Zestawy kontenerowe

Strona główna » Kontenery biurowe » Zestawy kontenerowe

Kontenery to obiekty, które doskonale sprawdzają się w przypadku tworzenia modułowych przestrzeni charakteryzujących się dużą powierzchnią. Łatwość łączenia szeregowego i w pionie sprawia, że można z nich tworzyć obiekty w pełni dostosowane do potrzeb użytkowników. Różnorodność wykończenia zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz sprawia, że znajdują zastosowanie w szerokiej gamie branż.

Podstawowym elementem składowym każdego obiektu wielkopowierzchniowego opartego na budowie modułowej jest kontener. Standaryzowane wielkości poszczególnych kontenerów dostępnych w naszej ofercie sprawiają, że możemy dla Państwa stworzyć obiekt w pełni funkcjonalny, zapewniający spełnienie różnorodnych oczekiwań.

OBIEKTY O DUŻYCH POWIERZCHNIACH POWSTAŁE W OPARCIU O KONTENERY

Podstawowym elementem konstrukcyjnym obiektów modułowych  o dużych powierzchniach jest kontener o rozmiarach 2435x6055mm. Poszczególne jednostki można łączyć ze sobą tworząc nieograniczonej wielkości powierzchnie. Solidna konstrukcja kontenerów oparta na stalowej ramie sprzyja trwałości całego obiektu.

Duże powierzchnie mogą być tworzone zarówno z kontenerów biurowych, jak i sanitarnych. W naszej podstawowej ofercie znajdą Państwo: kontener standardowy, kontener z aneksem sanitarnym i kuchniąkontener studiokontener sanitarny damsko-męskikontener prysznicowykontener sanitarny z kuchniąkontener kombikontener małe kombikontener stróżówkę.

kontery duze powierzchnie

ZASTOSOWANIE KONTENERÓW DO TWORZENIA OBIEKTÓW O DUŻYCH POWIERZCHNIACH

Obiekty o dużych powierzchniach stworzone w oparciu o system kontenerów znajdują zastosowanie w wielu branżach życia społecznego i gospodarczego. Sprawdzają się jako obiekty edukacyjno-szkoleniowe, handlowe czy wystawowe. Z powodzeniem z systemu kontenerów można tworzyć kompleksy biurowe. Generalnie, obiekty o dużych powierzchniach zbudowane z kontenerów mają nieograniczoną możliwość zagospodarowania.

kontery duze powierzchnie

Wszystkie kontenery posiadają bogate wyposażenie wewnętrzne oraz zróżnicowane elementy zewnętrzne. Proponujemy obiekty odpowiednio izolowane, wyposażone w instalacje elektryczneoświetleniowe i ogrzewanie. Dodatkowo klienci mogą zdecydować się na montaż systemów klimatyzacji i wentylacji oraz systemów teleinformatycznych, a w przypadku kontenerów sanitarnych podłączenie wodno-kanalizacyjne. W sytuacji lokalizacji obiektów w miejscu, gdzie nie ma podłączenia do systemu wodno-kanalizacyjnego proponujemy wynajem zbiorników na wodę i fekalia. W efekcie obiekty o dużych powierzchniach oferują wszystkie funkcjonalności niezbędne do prawidłowego działania.

Dbamy także o odpowiednie zabezpieczenie kontenerów – dlatego proponujemy Państwu montaż żaluzji antywłamaniowych, które szczególnie polecamy w większych oknach i systemach wystawienniczych.

W naszej ofercie znajduje się również bogaty asortyment wyposażenia wnętrz. Zakupione obiekty możemy zaopatrzyć zarówno w meble biurowe, jak i inne elementy wyposażenia. Do dyspozycji Państwa oddajemy również szeroki wybór urządzeń i akcesoriów łazienkowych i kuchennych, które będą stanowić funkcjonalne wyposażenia kontenerów z zapleczem sanitarnym i socjalnym.

W ramach usług dodatkowych wynajmujemy także schody i świadczymy usługi cyklicznego sprzątania.