w stu procentach dopasowane do oczekiwań odbiorcy. Jeżeli zajdzie taka konieczność, zaproponujemy indywidualne opcje, wszystko po to, by możliwie najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klienta.

Prowadzona przez nas działalność nie ogranicza się wyłącznie do projektowania, wykonania i instalacji obiektów modułowych. Naszym klientom oferujemy też szereg usług dodatkowych: 

  • cykliczne sprzątanie obiektów
  • wynajem dodatkowych akcesoriów: schodów i zbiorników na fekalia. 

W ten sposób możemy zaspokoić wszystkie potrzeby odbiorców dostarczanych przez nas rozwiązań. Sprawia to, że klient może skupić się na przedmiocie swojej działalności, całą resztą zajmiemy się my.

Hotel pracowniczy z kontenerów

Nasze kontenery dają praktycznie nieograniczone możliwości łączenia i tworzenia nowych rozwiązań. Jednym z ciekawszych koncepcji są hotele modułowe. Budownictwo modułowe to szybka, ekologiczna i ciekawa wizualnie alternatywa dla budownictwa tradycyjnego.

Hotele pracownicze tworzone w oparciu o technologię modułową powoli zyskują wiodącą pozycję na rynku obiektów kwaterunkowych. To całkowicie zrozumiałe. Użytkownicy doceniają niebywałą elastyczność, jaką zapewniają kontenery pracownicze, oraz ekonomiczną zasadność realizacji takiej inwestycji. Bez wątpienia, hotel kontenerowy to rozwiązanie tworzone na miarę wymagań współczesnego inwestora, które kompleksowo realizuje wszystkie swoje zadania.