Pon - Pt: 8:00 - 16:00    ul. Tarnobrzeska 47, 39 - 400 Stale
  570 227 222      biuro@g-con.pl

Szafki biurowe

Szafki biurowe – idealne miejsce do przechowywania

W kontenerach coraz częściej tworzy się niewielkie biura. W takich miejscach niezbędne jest stworzenie wygodnej przestrzeni do przechowywania potrzebnych przedmiotów. Szafki biurowe umożliwiają ukrycie i posegregowanie dokumentów, przyrządów do pisania, a także prywatnych rzeczy pracowników – obuwia czy odzieży. Oferujemy produkty tego typu w wielu rozmiarach i wersjach kolorystycznych, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego modelu do wyposażenia kontenera.

Szafki biurowe – zalety

  • Możliwość efektywnego wykorzystania przestrzeni – szafki biurowe pozwalają na zorganizowanie przestrzeni nawet w bardzo małym kontenerze.
  • Możliwość ułożenia przedmiotów – we wnętrzu szafek biurowych znajdują się wydzielone przestrzenie, w których można bez problemu poukładać różne rzeczy.
  • Ochrona pozostawionych przedmiotów – szafki biurowe zostały wyposażone w zamki, które pozwalają na bezpieczne pozostawienie przedmiotów w kontenerze.
  • Trwałość – szafki biurowe wykonano z metalu, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne. Jednocześnie są one na tyle lekkie, by możliwe było ich wygodne ustawienie w odpowiednim punkcie w kontenerze.

Szafki biurowe – zastosowanie

Szafki można zastosować w kontenerach, w których znajdują się np. biura sprzedaży nieruchomości. Pozwalają one na bezpieczne przechowywanie przedmiotów niezbędnych do standardowej pracy biurowej, a także próbników dostępnych produktów czy dokumentów. Szafki te zmieszczą się nawet w niewielkich kontenerach, pozwalając na funkcjonalne zaaranżowanie przestrzeni.

Szafki biurowe – wyposażenie

Szafki biurowe wyposażono w solidne półki, które z powodzeniem utrzymają nawet bardzo ciężkie przedmioty. Dzięki temu mogą służyć np. do przechowywania segregatorów z dokumentami. Ich konstrukcja jest też wentylowana; zapobiega gromadzeniu się wilgoci m.in. tam, gdzie składuje się buty i odzież. Meble wyposażono również w bezpieczne komory zamykane na zamek.

Nasi klienci pytają

Czy szafki biurowe nadają się do przechowywania prywatnych rzeczy pracowników?

Tak, szafki biurowe są wyposażone w zamki, tym samym stanowią idealne miejsce do przechowywania prywatnych przedmiotów pracowników, takich jak obuwie czy odzież.

Czym się kierować, wybierając szafki biurowe do kontenerów?

Wybierając szafki biurowe, należy zwrócić uwagę na ich rozmiar, możliwość organizacji wnętrza, zabezpieczenia w postaci zamków oraz materiał wykonania, który zapewnia trwałość i odporność na uszkodzenia.

Czy szafki biurowe z oferty G-CON są mobilne i czy można je łatwo przenieść?

Szafki biurowe, mimo że są wykonane z trwałego metalu, są na tyle lekkie, by umożliwić ich łatwe przemieszczenie i ustawienie w odpowiednim miejscu w kontenerze biurowym.