Zestawy kontenerowe G-CON

Strona główna » Kontenery biurowe » Zestawy kontenerowe G-CON – Skompletuj swój zestaw kontenerów biurowych lub mieszkalnych

Znajdź swój zestaw kontenerów biurowych lub mieszkalnych

Kontenery i zestawy kontenerowe to obiekty, które doskonale sprawdzają się w przypadku tworzenia modułowych przestrzeni charakteryzujących się dużą powierzchnią. Łatwość łączenia szeregowego i w pionie sprawia, że można z nich tworzyć obiekty w pełni dostosowane do potrzeb użytkowników. Różnorodność wykończenia zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz sprawia, że znajdują zastosowanie w szerokiej gamie branż. Bez problemu możemy zatem stworzyć zestaw kontenerów budowlanych, jak i bardzo funkcjonalne biuro z kontenerów o odpowiedniej powierzchni.

Podstawowym elementem składowym każdego obiektu wielkopowierzchniowego opartego na budowie modułowej jest kontener. Standaryzowane wielkości poszczególnych kontenerów dostępnych w naszej ofercie sprawiają, że jako producent kontenerów nasza firma może dla Państwa stworzyć obiekt w pełni funkcjonalny, zapewniający spełnienie różnorodnych oczekiwań.

Zestawy kontenerów - budownictwo modułowe

Podstawowym elementem konstrukcyjnym obiektów modułowych o dużych powierzchniach jest kontener o rozmiarach 2435x6055mm. Poszczególne jednostki można łączyć ze sobą tworząc nieograniczonej wielkości powierzchnie. Solidna konstrukcja kontenerów oparta na stalowej ramie sprzyja trwałości całego obiektu. Niezależnie więc od tego czy zdecydują się Państwo na kontener socjalny, czy też zestaw kontenerów biurowych z powodzeniem będą one spełniały swoje role w doskonałej kondycji przez długi czas.

Duże powierzchnie mogą być tworzone zarówno z kontenerów biurowych, jak i sanitarnych. W naszej podstawowej ofercie znajdą Państwo: 

Klient może samodzielnie skompletować zestaw kontenerów, który będzie mu najbardziej odpowiadał.
kontery duze powierzchnie

Zestaw kontenerów - ZASTOSOWANIE

Obiekty o dużych powierzchniach stworzone w oparciu o system kontenerów znajdują zastosowanie w wielu branżach życia społecznego i gospodarczego. Tworzone przez nas systemy kontenerowe sprawdzają się więc jako obiekty edukacyjno-szkoleniowe, handlowe czy wystawowe. Z powodzeniem z systemu kontenerów można tworzyć całe kompleksy biurowe. Generalnie, obiekty o dużych powierzchniach zbudowane z kontenerów mają nieograniczoną możliwość zagospodarowania.

Wszystkie kontenery posiadają bogate wyposażenie wewnętrzne oraz zróżnicowane elementy zewnętrzne. Proponujemy obiekty odpowiednio izolowane, wyposażone w instalacje elektryczne, oświetleniowe i ogrzewanie. Dodatkowo klienci mogą zdecydować się na montaż systemów klimatyzacji i wentylacji oraz systemów teleinformatycznych, a w przypadku kontenerów sanitarnych podłączenie wodno-kanalizacyjne. W sytuacji lokalizacji obiektów w miejscu, gdzie nie ma podłączenia do systemu wodno-kanalizacyjnego proponujemy wynajem zbiorników na wodę i fekalia. W efekcie obiekty o dużych powierzchniach oferują wszystkie funkcjonalności niezbędne do prawidłowego działania.

Dbamy także o odpowiednie zabezpieczenie kontenerów – dlatego proponujemy Państwu montaż żaluzji antywłamaniowych (zwłaszcza, gdy chodzi o kontenery biurowe), które szczególnie polecamy w większych oknach i systemach wystawienniczych.

W naszej ofercie znajduje się również bogaty asortyment wyposażenia wnętrz. Zakupione obiekty możemy zaopatrzyć zarówno w meble biurowe, jak i inne elementy wyposażenia. Do dyspozycji Państwa oddajemy również szeroki wybór urządzeń i akcesoriów łazienkowych i kuchennych, które będą stanowić funkcjonalne wyposażenia kontenerów z zapleczem sanitarnym i socjalnym.

W ramach usług dodatkowych wynajmujemy także schody i świadczymy usługi cyklicznego sprzątania.

zestawy kontenerowe

Zestaw kontenerów mieszkalnych, czyli nowoczesne domy modułowe

Coraz popularniejszym rozwiązaniem są też zestawy kontenerowe, które pełnią rolę budynków mieszkalnych. Dom z kontenerów jeszcze nie tak dawno wydawał się nam być czymś zupełnie niepraktycznym. Teraz jednak rośnie liczba osób, które doceniają tego typu budownictwo modułowe i jego zalety. 

Niższe koszty budowy w porównaniu z tradycyjnym domem, szybsza realizacja inwestycji czy mobliność i możliwość powiększania domu o kolejne moduły. Może się on zatem składać z 2, 3 albo 4 kontenerów, w zależności od naszych potrzeb. Budynki modułowe to innowacyjne rozwiązanie na miarę naszych czasów. Nie może zatem dziwić to, że wśród młodych ludzi, którzy chcieliby szybko zamieszkać we własnym domu kontenery mieszkalne cieszą się rosnącym zainteresowaniem.

Klienci pytają, o zestaw kontenerów na działce:

Ile kontenerów można postawić na działce?

Art. 29 ust. 1 pkt 2 prawa budowlanego (Dz. U. z 2016 r. poz. 290 ze zm.) stanowi o tym, iż budując wolnostojący parterowy budynek gospodarczy nie wymagający pozwolenia na budowę, również z kontenerów, którego powierzchnia zabudowy wynosi do 35 m2, na każde 500 m2 powierzchni działki ilość takich obiektów nie może przekraczać dwóch.