Pon - Pt: 8:00 - 16:00    ul. Tarnobrzeska 47, 39 - 400 Stale
  570 227 222      biuro@g-con.pl

Kontener biurowy Salka

kontener biurowy salka

Kontener biurowy salka to jeden z najbardziej funkcjonalnych obiektów mobilnych, dedykowanych przedsiębiorcom. Dzięki dużej przestronności wnętrza, przemyślanym rozwiązaniom i możliwości szerokiej konfiguracji elementów wyposażenia, tego typu obiekt może spełniać najróżniejsze funkcje. Poza tym, wykazuje wszystkie zalety tradycyjnych kontenerów, w tym mobilność, niską cenę i błyskawiczny czas realizacji inwestycji. Kontener modułowy typu sala to odpowiedź na potrzeby współczesnego przedsiębiorcy, który od tego typu obiektów wymaga przede wszystkim niebywałej funkcjonalności.

Kontener biurowy znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność zorganizowania mobilnego zaplecza biurowo-administracyjnego. Należy jednak pamiętać, że obiekty typu sala charakteryzują się zwiększoną funkcjonalnością, zatem zakres ich wykorzystania jest znacząco większy niż standardowego obiektu biurowego. 

Kontener biurowy Salka - funkcjonalność przede wszystkim

Kontenery modułowe zostały zaprojektowane w taki sposób, by umożliwiały bezproblemowe łączenie z innymi tego typu obiektami. Kontener biurowy sala idealnie wpisuje się w ten trend. Dzięki przemyślanej konstrukcji, w jednej chwili można stworzyć zestawy kontenerowe, składające się z obiektów o różnym przeznaczeniu. Do sali można przyłączyć kontenery sanitarne, socjalne, handlowe i każdy inny kontener modułowy, znajdujący się w naszej ofercie. Kontener biurowy sala może też funkcjonować jako obiekt całkowicie niezależny. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i oczekiwań Klienta.

Kontener biurowy Sala - zastosowanie

Jak wskazuje na to sama nazwa, kontener biurowy sala został stworzony z przeznaczeniem do realizacji pracy biurowej i administracyjnej. Należy jednak wyraźnie podkreślić, że ze względu na znaczną przestrzeń wewnętrzną, jego zastosowanie wykracza poza typową pracę administracyjną. Funkcjonalny obiekt kontenerowy może realizować cele szkoleniowe, edukacyjne, rekreacyjne, a nawet rozrywkowe. Obiekt, o którym mowa, doskonale sprawdzi się jako: 

 • sala konferencyjna – dzięki znacznej przestrzeni, kontener sala idealnie nadaje się do organizowania konferencji,
 • sala szkoleniowa – znaczna przestrzeń sprzyja prowadzeniu coachingu,
 • sala lekcyjna – nie ma najmniejszego problemu z zaaranżowaniem kontenera do prowadzenia zajęć lekcyjnych dla niewielkiej grupy dzieci, młodzieży lub dorosłych,
 • sala zabaw dla dzieci – duża przestrzeń sprawia, że kontener sala może być wykorzystywany w roli bawialni,
 • sala gimnastyczna – kontener sala pozwala na prowadzenie zajęć z aerobiku,
 • siłownia, czyli sala z przyrządami do ćwiczeń – we wnętrzu kontenera bez problemu można zmieścić rowery stacjonarne, atlasy i wiele innych urządzeń,
 • sala taneczna – funkcjonalność tego kontenera pozwala na dostosowanie jego wnętrza do wymogów sali, w której odbywają się lekcje tańca,
 • sala na urodziny, np. na osiemnastkę – kontener doskonale nadaje się do urządzenia kameralnego przyjęcia urodzinowego.

Jeden kontener, wiele zastosowań – sala to bez wątpienia jeden z najbardziej funkcjonalnych obiektów w naszej ofercie. Powyższe zastosowania to ledwie kilka pozycji z długiej listy przykładów. Ten użyteczny kontener z łatwością można dostosować właściwie do każdej funkcji. Zapewniamy, że dzięki wytrzymałej konstrukcji, bez problemu zniesie trudy nawet najbardziej wymagającej pracy. 

Wymiary kontenera biurowego Salka

Kontener biurowy sala charakteryzuje się długością na poziomie 605 cm. Szerokość takiego obiektu to 244 cm, a wysokość – 280 cm.

Wymiary kontenera:

 • długość – 6058 mm,
 • szerokość – 2440 albo 2990 mm,
 • wysokość – 2800 mm.

Wyposażenie kontenera biurowego Sala

Na listę standardowego wyposażenia kontenera biurowego typu sala składają się następujące elementy:

 • wydajny system wentylacji,
 • okno kasowe wyposażone w zewnętrzną roletę,
 • instalacja elektryczna (400 V, 32 A) z dwoma gniazdkami,
 • ogrzewanie elektryczne o mocy 2 kW.

To w zupełności wystarczy do komfortowej pracy. Bardziej wymagający użytkownicy mogą wyposażyć salę w klimatyzację. To rozwiązanie zapewnia najwyższy komfort termiczny, nawet w najbardziej upalne dni. Dodatkowo, na specjalne życzenie możemy wyposażyć kontener we wszystkie niezbędne meble biurowe – biurka, stoły, kontenerki pod biurko, szafki na ubrania i dokumenty, kosze na śmieci, wieszaki na odzież itp. Tak wyposażony obiekt umożliwia rozpoczęcie pracy od razu po zainstalowaniu go w miejscu wskazanym przez Klienta. 

Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta G-CON. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania, przedstawią wszystkie dostępne opcje i pomogą w personalizacji kontenera i dostosowaniu go do przedstawianych oczekiwań.