SZEROKA OFERTA KONTENERÓW

Modułowe budowle wykonane z kontenerów znajdują coraz większe uznanie w Polsce. Spółka G-CON proponuje szeroki wybór kontenerów o charakterze biurowym, sanitarnym i socjalnym charakteryzujących się standardowymi wymiarami 2435x6055mm. Na życzenie klienta możemy wyprodukować także obiekty oparte na ramach o dowolnych wymiarach. Obiekty te mogą funkcjonować samodzielnie, jak i umożliwiają łączenie ich w większe budowle modułowe, które spełniają wszystkie funkcje potrzebne użytkownikom.

Wykonane przez nas kontenery dostosowujemy do oczekiwań klientów zarówno w zakresie wyglądu zewnętrznego, jak i wyposażenia. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór różnorodnych elementów wyposażenia, które pozwolą tworzyć obiekty funkcjonalne, skrojone na miarę potrzeb klientów.

Kontenery biurowe

kontener biurowy standardowy small

Proponujemy kontenery standardowe, biurowe i kontenery typu studio doskonałe na biura, sklepy czy salony wystawiennicze

Kontenery sanitarne

kontener sanitarny prysznicowy small

Oferujemy Państwu również kontenery sanitarne damsko-męskie, prysznicowe, sanitarne z kuchnią, oraz kontenery kombi i małe komb

Kontenery stróżówki

kontener strozowka

Stróżówki to niewielkie kontenery skonstruowane dla potrzeb firm ochroniarskich lub firm świadczących usługi dozoru

Zestawy kontenerowe

zestawy kontenerowe 1

Stworzone z połączenia większej liczby kontenerów, oferujące dużą powierzchnię dla potrzeb różnych branż gospodarki

Galeria kontenerów

Co nas wyróżnia

Jesteśmy firmą, która stawia na kompleksową realizację zleceń związanych z tworzeniem budowli modułowych. Zajmujemy się projektowaniem, budową i montażem w miejscu wskazanym przez klienta szerokiej gamy kontenerów. Zawsze mogą Państwo liczyć na nasze profesjonalne usługi doradcze, dzięki którym tworzone obiekty w pełni będą odzwierciedlać Wasze potrzeby.

Zalety kontenerów

Budownictwo modułowe
Łatwy montaż
Szybkość relaizacji
kontener sanitarny prysznicowy
Dowolność aranżacji
Mobilność
Różnorodne wyposażenie

Zapraszamy do kontaktu

budowa kontenerow

Nasze atuty

Zapewniamy doświadczenie i pełne zaangażowanie w realizację poszczególnych projektów. Pracujący dla G-CON zespół inżynierów i pracowników od lat projektuje, buduje, dostosowuje i montuje kontenery do najróżniejszych zastosowań. Jesteśmy przygotowani, aby tworzyć zarówno obiekty małe, pojedyncze, jak i budowle modułowe o dużej powierzchni. Pracowaliśmy już dla branży budowlanej, handlowej, wystawienniczej, rozrywkowej w zakresie organizacji imprez masowych, wojska czy osób indywidualnych. W naszym portfolio mamy produkcję budowli modułowych takich jak sklepy, sanitariaty, powierzchnie biurowe, chłodnie, kasy biletowe, sale konferencyjne i wiele innych. Co więcej, jako producent, nie jesteśmy ograniczeni wąską gamą projektów.

Budujemy kontenery, które można łączyć ze sobą szeregowo i pionowo. W ten sposób tworzymy obiekty skalowalne, z możliwością dalszej rozbudowy bez konieczności ich rozbiórki.

Jesteśmy polską firmą, dzięki czemu wszystkie konstrukcje montowane są na terenie kraju. Dlatego też możemy zagwarantować konkurencyjne ceny realizacji zarówno na same projekty, jak i ich transport czy montaż. Bliskość wszystkich elementów związanych z finalnym montażem u klienta powoduje, że czas produkcji jest skrócony do minimum.

Budowa kontenerów

Budowa kontenerów funkcjonalnych stosowanych jako elementy budownictwa modułowego jest znacznie tańsza niż tradycyjnych budynków spełniających te same zadania i charakteryzujących się podobnymi parametrami. Zaletą jest także szybkość realizacji i montażu obiektu w miejscu wskazanym przez klienta. Co więcej, kontener, zaraz po instalacji, jest gotowy do użytkowania.

Dla naszych klientów duże znaczenie ma także różnorodne wyposażenie oraz możliwość dowolnej aranżacji wnętrza, dzięki czemu obiekty mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb. Ta różnorodność wyposażenia daje możliwość nieskończenie wielu zastosowań.

modulowa budowa kontenerow

Zaletą kontenerów jest również ich mobilność. Dzięki temu, że nie są to budowle trwale związane z gruntem, można je dowolnie przemieszczać. W ten sposób właściciel zawsze może przenieść kontener w kolejne miejsce bez konieczności rozbiórki obiektu przy jednoczesnym zachowaniu pełnej funkcjonalności kontenera. Daje to także możliwość dalszej odsprzedaży modułu na rynku wtórnym, co jeszcze bardziej podnosi ekonomiczną zasadność takiego rozwiązania.

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą. Przygotujemy dla Państwa propozycję realizacji dostosowaną do Waszych potrzeb oraz udzielimy rad, dzięki którym wykonane kontenery spełnią Wasze oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że docenią Państwo wysoką jakość oferowanych produktów oraz partnerskie warunki współpracy.

Blog

Najnowsze wpisy na blogu

polska marka
G-CON Polski producent
Firma G-CON jest polskim producentem kontenerów biurowych, sanitarnych oraz indywidualnych rozwiązań modułowych. Nasze kontenery produkujemy [...]
panorama studio 7
Nowoczesny design kontenerów studio
Rynek budowli modułowych staje się coraz bardziej popularny. Szybka realizacja, mobilność, trwałość i nieograniczone możliwości [...]
kontener prysznicowy 2
Rodzaje kontenerów sanitarnych i ich zastosowanie
Potrzeba powstawania kontenerów sanitarnych jest oczywista. We wszystkich miejscach, w których przebywają ludzie, powinien być [...]