Pon - Pt: 8:00 - 16:00    ul. Tarnobrzeska 47, 39 - 400 Stale
  570 227 222      biuro@g-con.pl

Kontener biurowy Salka

kontener biurowy salka

Kontener biurowy salka – funkcjonalność dla biznesu

Kontener biurowy salka to jeden z najbardziej funkcjonalnych obiektów mobilnych dedykowanych przedsiębiorcom. Dzięki dużej przestronności wnętrza, przemyślanym rozwiązaniom i możliwości szerokiej konfiguracji elementów wyposażenia tego typu obiekt może spełniać najróżniejsze funkcje. Poza tym wykazuje wszystkie zalety tradycyjnych kontenerów, w tym: mobilność, niską cenę i błyskawiczny czas realizacji inwestycji. Kontener modułowy typu sala to odpowiedź na potrzeby współczesnego przedsiębiorcy, który od tego typu obiektów wymaga przede wszystkim niebywałej funkcjonalności.

Kontener biurowy salka – zalety

 • Modułowość – kontenery mogą być bez problemu łączone z innymi obiektami tego typu; dzięki przemyślanej konstrukcji można stworzyć zestawy kontenerowe, składające się z obiektów o różnym przeznaczeniu.
 • Uniwersalność – do kontenerów salek można przyłączyć kontenery sanitarne, socjalne, handlowe itp., ale mogą one funkcjonować także jako obiekty całkowicie niezależne.
 • Wszechstronność – ze względu na znaczną przestrzeń wewnętrzną ich zastosowanie wykracza poza typową pracę administracyjną; funkcjonalny obiekt kontenerowy może realizować cele szkoleniowe, edukacyjne, rekreacyjne, a nawet rozrywkowe.
 • Niska cena – kontenery biurowe typu salka są znacznie tańsze niż budowa tradycyjnego budynku o podobnej funkcjonalności i parametrach.
 • Błyskawiczny czas realizacji – dzięki prefabrykacji i gotowym rozwiązaniom czas budowy kontenera salki jest znacznie krótszy niż tradycyjnych budynków, co pozwala na szybkie uruchomienie działalności.

Kontener biurowy salka – zastosowanie

Kontener biurowy znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność zorganizowania mobilnego zaplecza biurowo-administracyjnego. Należy jednak pamiętać, że obiekty typu sala charakteryzują się zwiększoną funkcjonalnością, zatem zakres ich wykorzystania jest znacząco większy niż standardowego obiektu biurowego.

Kontener salka sprawdzi się jako:

 • sala konferencyjna – dzięki znacznej przestrzeni idealnie nadaje się do organizowania konferencji,
 • sala szkoleniowa – przestronne wnętrze sprzyja prowadzeniu coachingu,
 • sala lekcyjna – możliwe jest zaaranżowanie kontenera do prowadzenia zajęć lekcyjnych dla niewielkiej grupy dzieci, młodzieży lub dorosłych,
 • sala zabaw dla dzieci – duża przestrzeń sprawia, że kontener sala może być wykorzystywany w roli bawialni,
 • sala gimnastyczna – kontener sala pozwala na prowadzenie zajęć z aerobiku,
 • siłownia, czyli sala z przyrządami do ćwiczeń – we wnętrzu kontenera można zmieścić rowery stacjonarne, atlasy i wiele innych urządzeń,
 • sala taneczna – funkcjonalność tego kontenera pozwala na dostosowanie jego wnętrza do wymogów sali, w której odbywają się lekcje tańca,
 • sala na urodziny, np. na osiemnastkę – kontener salka doskonale nadaje się do urządzenia kameralnego przyjęcia urodzinowego.

 

Jeden kontener, wiele zastosowań – sala to bez wątpienia jeden z najbardziej funkcjonalnych obiektów w naszej ofercie. Powyższe zastosowania to ledwie kilka pozycji z długiej listy przykładów. Ten użyteczny kontener z łatwością można dostosować właściwie do każdej funkcji. Zapewniamy, że dzięki wytrzymałej konstrukcji bez problemu zniesie trudy nawet najbardziej wymagającej pracy.

Kontener biurowy salka – wyposażenie

Na listę standardowego wyposażenia kontenera biurowego typu sala składają się następujące elementy:

 • wydajny system wentylacji,
 • okno kasowe wyposażone w zewnętrzną roletę,
 • instalacja elektryczna (400 V, 32 A) z 2 gniazdkami,
 • ogrzewanie elektryczne o mocy 2 kW.

To w zupełności wystarczy do komfortowej pracy. Bardziej wymagający użytkownicy mogą wyposażyć salę w klimatyzację. To rozwiązanie zapewnia najwyższy komfort termiczny, nawet w najbardziej upalne dni. Dodatkowo, na specjalne życzenie, możemy wyposażyć kontener we wszystkie niezbędne meble biurowe: biurka, stoły, kontenerki pod biurko, szafki na ubrania i dokumenty, kosze na śmieci, wieszaki na odzież itp. Tak wyposażony obiekt umożliwia rozpoczęcie pracy od razu po zainstalowaniu go w miejscu wskazanym przez klienta.

Kontener biurowy salka – wymiary

 • Długość – 6058 mm.
 • Szerokość – 2440 mm albo 2990 mm.
 • Wysokość – 2800 mm.

 

Zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta G-CON. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania, przedstawią wszystkie dostępne opcje i pomogą w personalizacji kontenera i dostosowaniu go do przedstawianych oczekiwań.

Nasi klienci pytają

Czy kontener biurowy salka można używać na stałe, czy jest to rozwiązanie tylko tymczasowe?

Kontener biurowy salka może być używany zarówno na stałe, jak i tymczasowo. Jego funkcjonalność i wyposażenie pozwalają na długotrwałe użytkowanie, ale cechuje go także łatwość przemieszczania, co czyni go rozwiązaniem elastycznym.

Czy istnieje możliwość połączenia kilku kontenerów salek w większy kompleks budowlany?

Tak, kontenery biurowe salka są modułowe i mogą być łączone z innymi kontenerami, co daje możliwość tworzenia większych kompleksów budowlanych o różnych funkcjach.

Czy firma G-CON oferuje możliwość dostosowania wyposażenia kontenera salki do indywidualnych potrzeb klienta?

Tak, oferujemy personalizację wyposażenia kontenera typu sala, włączając w to dodatkowe meble biurowe, klimatyzację i inne elementy, aby spełnić indywidualne potrzeby klienta.