Zbiornik na fekalia G-CON - Zbiornik na ścieki do kontenera

Strona główna » Zbiornik na fekalia G-CON – Zbiornik na ścieki do kontenera

Zbiornik na ścieki pod kontener sanitarny to niezwykle funkcjonalne i praktyczne rozwiązanie, które sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do kanalizacji. W większości przypadków, obiekty kontenerowe mają charakter tymczasowy – służą użytkownikom do momentu wykonania przez nich zleconej pracy, po czym zostają przeniesione na inne miejsce. W tym kontekście, podciąganie instalacji kanalizacyjnej jest ekonomicznie nieuzasadnione, a w wielu przypadkach – wręcz niemożliwe. W takiej sytuacji, zbiornik na nieczystości płynne stanowi doskonałe rozwiązanie, pozwalające stworzyć w pełni funkcjonalny i zgodny z obowiązującymi przepisami węzeł sanitarny, wszędzie tam, gdzie jest to konieczne.

CZYM JEST ZBIORNIK NA ŚCIEKI?

Najprościej rzecz ujmując, pojemnik na ścieki to inaczej szambo kontenerowe – zasobnik, do którego trafiają nieczystości bytowe, pochodzące z umywalek, kabin prysznicowych i toalet. Zbiorniki szambowe są skonstruowane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, w taki sposób, żeby całkowicie wyeliminować ryzyko wypłynięcia nieczystości na zewnątrz. Plastikowy zbiornik na ścieki zatrzymuje wewnątrz nie tylko nieczystości, ale i towarzyszący im przykry zapach, zatem jego obecność w żaden sposób nie jest uciążliwa dla osób przebywających w pobliżu.

ZBIORNIKI NA FEKALIA

Zbiorniki na fekalia firmy G-CON to idealne rozwiązanie, sprawdzające się wszędzie tam, gdzie dostęp do kanalizacji jest utrudniony. Ich pełna mobilność i kompatybilność z naszymi kontenerami to gwarancja bezinwazyjnego użytkowania przez wiele lat. Mając na uwadze potrzeby naszych Klientów, do naszej oferty wprowadziliśmy opcję wynajmu zbiorników na fekalia. To najkorzystniejsze z dostępnych rozwiązań – użytkownik płaci wyłącznie za okres, w którym zbiornik na szambo jest faktycznie używany. Eliminuje to konieczność poniesienia znacznych kosztów zakupu tego elementu, jak i przechowywania zbiornika w czasie, gdy nie jest używany.

Zbiornik na ścieki - MOBILNOŚĆ

Nasze zbiorniki są wyposażone w uchwyty do przenoszenia dźwigiem oraz wózkiem widłowym, co znacząco zwiększa ich mobilność i ułatwia w razie konieczności przenoszenie. Solidne wykonanie oraz duża pojemność (9m3) zwiększa komfort użytkowania i ogranicza dodatkowe koszty.

Zbiornik na ścieki - WARIANTY

W ofercie G-CON znajdują się następujące warianty zbiorników na fekalia:

  • 5 m3
  • 10 m3
  • 10 m3 ze schodami

Gwarantujemy, że każdy zbiornik na szambo, który oferujemy, jest w stu procentach kompatybilny ze wszystkimi obiektami kontenerowymi G-CON. Bezodpływowy zbiornik na ścieki sanitarne pasuje do kontenerów mieszkalnych, kontenerów sanitarnych, wyposażonych w zaplecze sanitarne kontenerów biurowych i wystawowych oraz do każdego innego, który umożliwia przyłączenie wody i na wyposażeniu którego znajduje się toaleta. Użytkownikowi pozostaje tylko wybrać szambo pod kontener dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Klienci pytają, o zbiornik na ścieki

JAKI ZBIORNIK NA SZAMBO DO KONTENERA WYBRAĆ?

Aby móc zapewnić ciągłość pracy, należy zadbać o nieprzerwane funkcjonowanie węzła sanitarnego. Będzie to możliwe, jeżeli pojemnik na fekalia zostanie odpowiednio dobrany. Kluczowym aspektem, który należy brać pod uwagę, jest pojemność wykazywana przez zbiornik na odchody. To właśnie odpowiednio dobrana wielkość tego elementu decyduje o tym, jak często będzie zachodziła konieczność jego opróżniania.

Pojemność szamba powinna być dopasowana do liczby osób, które będą korzystać z sanitariatu, jak i do rodzaju przyłącza – czy będzie to wyłącznie zbiornik na odchody, czy także na pochodzącą z kabin prysznicowych wodę?

Zbiornik na fekalia 10000l, czyli 10m3 wykazuje dosyć duży potencjał w kwestii gromadzenia nieczystości.

Zastanawiasz się, czy szczelny zbiornik na ścieki 10m3 będzie w stanie zaspokoić twoje potrzeby? Służymy fachowym doradztwem. Nasi eksperci są gotowi odpowiedzieć na każde z Państwa pytań i pomóc w doborze elementu, który w stu procentach będzie zgodny z Państwa oczekiwaniami.