Kontener biurowy typu standard G-CON

Strona główna » Kontenery biurowe » Standardowy kontener biurowy G-CON – tylko u Nas tanie i nowoczesne kontenery biurowe

Kontener biurowy typu standard - tylko u Nas tanie i nowoczesne kontenery biurowe

Modułowy kontener biurowy to rozwiązanie idealne dla inwestorów, którzy chcą stworzyć całkowicie funkcjonalne zaplecze biurowe dla swojej firmy, przy minimalnym nakładzie pracy i przy znacznym ograniczeniu kosztu realizacji inwestycji. Biuro kontener zapewnia niezwykle komfortowe warunki, a skalowalny charakter takiego obiektu sprawia, że w jednej chwili można rozbudować go o kolejne elementy, tworząc w ten sposób niezwykle użyteczny kompleks biurowy, handlowy i sanitarny.

Standardowy kontener biurowy - ZALETY

 • solidna konstrukcja
 • najwyższa jakość wykonania
 • modułowa konstrukcja – możliwość łączenia kontenerów
 • szybkość realizacji 
 • dowolność wyposażenia
 • możliwość postawienia kontenerów w dowolnym miejscu 
 • możliwość przenoszenia kontenerów

Produkujemy obiekty charakteryzujące się solidną konstrukcją ramową oraz najwyższą jakością wykonania. Ich niewątpliwą zaletą jest elastyczność w zakresie funkcjonalnym oraz możliwość tworzenia nieograniczenie dużej przestrzeni (w wyniku łączenia lub piętrowania). Atutem jest także niski koszt postawienia w porównaniu do budowy obiektów stale związanych z gruntem oraz stosunkowo szybki czas realizacji.

Duża dowolność w zakresie wykończenia – także w zakresie wyglądu zewnętrznego (np. szklane ściany, rozmieszczenia i liczby okien i drzwi, czy wyboru ocieplenia oraz koloru elewacji zewnętrznej) zadowoli najbardziej wymagających klientów. Podobną uniwersalność kontenery biurowe posiadają w zakresie wyposażenia wnętrz. Modułowa konstrukcja pozwala tworzyć zarówno otwartą, jak i podzieloną ściankami działowymi przestrzeń biurową.

Cechą kontenerów biurowych jest możliwość postawienia ich nawet na nierównym podłożu. Co więcej, kontenery to obiekty, które mogą być wykorzystywane wielokrotnie i przenoszone w inne miejsce, co umożliwia szybki proces ich ewentualnej odsprzedaży. Mobilny charakter obiektu sprawia, że może być przewożony z miejsca na miejsce niczym biuro na kółkach. Oznacza to, że jeżeli charakter działalności firmy wymusza częstą zmianę lokalizacji, kontener standardowy można bez przeszkód transportować do kolejnych miejsc.

kontener biurowy 3

Kontener biurowy typu standard - ZASTOSOWANIE

Kontenery biurowe typu standard sprawdzą się w szerokiej gamie zastosowań. Mogą z powodzeniem być wykorzystane jako:

 • pomieszczenia biurowe, 
 • szkoły, 
 • przedszkola
 • profesjonalne zaplecze na plac budowy
 • sklepy
 • salony wystawowe
modulowa budowa kontenerow 1

Kontenery biurowe - WYPOSAŻENIE

Wyposażenie kontenerów dostosowane jest do potrzeb użytkowników. Każdy obiekt budowany jest zgodnie z projektem stworzonym według wskazówek zamawiającego począwszy od elementów zewnętrznych – takich jak okna, drzwi, przeszklenia, rolety zewnętrzne po wyposażenie wewnętrzne oraz montaż oczekiwanych przez Klienta instalacji.

Każdy ze standardowych kontenerów biurowych wyposażony jest w:

 • podłączenie do sieci energetycznej o parametrach 400V/32A
 • oświetlenie 2x36W 
 • grzejnik elektryczny

Dodatkowo, na życzenie klienta, kontener może być wyposażony w:

 • system klimatyzacji
 • system wentylacji 
 • instalacje teleinformatyczne

Dodatkowo kontenery standardowe mogą być wyposażone w asortyment meblowy dostosowany do potrzeb klientów. W ramach wyposażenia znaleźć się w nim mogą: krzesła, biurka, stoły, szafy, wieszaki, ławki, itp. Budowa kontenera biurowego została przemyślana w taki sposób, żeby oprócz przestrzeni biurowej, mieścił także podstawowe zaplecze sanitarne. Kontener biurowy z WC jest niezwykle użytecznym rozwiązaniem, które doskonale sprawdza się w codziennej pracy.

Klienci pytają, o standardowe kontenery biurowe

ILE WAŻY KONTENER BIUROWY?

Nowoczesne kontenery biurowe są budowane z zaawansowanych materiałów, które znacząco obniżają masę finalnego produktu, a jednocześnie – zapewniają mu ponadprzeciętną wytrzymałość. Nie da się jednoznacznie wskazać wagi takiego obiektu. Należy bowiem pamiętać, że kontener na biuro może być wykonany w wymiarach innych niż standardowe. Istnieje też możliwość personalizacji wykończenia i wyposażenia obiektu. Wszystko to sprawia, że finalną wagę kontenera możemy określić dopiero po poznaniu wszystkich wymogów i oczekiwań Klienta. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym G-CON. Nasi doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania, pomogą wybrać wariant biurowego kontenera i dobrać odpowiednie wyposażenie. Gdy wszystko to zostanie określone, będziemy mogli wskazać wagę finalnego obiektu.

CZY KONTENER BIUROWY JEST BUDYNKIEM?

Kwalifikację obiektów kontenerowych regulują przepisy zawarte w ustawie Prawo Budowlane. Zgodnie z treścią rzeczonej ustawy, o budynku mówimy m.in. w sytuacji, w której obiekt jest trwale związany z gruntem. W większości przypadków, nie dotyczy to kontenerów. W praktyce oznacza to, że kontenery modułowe biurowe nie mogą być kwalifikowane jako budynki, a jako tymczasowe obiekty budowlane. Co to oznacza dla właściciela? Użytkowanie takiego obiektu związane jest ze znacznie mniejszą ilością formalności i nie stwarza obowiązku podatkowego typowego dla trwałych obiektów budowlanych.

ILE KOSZTUJE KONTENER BIUROWY?

Cena kontenera biurowego jest uzależniona od wielkości obiektu, standardu wykończenia i wyposażenia obiektu. W naszej ofercie mamy zarówno ekskluzywne kontenery biurowe, jak i prostsze, tanie obiekty dedykowane mniej wymagającym odbiorcom. Zapraszamy do kontaktu z działem handlowym G-CON. Nasi doradcy przedstawią dostępne opcje wykończenia i wyposażenia. Po określeniu oczekiwań klienta, będziemy mogli przedstawić cenę obiektu.

Nawet z uwzględnieniem wszystkich oferowanych opcji, biuro z kontenerów pozostaje rozwiązaniem nieporównywalnie tańszym niż porównywalnej wielkości i wykonany w podobnym standardzie trwały obiekt budowlany. W ujęciu ekonomicznym, stanowi zatem znacznie korzystniejszy wybór.