Kontener sanitarny z kuchnią

Firma G-CON proponuje wykonanie kontenerów sanitarnych z kuchnią, które pełnią kompleksowe funkcje sanitarne i zapewniają podstawowe zaplecze socjalne. Wykonane są na bazie kontenera o wymiarach 2435x6055mm charakteryzującego się solidnością i wysoką jakością wykonania. W ofercie mamy także budowę kontenerów o wymiarach niestandardowych. Kontener sanitarny z kuchnią może funkcjonować samodzielnie lub jako część większej całości złożonej z systemu kontenerów.

Proponujemy Państwu kompleksowe wykonanie kontenerów sanitarnych z kuchnią. Nasi doskonale przygotowani pracownicy i inżynierowie doradzą i pomogą wybrać funkcje i urządzenia odpowiadające Państwa oczekiwaniom. Realizujemy zlecenia od etapu projektowania, przez produkcję po montaż we wskazanym miejscu. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie dążąc do wykonania kontenera spełniającego wszystkie oczekiwania klienta.

sanitarny z kuchnia

Galeria kontenerów

kontener prysznicowy 5

Wyposażenie kontenera sanitarnego z kuchnią

Prezentowany obiekt jest jednostką w pełni wyposażoną, gotową do natychmiastowej realizacji swoich funkcji. Posiada podłączenie do zasilania energetycznego o mocy 400V/32A, które zapewnia dostęp do prądu elektrycznego, oświetlenia i ogrzewania. Kontener posiada trzy lampy o mocy 2x35W oraz jeden grzejnik o mocy 2 kW i dwa grzejniki o mocy 1kW. Wyposażono go także w podłączenie do sieci wodno-kanalizacyjnej. Oprócz powyższych, klient może zdecydować się na montaż systemu klimatyzacji i wentylacji.

Dostęp światła dziennego zapewniają trzy niewielkie okna. Wnętrze podzielone jest na 6 pomieszczeń – przedsionek, przedpokój, dwie toalety, umywalnię i kuchnię, wewnątrz których zainstalowano:

  • 2 miski sedesowe,
  • 2 umywalki,
  • pisuar,
  • kuchenkę,
  • zlewozmywak.

W ramach usług dodatkowych oferujemy możliwość wynajmu zbiorników na fekalia i wodę, który stosowany jest w przypadku braku możliwości podłączenia kontenera do sieci wodno-kanalizacyjnej. Proponujemy także wynajem schodów. W ramach naszej oferty klienci mogą także skorzystać z usług cyklicznego sprzątania.

Zastosowanie kontenera sanitarnego z kuchnią

Obiekt może być wykorzystywany jako zaplecze sanitarne i socjalne na placach budów, systemie biur czy kontenerów wystawowych. Spełnia wszystkie podstawowe funkcje w zakresie kuchni i toalet. Będzie doskonałym uzupełnieniem oferty kempingów i pól namiotowych.

Zalety

Kontenery sanitarne budowane przez naszą firmę to gwarancja wysokiej jakości wykonania oraz trwałości wykorzystanych materiałów i urządzeń. Kontener sanitarny z kuchnią doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie nie ma możliwości, lub jest to nieuzasadnione ekonomicznie, postawienia budynku spełniającego funkcje sanitarne. Standaryzowane wymiary pozwalają połączyć go szeregowo lub pionowo z innymi kontenerami. Może także z powodzeniem funkcjonować samodzielnie. Możliwość podłączenia go do zbiornika gromadzącego fekalia sprawia, że może spełniać swoje zadanie w każdym miejscu. Solidna konstrukcja i wzmacniana podłoga powodują, że można go postawić nawet na nierównym terenie.

Jego niewątpliwym atutem jest cena, która jest zasadniczo niższa, niż wydatek poniesiony na budowę budynku sanitarnego o podobnych parametrach. Co więcej, kontener sanitarny z kuchnią może być przenoszony i wykorzystywany w różnych lokalizacjach w zależności od potrzeb.

kontener z kuchnia