Kontenery usługowe G-CON - kontener przeszklony typu studio

Strona główna » Kontenery biurowe » Kontenery usługowe G-CON – kontener przeszklony typu studio

Kontener usługowy typu studio to szczególny rodzaj kontenera posiadający duże przeszklenia. Zwany jest także panoramą. Proponujemy kompleksowe wykonanie takiego obiektu – począwszy od etapu doradztwa, przez projektowanie, produkcję i finalny montaż w miejscu wskazanym przez klienta. Standardowy kontener studio posiada wymiary 2435x6055mm. Istnieje możliwość zbudowania panoramy także w wymiarach innych niż standardowe – to propozycja dla klientów poszukujących indywidualnych rozwiązań. 

Zdarza się bowiem, że wraz z innymi obiektami, kontener przeszklony składa się na większy pawilon biurowy lub handlowy, który tworzy kompleksową przestrzeń dla działalności firmy. W takiej sytuacji może okazać się, że standardowe wymiary kontenera będą niewystarczające. Oferowane przez nas rozwiązania należą jednak do najbardziej zaawansowanych na rynku, co sprawia, że nowoczesne pawilony modułowe możemy dostosować w stu procentach do indywidualnych potrzeb odbiorcy.

Przeszklony kontener usługowy typu studio - ZALETY

 • duże przeszklenia ułatwiające ekspozycję
 • modułowość – kompatybilność z innymi kontenerami
 • solidna konstrukcja
 • możliwość zamontowania żaluzji antywłamaniowych
 • możliwość dowolnej aranżacji wnętrza

Ten typ kontenerów wyróżnia się spośród dostępnego asortymentu dużymi przeszkleniami, które pozwalają na pełną ekspozycję towarów zgromadzonych wewnątrz. Tak skonstruowany obiekt sklepowy lub wystawowy wyróżnia się nie tylko nowoczesnym designem, ale także szerokimi możliwościami aranżacji witryny wystawowej.

Wykonany jest w oparciu o solidną konstrukcję ramową, gwarantującą odpowiednią trwałość i wytrzymałość obiektu. Zaletą kontenera jest także najwyższa jakość wykonania. Gwarantujemy, że jako pawilon handlowy, usługowy i wystawowy, obiekt bez problemu zniesie trudy codziennej eksploatacji.

Atutem kontenera typu studio jest możliwość łączenia kilku obiektów w większą całość zarówno szeregowo, jak i piętrowo. Odpowiada za to modułowy charakter konstrukcji. Obiekty można łączyć w zwartą całość, co sprzyja zachowaniu stylistycznej spójności i nowoczesnego, niezwykle ekskluzywnego designu.

W opcji dostępnej dla klientów jest możliwość instalacji żaluzji antywłamaniowych, które niezwykle skutecznie zabezpieczają wszelkiego rodzaju obiekty wystawowe.

Przestrzeń w środku można podzielić ściankami działowymi lub pozostawić otwartą. To sprawia, że obiekt może być łatwo dostosowany do potrzeb użytkownika. Nie ma najmniejszego problemu, by wnętrze kontenera zaaranżować specjalnie pod usługi fryzjerskie, kontener sklepowy, działania eventowe i każdy inny rodzaj działalności usługowej. Kontenery przeszklone idealnie sprawdzają się też w roli pawilonów handlowych. Niemal nieograniczone możliwości ekspozycyjne czynią je obiektami idealnymi do tego celu.

Konstrukcja kontenera pozwala na ustawienie go nawet na nierównym podłożu, co umożliwia lokalizację w każdym wybranym przez klienta miejscu.

kontener studio

Przeszklony kontener usługowy typu studio - ZASTOSOWANIE

Przeszklone kontenery usługowe typu studio można wykorzystać jako:

 • kontenery sklepowe
 • kwiaciarnie
 • salony fryzjerskie
 • pawilony handlowe
 • kontenery ekspozycyjne
 • kontenery eventowe
 • kontenery wystawowe

Sprawdzą się także jako eksponowane biuro. Duże witryny pozwolą doskonale zaprezentować  towary i produkty umieszczone wewnątrz obiektu. To jeszcze nie wszystko, eksponowana konstrukcja sprawia, że zalety przeszklonych kontenerów docenią też firmy usługowe. Marzy ci się nowoczesny salon fryzjerski? Planujesz otwarcie niewielkiej galerii wystawowej? A może potrzebujesz eksponowanego biura, które idealnie dopełni nowoczesny wizerunek twojej firmy? Konstrukcja kontenera jest przygotowana na każdy rodzaj działalności.

kontener biurowy studio

Kontener usługowy typu studio - WYPOSAŻENIE

Każdy kontener produkowany przez naszą firmę posiada podłączenie do źródła prądu elektrycznego 400V/32A, oraz oświetlenie złożone z dwóch lamp o mocy 2x36W. Wyposażony jest także w ogrzewanie elektryczne – standardowo obiekt posiada jeden grzejnik o mocy 2 kW. Dodatkowo klient może zamówić montaż:
 • systemu klimatyzacji,
 • systemu wentylacji,
 • instalacji teleinformatycznych.
Wyposażenie wewnętrzne kontenera także jest dobierane na podstawie oczekiwań klienta. W zależności od sposobu wykorzystania obiektu, nasza firma dostarcza kompleksowe wyposażenie kontenerów w zakresie mebli biurowych, mieszkalnych, wystawowych i innych. To sprawia, że modułowe pawilony przeszklone bardzo dobrze sprawdzają się nie tylko jako obiekty handlowe i usługowe, ale i biurowe.