Kontener prysznicowy

Proponujemy Państwu zakup wygodnego, przenośnego kontenera prysznicowego. Wyprodukowany jest w oparciu o solidną konstrukcję stalową, dzięki której zapewnia stabilność i trwałość. Standardowe wymiary obiektu to 2435x6055mm, w których lokalizujemy system kilku pryszniców i umywalek. W ramach usług, na życzenie klienta proponujemy kontenery o wymiarach odbiegających od przyjętych standardów.

Nasza firma specjalizuje się w kompleksowej produkcji kontenerów sanitarnych. Zespół doświadczonych specjalistów oferuje produkcję takich obiektów począwszy od projektu, przez budowę po montaż kontenera w miejscu wskazanym przez klienta. Mogą Państwo liczyć także na fachowe usługi doradcze – na podstawie Państwa oczekiwań pomożemy dobrać odpowiedni do potrzeb kontener i jego wyposażenie.

kontener sanitatno prysznicowy

Galeria kontenerów

Wyposażenie kontenera prysznicowego

Ten rodzaj obiektu wymaga przyłączenia do sieci wodnej, kanalizacyjnej i elektrycznej. Producent oferuje także możliwość podłączenia instalacji klimatyzacyjnej i wentylacyjnej. Oświetlenie zapewniają dwie lampy o mocy 2x36W. Obiekt ogrzewany jest jednym grzejnikiem elektrycznym o mocy 2 kW. Oświetlenie dzienne zapewniają dwa niewielkie okna.

Wewnątrz kontenera zaplanowano miejsce na 5 kabin prysznicowych oraz 5 umywalek. Dodatkowo wnętrze wyposażono w 5 luster i dozownik na mydło. Ciepłą wodę zapewnia 400-litrowy podgrzewacz wody.

W ramach dodatkowych usług proponujemy:

  • wynajem zbiornika na fekalia,
  • wynajem zbiornika na wodę,
  • wynajem schodów,
  • cykliczne sprzątanie obiektu.

Zastosowanie kontenera prysznicowego

Obiekt może być wykorzystany wszędzie tam, gdzie potrzebna jest duża liczba miejsc do kąpieli. Sprawdzi się doskonale na kempingach czy polach namiotowych, jak również jako część systemu sanitarnego na budowach. Może stanowić jeden z elementów systemu zabezpieczenia sanitarnego przy dużych kompleksach sportowych – boiskach piłkarskich, kąpieliskach miejskich itp.

Zalety obiektu

Znormalizowane wymiary kontenera pozwalają mu funkcjonować osobno lub jako część większej całości złożonej z sieci kontenerów połączonych ze sobą w sposób szeregowy lub piętrowy. Wytrzymała, solidna konstrukcja sprawia, że z powodzeniem można go zlokalizować nawet na nierównej powierzchni. Możliwość podłączenia go do zbiorników na wodę i fekalia powoduje, że kontener może być zlokalizowany w zasadzie w dowolnym miejscu.

Niewątpliwym atutem jest szybki czas realizacji zamówienia, dzięki czemu w ciągu kilku tygodni zamówiony kontener może pełnić już swoją funkcję. Zaletą jest także cena – znacznie niższa niż budynku stałego o podobnych parametrach. Kontener nie jest trwale związany z gruntem i przystosowany jest do przenoszenia, dlatego może być przemieszczany w miejsca wskazane przez klienta.

kontener sanitarny prysznicowy