Kontener sanitarny damsko-męski

Strona główna » Kontenery sanitarne » Kontener sanitarny damsko-męski

Nasza firma jest producentem kontenerów sanitarnych posiadających podział na część damską i męską. Obiekty te wyposażone zostały w sanitariaty z dwoma przestrzeniami wydzielonymi tak, aby umożliwić bezproblemowe korzystanie zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Wykonane zostały w standardowych rozmiarach 2435x6055mm. W efekcie z powodzeniem mogą funkcjonować samodzielnie lub jako część większej całości zbudowanej z sieci różnorodnych kontenerów. Dla klientów poszukujących unikalnych rozwiązań ściśle dostosowanych do potrzeb proponujemy kontenery o wymiarach niestandardowych.

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę zamówienia. Nasz doświadczony zespół z przyjemnością doradzi, zaprojektuje, wykona a także zainstaluje kontener w miejscu wskazanym przez Państwa. Dostosujemy jego wyposażenie do Państwa oczekiwań tak, aby w całości spełniał stawiane wobec niego oczekiwania.

ZALETY OBIEKTU

Produkujemy obiekty charakteryzujące się solidną konstrukcją ramową oraz najwyższą jakością wykonania. Ich niewątpliwą zaletą jest elastyczność w zakresie funkcjonalnym oraz możliwość tworzenia nieograniczenie dużej przestrzeni (w wyniku łączenia lub piętrowania). Atutem jest także niski koszt postawienia w porównaniu do budowy obiektów stale związanych z gruntem oraz stosunkowo szybki czas realizacji.

Duża dowolność w zakresie wykończenia – także w zakresie wyglądu zewnętrznego (np. szklane ściany, rozmieszczenia i liczby okien i drzwi, czy wyboru ocieplenia oraz koloru elewacji zewnętrznej) zadowoli najbardziej wymagających klientów. Podobną uniwersalność kontenery biurowe posiadają w zakresie wyposażenia wnętrz. Modułowa konstrukcja pozwala tworzyć zarówno otwartą, jak i podzieloną ściankami działowymi przestrzeń biurową.

Cechą kontenerów biurowych jest możliwość postawienia ich nawet na nierównym podłożu. Co więcej, kontenery to obiekty, które mogą być wykorzystywane wielokrotnie i przenoszone w inne miejsce, co umożliwia szybki proces ich ewentualnej odsprzedaży.

ZASTOSOWANIE KONTENERA SANITARNEGO

Tego typu kontenery sprawdzą się we wszystkich miejscach, gdzie niezbędne jest posadowienie obiektu zapewniającego podstawowe funkcje sanitarne. Można z powodzeniem wykorzystać go podczas imprez masowych, na placach większych budów lub jako obiekt użyteczności publicznej. Sprawdzi się również na kempingach, dużych parkingach czy przy obiektach sportowych.

WYPOSAŻENIE KONTENERA DAMSKO-MĘSKIEGO

Prezentowany obiekt został wyposażony we wszystkie niezbędne podłączenia do instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznejOświetlenie zapewniają dwie lampy o mocy 2x36W. Za ogrzewanie odpowiada grzejnik o mocy 2kW. Dodatkowo kontener może być wyposażony w instalację klimatyzacyjną i wentylację.

W zakresie urządzeń sanitarnych obiekt mieści dwa pomieszczenia z osobnym wejściem, w których zlokalizowano w sumie:

  • 4 miski klozetowe,
  • 3 pisuary,
  • 3 umywalki.

Cztery niewielkie okna zapewniają dostęp światła dziennego.

Dodatkowo, dla kontenerów, które będą zlokalizowane w miejscach, gdzie niedostępna jest sieć wodno-kanalizacyjna proponujemy wynajem zbiorników na wodę i fekalia. Oferujemy także wynajem schodów i usługę cyklicznego sprzątania obiektu.