Pon - Pt: 8:00 - 16:00    ul. Tarnobrzeska 47, 39 - 400 Stale
  570 227 222      biuro@g-con.pl

Zestawy kontenerów

szkola lotwa 31

ZESTAWY KONTENERÓW

Kontenery to najszybszy i najwygodniejszy sposób na zwiększenie powierzchni biurowej, szatniowej, sanitarnej czy sprzedażowej. Duża możliwość modyfikacji kontenerów pozwala na dopasowanie wybranego zestawu do aktualnych potrzeb, a dzięki wysokiej jakości wykonania jest to inwestycja na lata.

RODZAJE ZESTAWÓW KONTENEROWYCH

Wraz z rozwojem firmy często pojawia się problem dodatkowej przestrzeni dla pracowników. Budowa nowego obiektu wiąże się z długotrwałymi pracami. Dzięki kontenerom firmy G-CON w łatwy i szybki sposób można powiększyć biuro, zapewniając najwyższe standardy pracy, łącznie z całym zapleczem sanitarnym i kuchennym. Co więcej, kontenery szatniowe pozwolą na zatrudnienie kolejnych pracowników oraz zwiększenie możliwości produkcyjnych z poszanowaniem dla wszystkich norm BHP i Prawa Pracy. Natomiast kontenery sprzedażowe o podwyższonym standardzie z łatwością pozwolą pozyskać nowych klientów w bardzo krótkim czasie.

SZYBKA REALIZACJA I MONTAŻ

W odróżnieniu od standardowego budownictwa zestawy kontenerów pozwalają szybko reagować na zaistniałą sytuację. Nasze wsparcie od projektu, przez produkcję, montaż oraz wsparcie pomontażowe daje gwarancję szybkiej i rzetelnej realizacji. Wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem w profesjonalny sposób zbuduję wybrany obiekt o dowolnej kubaturze.

ŁATWA ROZBUDOWA

Nasza unikalna konstrukcja pozwala rozbudowywać już powstałe zestawy kontenerów o kolejne moduły. Rozbudowa jest bezinwazyjna i szybka. Z firmą G-CON zawsze możesz liczyć na pełne wsparcie i profesjonalną obsługę.