Kontener sanitarny damsko-męski G-CON

Strona główna » Kontenery sanitarne G-CON – nowy kontener sanitarny ze zbiornikiem » Kontener sanitarny damsko-męski G-CON – kontenery sanitarne wc damskie i męskie
Kontener damsko meski

Kontenery sanitarne wc damskie i męskie

Nasza firma jest producentem kontenerów sanitarnych posiadających podział na część damską i męską. Obiekty te wyposażone zostały w sanitariaty z dwoma przestrzeniami wydzielonymi tak, aby umożliwić bezproblemowe korzystanie z nich zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Nasze kontenery sanitarne wykonywane są w standardowych rozmiarach 2435x6055mm. W efekcie z powodzeniem mogą funkcjonować samodzielnie lub jako element większej całości, takiej jak obiekt modułowy zbudowany z sieci różnorodnych kontenerów. Dla klientów poszukujących unikalnych rozwiązań ściśle dostosowanych do ich potrzeb proponujemy kontenery o wymiarach niestandardowych, projektowane i tworzone zgodnie z Państwa wymaganiami.

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę zamówienia. Nasz doświadczony zespół z przyjemnością doradzi, zaprojektuje, wykona, a także zainstaluje wybrany kontener sanitarny damsko-męski w miejscu wskazanym przez Państwa. Dostosujemy jego wyposażenie do waszych oczekiwań tak, aby w całości spełniał stawiane wobec niego oczekiwania. Dzięki profesjonalnemu podejściu do naszej pracy oraz otwartości na Państwa sugestie i potrzeby, możemy wspólnie stworzyć idealnie dopracowane i w pełni funkcjonalne kontenery.

Kontener sanitarny damsko-męski - ZALETY

 • solidna konstrukcja
 • modułowa konstrukcja – możliwość łączenia kontenera z innymi kontenerami
 • szybki czas realizacji
 • niska cena
 • mobilność 

Produkujemy obiekty charakteryzujące się solidną konstrukcją ramową oraz najwyższą jakością wykonania. Dzięki temu jesteśmy pewni, iż każdy stworzony przez nas kontener sanitarny będzie Państwu służył przez długi czas w idealnej kondycji. Niewątpliwą zaletą naszych kontenerów jest elastyczność w zakresie funkcjonalnym oraz możliwość tworzenia nieograniczenie dużej przestrzeni (w wyniku łączenia lub piętrowania). Atutem jest także stosunkowo szybki czas realizacji oraz niski koszt ich postawienia. Cena takiej inwestycji w porównaniu do budowy obiektów stale związanych z gruntem jest znacznie atrakcyjniejsza.

Duża dowolność w zakresie wykończenia – także w zakresie wyglądu zewnętrznego (np. szklane ściany, rozmieszczenia i liczby okien i drzwi, czy wyboru ocieplenia oraz koloru elewacji zewnętrznej) zadowoli najbardziej wymagających klientów. Podobną uniwersalność kontenery biurowe posiadają w zakresie wyposażenia wnętrz. Modułowa konstrukcja pozwala tworzyć zarówno otwartą, jak i podzieloną ściankami działowymi przestrzeń biurową.

Cechą naszych kontenerów jest świetna amortyzacja i możliwość postawienia ich nawet na nierównym podłożu. Co więcej, kontenery to obiekty w pełni mobilne, które mogą być wykorzystywane wielokrotnie i przenoszone w inne miejsce, co umożliwia szybki proces ich ewentualnej odsprzedaży.

Kontener sanitarny damsko-męski - ZASTOSOWANIE

Tego typu kontenery sprawdzą się we wszystkich miejscach, gdzie niezbędne jest posadowienie obiektu zapewniającego podstawowe funkcje sanitarne. Można z powodzeniem wykorzystać go: 

 • podczas imprez masowych, 
 • na placach większych budów 
 • jako obiekt użyteczności publicznej. 
 • taki kontener sanitarny z WC oraz z szambem doskonale sprawdzi się również na kempingach, 
 • dużych parkingach  
 • przy obiektach sportowych. 

A więc wszędzie tam, gdzie jednocześnie przebywa większa liczba osób.

Kontener sanitarny damsko-męski - WYPOSAŻENIE

Prezentowany obiekt został wyposażony we wszystkie niezbędne podłączenia do instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej. Oświetlenie zapewniają dwie lampy o mocy 2x36W. Za ogrzewanie odpowiada grzejnik o mocy 2kW. Dodatkowo kontener może być wyposażony w instalację klimatyzacyjną i wentylację.

W zakresie urządzeń sanitarnych kontener damsko męski ze zbiornikiem na fekalia lub bez niego, mieści dwa pomieszczenia z osobnym wejściem, w których zlokalizowano w sumie:

 • 4 miski klozetowe,
 • 3 pisuary,
 • 3 umywalki.

Cztery niewielkie okna zapewniają natomiast dostęp światła dziennego do wnętrza kontenera.

Co bardzo ważne, dla kontenerów, które będą zlokalizowane w miejscach, gdzie niedostępna jest sieć wodno-kanalizacyjna jako producent tego typu obiektów proponujemy również wynajem zbiorników na wodę i fekalia. Oferujemy także wynajem schodów i usługę cyklicznego sprzątania obiektu.