Kontener standardowy

Strona główna » Kontenery biurowe » Kontener biurowy standardowy

KONTENERY BIUROWE TYPU STANDARD

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę różnorodnych kontenerów biurowych. Naszym atutem jest tworzenie obiektów w pełni dostosowanych do potrzeb klientów. Proponujemy kompleksową obsługę procesu produkcji od doradztwa, przez projekt i produkcję po końcową realizację inwestycji.

W ramach podstawowego asortymentu oferujemy kontenery standardowe o wymiarach jednostkowych wynoszących 2435x6055mm. W naszej ofercie znajdują się także kontenery o wymiarach innych niż standardowe w zależności od potrzeb klienta. Każdy z dostępnych w naszej ofercie kontenerów wyposażony jest w elementy dostosowane do potrzeb użytkowników.

Kontenery biurowe typu standard mogą funkcjonować samodzielnie lub stanowić element podstawowy do tworzenia większych konstrukcji, także piętrowych.

ZALETY STANDARDOWYCH KONTENERÓW BIUROWYCH

Produkujemy obiekty charakteryzujące się solidną konstrukcją ramową oraz najwyższą jakością wykonania. Ich niewątpliwą zaletą jest elastyczność w zakresie funkcjonalnym oraz możliwość tworzenia nieograniczenie dużej przestrzeni (w wyniku łączenia lub piętrowania). Atutem jest także niski koszt postawienia w porównaniu do budowy obiektów stale związanych z gruntem oraz stosunkowo szybki czas realizacji.

Duża dowolność w zakresie wykończenia – także w zakresie wyglądu zewnętrznego (np. szklane ściany, rozmieszczenia i liczby okien i drzwi, czy wyboru ocieplenia oraz koloru elewacji zewnętrznej) zadowoli najbardziej wymagających klientów. Podobną uniwersalność kontenery biurowe posiadają w zakresie wyposażenia wnętrz. Modułowa konstrukcja pozwala tworzyć zarówno otwartą, jak i podzieloną ściankami działowymi przestrzeń biurową.

Cechą kontenerów biurowych jest możliwość postawienia ich nawet na nierównym podłożu. Co więcej, kontenery to obiekty, które mogą być wykorzystywane wielokrotnie i przenoszone w inne miejsce, co umożliwia szybki proces ich ewentualnej odsprzedaży.

kontener biurowy 3

ZASTOSOWANIE KONTENERÓW BIUROWYCH TYPU STANDARD

Kontenery biurowe typu standard sprawdzą się w szerokiej gamie zastosowań. Mogą z powodzeniem być wykorzystane jako pomieszczenia biurowe, szkoły, przedszkola czy jako profesjonalne zaplecze placu budowy. Sprawdzą się również jako sklepy czy salony wystawowe.

modulowa budowa kontenerow 1

WYPOSAŻENIE KONTENERÓW STANDARDOWYCH

Wyposażenie kontenerów dostosowane jest do potrzeb użytkowników. Każdy obiekt budowany jest zgodnie z projektem stworzonym według wskazówek zamawiającego począwszy od elementów zewnętrznych – takich jak okna, drzwi, przeszklenia, rolety zewnętrzne po wyposażenie wewnętrzne oraz montaż oczekiwanych przez Klienta instalacji.

Każdy ze standardowych kontenerów biurowych wyposażony jest w podłączenie do sieci energetycznej o parametrach 400V/32A, oświetlenie 2x36W oraz w grzejnik elektryczny.. Dodatkowo, na życzenie klienta, kontener może być wyposażony w system klimatyzacjiwentylacji czy instalacje teleinformatyczne.

Dodatkowo kontenery standardowe mogą być wyposażone w asortyment meblowy dostosowany do potrzeb klientów. W ramach wyposażenia znaleźć się w nim mogą: krzesła, biurka, stoły, szafy, wieszaki, ławki, itp.