Kontener sanitarny damsko-męski G-CON

Strona główna » Kontenery sanitarne G-CON – nowy kontener sanitarny ze zbiornikiem » Kontener sanitarny damsko-męski G-CON – kontenery sanitarne wc damskie i męskie
Kontener damsko meski

Kontenery sanitarne wc damskie i męskie

Nasza firma jest producentem kontenerów sanitarnych posiadających podział na część damską i męską. Obiekty te wyposażone zostały w sanitariaty z dwoma przestrzeniami wydzielonymi tak, aby umożliwić bezproblemowe korzystanie z nich zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Nasze kontenery sanitarne wykonywane są w standardowych rozmiarach 2435 x 6055 mm. W efekcie z powodzeniem mogą funkcjonować samodzielnie lub jako element większej całości, takiej jak obiekt modułowy zbudowany z sieci różnorodnych kontenerów. Dla klientów poszukujących unikalnych rozwiązań ściśle dostosowanych do ich potrzeb proponujemy kontenery o wymiarach niestandardowych, projektowane i tworzone zgodnie z Państwa wymaganiami.

Kontener sanitarny damsko-męski - zalety

 • Solidna konstrukcja – obiekty charakteryzują się solidną konstrukcją ramową oraz najwyższą jakością wykonania. Dzięki temu jesteśmy pewni, iż każdy stworzony przez nas kontener sanitarny będzie Państwu służył przez długi czas w idealnej kondycji.
 • Modułowa konstrukcja – możliwość łączenia kontenera z innymi kontenerami; dzięki temu można łatwo dostosować je do konkretnych potrzeb i stworzyć kompleksowe, wielofunkcyjne obiekty.
 • Szybki czas realizacji – produkcja i dostawa naszych kontenerów sanitarnych odbywa się szybko i sprawnie.
 • Niska cena – kontenery sanitarne damsko-męskie G-CON są dostępne w atrakcyjnych cenach, co czyni je przystępnymi dla różnych budżetów; to ekonomiczne rozwiązanie bez konieczności rezygnowania z wysokiej jakości i funkcjonalności.
 • Mobilność – kontenery można łatwo przenosić i umieszczać w różnych miejscach według potrzeb, co sprawia, że są one wszechstronnym rozwiązaniem dla wielu zastosowań. Koszt takiej inwestycji w porównaniu do budowy obiektów stale związanych z gruntem jest znacznie atrakcyjniejszy.

 

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę zamówienia. Nasz doświadczony zespół z przyjemnością doradzi, zaprojektuje, wykona, a także zainstaluje wybrany kontener sanitarny damsko-męski w miejscu wskazanym przez Państwa. Dostosujemy jego wyposażenie do waszych oczekiwań tak, aby w całości spełniał stawiane wobec niego oczekiwania. Dzięki profesjonalnemu podejściu do naszej pracy oraz otwartości na Państwa sugestie i potrzeby możemy wspólnie stworzyć idealnie dopracowane i w pełni funkcjonalne kontenery.

Kontener sanitarny damsko-męski – zastosowanie

Tego typu kontenery sprawdzą się we wszystkich miejscach, gdzie niezbędne jest posadowienie obiektu zapewniającego podstawowe funkcje sanitarne. Można z powodzeniem wykorzystać go: 

 • podczas imprez masowych, 
 • na placach większych budów, 
 • jako obiekt użyteczności publicznej,
 • na kempingach (kontener sanitarny z WC oraz szambem),
 • na dużych parkingach, 
 • przy obiektach sportowych,

wszędzie tam, gdzie przebywa większa liczba osób i niezbędny jest dostęp do WC.

Kontener sanitarny damsko-męski – wyposażenie

Prezentowany obiekt został wyposażony we wszystkie niezbędne podłączenia do instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej. Oświetlenie zapewniają 2 lampy o mocy 2 x 36 W. Za ogrzewanie odpowiada grzejnik o mocy 2 kW. Dodatkowo kontener może być wyposażony w instalację klimatyzacyjną i wentylację.

W zakresie urządzeń sanitarnych kontener damsko męski ze zbiornikiem na fekalia lub bez niego mieści 2 pomieszczenia z osobnym wejściem, w których zlokalizowano w sumie:

 • 4 miski klozetowe,
 • 3 pisuary,
 • 3 umywalki.

4 niewielkie okna zapewniają dostęp światła dziennego do wnętrza kontenera.

Co bardzo ważne, dla kontenerów, które będą zlokalizowane w miejscach, gdzie niedostępna jest sieć wodno-kanalizacyjna, jako producent tego typu obiektów proponujemy również wynajem zbiorników na wodę i fekalia. Oferujemy także wynajem schodów i usługę cyklicznego sprzątania obiektu.

Kontener sanitarny damsko-męski – wymiary

 • Standardowe wymiary: 2435 x 6055 mm.

Nasi klienci pytają

Czy kontenery damsko-męskie G-CON są dostępne w niestandardowych rozmiarach?

Tak, oferujemy możliwość dostosowania kontenerów do Państwa potrzeb, w tym projektowanie i tworzenie kontenerów o wymiarach niestandardowych, zgodnie z Państwa wymaganiami.

Czy istnieje możliwość wynajmu zbiorników na wodę i fekalia dla kontenerów, które są umieszczone w miejscach, gdzie brak dostępu do sieci wodno-kanalizacyjnej?

Tak, jako producent tego typu obiektów proponujemy wynajem zbiorników na wodę i fekalia dla kontenerów, które są umieszczone w miejscach, gdzie niedostępna jest sieć wodno-kanalizacyjna. Oferujemy również wynajem schodów i usługę cyklicznego sprzątania obiektu.

Czy istnieje możliwość dostosowania wyglądu zewnętrznego kontenera, takiego jak szklane ściany, rozmieszczenie okien i drzwi, oraz kolor elewacji zewnętrznej?

Tak, nasze kontenery damsko-męskie oferują dużą dowolność w zakresie wykończenia, w tym także w zakresie wyglądu zewnętrznego. Możemy dostosować kontener do Państwa preferencji, umożliwiając wybór takich elementów jak: szklane ściany, rozmieszczenie okien i drzwi, kolor elewacji zewnętrznej oraz inne szczegóły.