Pon - Pt: 8:00 - 16:00    ul. Tarnobrzeska 47, 39 - 400 Stale
  570 227 222      biuro@g-con.pl

Wieszakoławki

Wieszakoławki – wygodna przestrzeń socjalna

Wieszakoławki są wykorzystywane przede wszystkim na zapleczach socjalnych. Umożliwiają wygodne wieszanie odzieży – prywatnej lub roboczej. Pozwalają na stworzenie swego rodzaju mobilnej szatni, którą stawia się m.in. na placach budowy.

Wieszakoławki – zalety

  • Oszczędność miejsca – wieszakoławki łączą w sobie 2 osobne produkty – wieszak na odzież i ławkę. Dzięki temu pozwalają na oszczędność przestrzeni, co ma ogromne znaczenie w niewielkich kontenerach.
  • Funkcjonalność – wieszakoławki umożliwiają wygodne zawieszenie ubrań i akcesoriów, a także komfortową zmianę butów. Tworzą przestrzeń, na której można położyć torbę lub usiąść, co ułatwia codzienne przebieranie się przed i po pracy.
  • Trwała konstrukcja – wieszakoławki wykonano z metalu i drewna; cechują się one niezwykle trwałą konstrukcją, dzięki czemu mogą zachować funkcjonalność przez wiele lat użytkowania.
  • Estetyczny design – dostępne wieszakoławki cechują się estetycznym, uniwersalnym designem. Dlatego mogą być wykorzystywane na zapleczach socjalnych wyposażonych w dowolny sposób.

Wieszakoławki – zastosowanie

Wieszakoławki można zastosować wszędzie tam, gdzie pracownicy muszą zmienić swoją odzież przed rozpoczęciem pracy. Najczęściej pojawiają się one na placach budowy czy w fabrykach, w których przestrzenie socjalne aranżuje się w kontenerach. Wieszakoławki można zastosować również w pobliżu obiektów sportowych. Dzięki nim nie ma konieczności budowy osobnej, murowanej szatni.

Wieszakoławki – wyposażenie

Wieszakoławki zostały wyposażone w wysoki stelaż z kilkoma wieszakami, na których można zawiesić ubrania, torby i akcesoria. Mają również wygodną ławkę pozwalającą na zmianę obuwia i ubrań w komfortowej pozycji. W skład ich konstrukcji wchodzi też metalowa półka, na której z powodzeniem zmieszczą się torby i inne prywatne rzeczy pracowników – bez konieczności stawiania ich bezpośrednio na podłodze.

Nasi klienci pytają

Co to są wieszakoławki i gdzie są najczęściej wykorzystywane?

Wieszakoławki to połączenie wieszaka na odzież z ławką; stosowane głównie na zapleczach socjalnych (również kontenerowych), takich jak plac budowy czy w fabrykach, gdzie pracownicy mogą wygodnie zmieniać odzież roboczą i prywatną.

Czy wieszakoławki są odpowiednie do kontenerowych przestrzeni socjalnych?

Tak, wieszakoławki są idealne do kontenerowych przestrzeni socjalnych, ponieważ pozwalają na oszczędność miejsca i oferują funkcjonalność potrzebną do codziennego przebierania się pracowników.

Czy wieszakoławki są trwałe?

Wieszakoławki dostępne w naszej ofercie są wykonane z trwałych materiałów jak metal i drewno, co zapewnia ich długowieczność nawet przy intensywnym użytkowaniu w przestrzeniach socjalnych.