Kontener studio

Strona główna » Kontenery biurowe » Kontener studio

Kontener studio to szczególny rodzaj kontenera posiadający duże przeszklenia. Zwany jest także panoramą. Proponujemy kompleksowe wykonanie takiego obiektu – począwszy od etapu doradztwa, przez projektowanie, produkcję i finalny montaż w miejscu wskazanym przez klienta. Standardowy kontener studio posiada wymiary 2435x6055mm. Istnieje możliwość zbudowania panoramy także w wymiarach innych niż standardowe – to propozycja dla klientów poszukujących indywidualnych rozwiązań.

ZALETY KONTENERA TYPU STUDIO

Ten typ kontenerów wyróżnia się spośród dostępnego asortymentu dużymi przeszkleniami, które pozwalają na pełną ekspozycję towarów zgromadzonych wewnątrz. Wykonany jest w oparciu o solidną konstrukcję ramową, gwarantującą odpowiednią trwałość i wytrzymałość obiektu. Zaletą kontenera jest także najwyższa jakość wykonania.

Atutem kontenera typu studio jest możliwość łączenia kilku obiektów w większą całość zarówno szeregowo, jak i piętrowo. W opcji dostępnej dla klientów jest możliwość instalacji żaluzji antywłamaniowych.

Przestrzeń w środku można podzielić ściankami działowymi lub pozostawić otwartą. Konstrukcja kontenera pozwala na ustawienie go nawet na nierównym podłożu, co umożliwia lokalizację w każdym wybranym przez klienta miejscu.

ZASTOSOWANIE KONTENERÓW STUDIO

Kontener studio może z powodzeniem pełnić funkcję sklepu, witryny czy kwiaciarni. Sprawdzi się także jako eksponowane biuro. Duże witryny pozwolą doskonale zaprezentować  towary i produkty umieszczone wewnątrz obiektu.

kontener biurowy studio

WYPOSAŻENIE KONTENERA STUDIO

Każdy kontener produkowany przez naszą firmę posiada podłączenie do źródła prądu elektrycznego 400V/32A, oraz oświetlenie złożone z dwóch lamp o mocy 2x36W. Wyposażony jest także w ogrzewanie elektryczne – standardowo obiekt posiada jeden grzejnik o mocy 2 kW. Dodatkowo klient może zamówić montaż:

  • systemu klimatyzacji,
  • systemu wentylacji,
  • instalacji teleinformatycznych.

Wyposażenie wewnętrzne kontenera także jest dobierane na podstawie oczekiwań klienta. W zależności od sposobu wykorzystania obiektu, nasza firma dostarcza kompleksowe wyposażenie kontenerów w zakresie mebli biurowych, mieszkalnych, wystawowych i innych.