Pon - Pt: 8:00 - 16:00    ul. Tarnobrzeska 47, 39 - 400 Stale
  570 227 222      biuro@g-con.pl

Wynajem kontenera biurowego i socjalnego G-CON

przez Artur Wygryz
wynajem kontenera biurowego i socjalnego

Kontenery są niezwykle praktycznym rozwiązaniem o wszechstronnym zastosowaniu. Nic więc dziwnego, że cieszą się one rosnącą popularnością w naszym kraju. Ich postawienie nie wymaga pozwoleń, których zdobycie bywa niezwykle czasochłonne. Do tego są znacznie tańszą inwestycją niż budowa tradycyjnego budynku. Łatwiej, taniej i przede wszystkim szybciej jest więc postawić kontener sanitarny, mieszkalny, biurowy, czy socjalny, który jest przy tym wyjątkowo funkcjonalny i trwały. Co więcej, nie musimy od razu decydować się na zakup takiego obiektu, gdyż nasza firma oferuje klientom również wynajem kontenera. Jest to więc idealne rozwiązanie, gdy jest nam on potrzebny na krótszy okres lub też wciąż nie jesteśmy pewni, czy spełni nasze oczekiwania.

Wynajem kontenera biurowego i socjalnego

Wypożyczanie kontenerów być może nie jest jeszcze tak popularne, jak mogłoby być, ale na szczęście szybko się to zmienia. Zwłaszcza przedsiębiorcy zaczynają doceniać zalety tego rozwiązania, dlatego zainteresowanie tego typu usługami stale rośnie. W tym kontekście szczególnie często padają pytania o kontenery biurowe oraz socjalne, które mogą być wykorzystywane na wiele sposobów. Wynika to z faktu, iż obiekty te są po prostu bardzo praktyczne. Między innymi pod względem swojej budowy, dlatego doskonale spełniają różnorodne funkcje.

Wynajęcie kontenera staje się powoli normą na przykład na placach budów. Mogą one wówczas pełnić zarówno funkcje biura, jak i pomieszczeń socjalnych dla osób pracujących nad daną budową. Stołówka z aneksem kuchennym z pewnością przyda się w miejscu każdej tego typu inwestycji. Zwłaszcza w okresie, gdy na zewnątrz panują niskie temperatury. W kontenerze można jednak urządzić również niewielki sklepik, punkt apteczny, kwiaciarnię czy też nawet wystawę. Wynajem kontenerów pod taką działalność sprawdza się na przykład w sytuacji, gdy punkty te są organizowane na różnych wydarzeniach, takich jak festiwale albo konferencje. Warto dodać, że taki obiekt może stać się również mobilnym laboratorium i punktem pobrań. Co jest szczególnie ważne w odniesieniu do sytuacji epidemiologicznej w ostatnich latach.

Wypożyczalnia kontenerów sanitarnych

Rosnącym zainteresowaniem klientów cieszą się też sanitarne kontenery na wynajem. Nie jest to jednak szczególnie zaskakujące, biorąc pod uwagę fakt, iż takie obiekty są potrzebne w wielu miejscach publicznych. I chodzi tu zarówno o kontenery wyposażone w same toalety, jak i te prysznicowe, czy też ich połączenie. Bardzo ciekawym i przy tym oczywiście praktycznym rozwiązaniem są też kontenery kuchenne z aneksem sanitarnym. Warto więc w pierwszej kolejności zastanowić się nad tym, jakiego rodzaju obiekt najlepiej spełni nasze potrzeby. Jak widać, wybór jest dość duży.

Kontener sanitarny z toaletami damsko-męskimi jest przydatny przede wszystkim na placach budów oraz w trakcie imprez masowych, takich jak festiwale albo koncerty. Na wypożyczenie kontenera tego typu można się też zdecydować w związku z organizacją większej imprezy rodzinnej w plenerze; na przykład wesela. Kontenery prysznicowe również są częstym widokiem na festiwalach plenerowych oraz na kempingach. W takim miejscu, ale też na polu namiotowym albo na różnego typu konferencjach i targach przydają się natomiast kontenery wyposażone nie tylko w toalety, ale też w aneks kuchenny. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie, które z pewnością zwiększy komfort uczestników takich wydarzeń.

Wynajem kontenerów – cena

Jak można się domyślić cena wynajmu kontenera może być różna, gdyż zależy ona od wielu czynników. Mając świadomość tego, jak dużo mamy kontenerów do wyboru można sobie wyobrazić, że koszt wynajmu każdego z tych obiektów będzie inny. Pod uwagę należy przede wszystkim wziąć fakt, iż kontenery mogą różnić się między sobą rozmiarami. Im większy obiekt zdecydujemy się wynająć, tym będzie on droższy. Ogromne znaczenie ma również wyposażenie kontenera. Jeśli znajdują się w nim toalety, prysznice, aneks kuchenny czy meble biurowe, trzeba się liczyć z tym, że koszt wynajmu wzrośnie.

W momencie, w którym zdecydują już Państwo, jakiego typu obiekt najlepiej sprawdzi się w waszym przypadku, możliwe będzie poznanie ceny za jego wynajem. Duże znacznie w tym przypadku ma zresztą również to, na jak długo zamierzamy wypożyczyć taki obiekt. Warto jednak pamiętać, że inwestycja w wynajem kontenera może okazać się bardzo korzystna. Nie będziecie musieli się przecież martwić o to, co zrobić z taką konstrukcję po zrealizowanym projekcie albo zakończonej imprezie. A jednocześnie zapewnicie uczestnikom takich wydarzeń bardzo komfortowe warunki, czy to do pracy, czy do dobrej zabawy.

Zamów kontener u nas!

Jeśli zależy Ci na jakości takiego obiektu oraz atrakcyjnej cenie, koniecznie wynajmij kontener w G-Con. Mamy doświadczenie w projektowaniu oraz produkcji konstrukcji tego typu, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem naszych klientów. Oprócz sprzedaży kontenerów oferujemy Państwu również ich wynajem. Gwarantujemy przy tym, iż są to niezwykle trwałe i solidne konstrukcje, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Dbamy o to, aby były one w pełni funkcjonalne i wygodne w codziennym użytkowaniu. Dlatego też wyposażamy je w najlepsze dostępne sprzęty i meble.

Kontenery do wynajęcia G-Con to gwarancja komfortu, zarówno dla osoby wynajmującej, jak i użytkowników takiego obiektu. Zawsze staramy się spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów, dostarczając im kontenery dostosowane zarówno do specyfiki miejsc, w których zostaną postawione, jak i potrzeb korzystających z nich osób. Dzięki temu możemy pochwalić się doskonałymi opiniami na temat naszych usług, wystawionymi przez usatysfakcjonowanych klientów.

Klienci pytają o wynajem kontenera:

Ile kosztuje wypożyczenie kontenera?

Każdy kontener na wynajem oferowany przez G-Con może mieć różną cenę. Wiele zależy w tym przypadku przede wszystkim od tego, jaki dokładnie kontener zdecyduje się wypożyczyć klient – biurowy, sanitarny, a może kuchenny z aneksem sanitarnym. Spore znaczenie ma też wyposażenie takiego obiektu oraz oczywiście okres, na jaki ma zostać wynajęty nasz kontener.