Zestawy kontenerowe G-CON

Strona główna » Kontenery biurowe » Zestawy kontenerowe G-CON – Skompletuj swój zestaw kontenerów biurowych lub mieszkalnych

Znajdź swój zestaw kontenerów biurowych lub mieszkalnych

Kontenery i zestawy kontenerowe to obiekty, które doskonale sprawdzają się w przypadku tworzenia modułowych przestrzeni charakteryzujących się dużą powierzchnią. Łatwość łączenia szeregowego i w pionie sprawia, że można z nich tworzyć obiekty w pełni dostosowane do potrzeb użytkowników. Różnorodność wykończenia zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz powoduje, że znajdują zastosowanie w szerokiej gamie branż. Bez problemu możemy zatem stworzyć zestaw kontenerów budowlanych, a także bardzo funkcjonalne biuro z kontenerów o odpowiedniej powierzchni.

 

Podstawowym elementem składowym każdego obiektu wielkopowierzchniowego opartego na budowie modułowej jest kontener. Standaryzowane wielkości poszczególnych kontenerów dostępnych w naszej ofercie sprawiają, że jako producent kontenerów nasza firma może stworzyć obiekt w pełni funkcjonalny, zapewniający spełnienie różnorodnych oczekiwań.

Zestawy kontenerów – budownictwo modułowe

Podstawowym elementem konstrukcyjnym obiektów modułowych o dużych powierzchniach jest kontener o wymiarach 2435 x 6055 mm. Poszczególne jednostki można łączyć ze sobą, tworząc nieograniczonej wielkości powierzchnie. Solidna konstrukcja kontenerów oparta na stalowej ramie sprzyja trwałości całego obiektu. Niezależnie więc od tego, czy klient zdecyduje się na kontener socjalny, czy też zestaw kontenerów biurowych, z powodzeniem będą one spełniały swoje funkcje w doskonałej kondycji przez długi czas.

 

Duże powierzchnie mogą być tworzone zarówno z kontenerów biurowych, jak i sanitarnych. W naszej podstawowej ofercie znajdują się:

Klient może samodzielnie skompletować zestaw kontenerów – tak, by był on ścisłe dopasowany do jego potrzeb i oczekiwań.

kontery duze powierzchnie

Zestaw kontenerów – zalety

 • Bogate wyposażenie wewnętrzne – obiekty możemy zaopatrzyć zarówno w meble biurowe, jak i inne elementy wyposażenia; do dyspozycji klienta oddajemy również szeroki wybór urządzeń i akcesoriów łazienkowych i kuchennych, które będą stanowić funkcjonalne wyposażenia kontenerów z zapleczem sanitarnym i socjalnym.
 • Zróżnicowane elementy zewnętrzne – możliwość dostosowania zestawu kontenerów do indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta.
 • Pełna funkcjonalność – kontenery są wyposażone w instalacje elektryczne, oświetleniowe i ogrzewanie.
 • Bardzo dobra izolacja – obiekty są odpowiednio zabezpieczone przed działaniem czynników atmosferycznych; dzięki temu mogą być użytkowane przez cały rok.
 • Solidna konstrukcja – oparta na stalowej ramie, sprzyja trwałości zestawu.

 

Na życzenie

 • Montaż systemów klimatyzacji, wentylacji i teleinformatycznych.
 • Podłączenie wodno-kanalizacyjne w przypadku kontenerów sanitarnych.
 • Wynajem zbiornika na fekalia – w przypadku braku możliwości podłączenia do systemu wodno-kanalizacyjnego.
 • Montaż żaluzji antywłamaniowych – szczególnie polecamy w większych oknach i systemach wystawienniczych.

W ramach usług dodatkowych wynajmujemy także schody i świadczymy usługi cyklicznego sprzątania.

zestawy kontenerowe

Zestaw kontenerów – zastosowanie

Obiekty o dużych powierzchniach stworzone w oparciu o system kontenerów znajdują zastosowanie w wielu branżach życia społecznego i gospodarczego – mają nieograniczoną możliwość zagospodarowania. Tworzone przez nas systemy kontenerowe sprawdzają się więc jako:

 • obiekty edukacyjno-szkoleniowe,
 • hotele pracownicze,
 • zestawy kontenerów handlowych,
 • systemy wystawowe,
 • kompleksy biurowe,
 • domy modułowe.

Zestaw kontenerów mieszkalnych – nowoczesne domy modułowe

Coraz popularniejszym rozwiązaniem są też zestawy kontenerowe, które odgrywają rolę budynków mieszkalnych. Dom z kontenerów jeszcze nie tak dawno wydawał się nam czymś zupełnie niepraktycznym. Teraz jednak rośnie liczba osób, które doceniają tego typu budownictwo modułowe i jego zalety.

Nowoczesne domy modułowe – zalety

 • Cena – niższe koszty budowy w porównaniu z tradycyjnym domem.
 • Szybsza realizacja inwestycji – skrócenie czasu budowy dzięki gotowym modułom.
 • Mobilność – możliwość przenoszenia domu modułowego w inne miejsce, co daje elastyczność w kwestii lokalizacji.
 • Modułowość – możliwość powiększania domu o kolejne moduły; może się on zatem składać z 2, 3 albo 4 kontenerów, w zależności od naszych potrzeb.

Budynki modułowe to innowacyjne rozwiązanie na miarę naszych czasów. Nie może zatem dziwić to, że wśród młodych ludzi, którzy chcieliby szybko zamieszkać we własnym domu, kontenery mieszkalne cieszą się rosnącym zainteresowaniem.

Zestaw kontenerów – wymiary

 • Podstawowym elementem konstrukcyjnym jest kontener o wymiarach 2435 x 6055 mm.

Nasi klienci pytają

Ile kontenerów można postawić na działce?

Art. 29 ust. 1 pkt 2 prawa budowlanego (Dz. U. z 2016 r. poz. 290 ze zm.) stanowi o tym, iż budując wolnostojący parterowy budynek gospodarczy niewymagający pozwolenia na budowę, również z kontenerów, którego powierzchnia zabudowy wynosi do 35 m2, na każde 500 m2 powierzchni działki liczba takich obiektów nie może przekraczać dwóch.

Czy dostępne są różne opcje konfiguracji wewnętrznej zestawów kontenerów biurowych?

Tak, zapewniamy elastyczność w kwestii konfiguracji wewnętrznej zestawów kontenerów biurowych, co pozwala na dostosowanie przestrzeni do różnych celów, takich jak biura, sale konferencyjne, czy przestrzenie wystawiennicze.

Czy dom modułowy wymaga pozwolenia na budowę?

Domy modułowe o powierzchni nieprzekraczającej 35 m2 nie wymagają wnioskowania o pozwolenie na budowę. W takim przypadku wystarczy jedynie zgłoszenie do właściwego urzędu miasta lub starostwa.

Czy istnieje możliwość rozbudowy zestawu kontenerowego o dodatkowe moduły w przyszłości?

Tak, zestawy kontenerowe G-CON są modułowe, co oznacza, że można je łatwo rozbudowywać lub modyfikować w zależności od bieżących potrzeb klienta. Można więc dodawać nowe kontenery do istniejącego zestawu, aby zwiększyć jego powierzchnię lub funkcjonalność.