Kontener sanitarny damsko-męski

Nasza firma jest producentem kontenerów sanitarnych posiadających podział na część damską i męską. Obiekty te wyposażone zostały w sanitariaty z dwoma przestrzeniami wydzielonymi tak, aby umożliwić bezproblemowe korzystanie zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Wykonane zostały w standardowych rozmiarach 2435x6055mm. W efekcie z powodzeniem mogą funkcjonować samodzielnie lub jako część większej całości zbudowanej z sieci różnorodnych kontenerów. Dla klientów poszukujących unikalnych rozwiązań ściśle dostosowanych do potrzeb proponujemy kontenery o wymiarach niestandardowych.

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę zamówienia. Nasz doświadczony zespół z przyjemnością doradzi, zaprojektuje, wykona a także zainstaluje kontener w miejscu wskazanym przez Państwa. Dostosujemy jego wyposażenie do Państwa oczekiwań tak, aby w całości spełniał stawiane wobec niego oczekiwania.

kontener damsko meski rzut

Galeria kontenerów

kontener sanitarny prysznicowy

Wyposażenie kontenera sanitarnego damsko-męskiego

Prezentowany obiekt został wyposażony we wszystkie niezbędne podłączenia do instalacji wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej. Oświetlenie zapewniają dwie lampy o mocy 2x36W. Za ogrzewanie odpowiada grzejnik o mocy 2kW. Dodatkowo kontener może być wyposażony w instalację klimatyzacyjną i wentylację.

W zakresie urządzeń sanitarnych obiekt mieści dwa pomieszczenia z osobnym wejściem, w których zlokalizowano w sumie:

  • 4 miski klozetowe,
  • 3 pisuary,
  • 3 umywalki.

Cztery niewielkie okna zapewniają dostęp światła dziennego.

Dodatkowo, dla kontenerów, które będą zlokalizowane w miejscach, gdzie niedostępna jest sieć wodno-kanalizacyjna proponujemy wynajem zbiorników na wodę i fekalia. Oferujemy także wynajem schodów i usługę cyklicznego sprzątania obiektu.

Zastosowanie kontenera sanitarnego

Tego typu kontenery sprawdzą się we wszystkich miejscach, gdzie niezbędne jest posadowienie obiektu zapewniającego podstawowe funkcje sanitarne. Można z powodzeniem wykorzystać go podczas imprez masowych, na placach większych budów lub jako obiekt użyteczności publicznej. Sprawdzi się również na kempingach, dużych parkingach czy przy obiektach sportowych.

Zalety obiektu

Wzmocniona konstrukcja podłogi gwarantuje pełen komfort użytkowania, a większa, niż w przypadku kontenerów biurowych, masa sprzyja stabilności obiektu. Odpowiednia izolacja ścian, sufitu i podłogi sprawia, że zapewnia odpowiednie warunki termiczne do użytkowania o każdej porze roku.

Konstrukcja wykonana w standardowych wymiarach pozwala na łączenie kontenera sanitarnego damsko-męskiego zarówno szeregowo, jak i piętrowo z innymi kontenerami. Wzmocniona podłoga sprawia, że obiekt może być postawiony nawet na nierównym gruncie. Dzięki możliwości podłączenia do zbiorników na wodę i fekalia nie wymaga postawienia w miejscach z dostępem do systemu wodno-kanalizacyjnego.

Niewątpliwą zaletą kontenera jest cena – wydatek związany z kompleksową realizacją zlecenia jest znacznie niższy od wybudowania budynku o podobnych parametrach. Co więcej, kontener sanitarny damsko-męski przystosowany jest do przenoszenia, więc może być przemieszczany z miejsca na miejsce, co podnosi jego funkcjonalność.

kontener sanitarny prysznicowy