Pon - Pt: 8:00 - 16:00    ul. Tarnobrzeska 47, 39 - 400 Stale
  570 227 222      biuro@g-con.pl

Wynajem kontenera biurowego i socjalnego G-CON

przez admin
produkcja kontenerow 2

Wynajem kontenera biurowego czy socjalnego to dobre rozwiązanie. Dzięki takiemu obiektowi nie masz żadnych ograniczeń w kwestii organizacji swojej działalności. Przestrzeń do pracy możesz stworzyć w każdych warunkach i w dowolnej lokalizacji. Nie będzie w niej przy tym brakowało komfortu ani wyposażenia zgodnego z Twoimi potrzebami. Kontenery możesz wynająć na atrakcyjnych warunkach. Gdzie szukać zaufanego dostawcy? Sprawdź!

 

Mobilny kontener o uniwersalnym zastosowaniu

Kontenery biurowe to konstrukcje, które mogą funkcjonować jako pojedyncze obiekty lub całe kompleksy – wszystko dzięki ich modułowej budowie. Do ich zakupu czy wynajmu przekonuje nie tylko funkcjonalność, ale także minimalna ilość formalności związana z realizacją zamówienia. Do posadowienia kontenera nie są potrzebne specjalne pozwolenia. Nie są również wymagane żadne prace gruntowe czy wylewki, tak jak w przypadku budowania obiektu murowanego.

Po zamówieniu przez Ciebie konkretnego obiektu dostawca przywiezie go we wskazane miejsce. Z biura w kontenerze będzie można korzystać niemal od razu.

Kontener biurowy czy socjalny można rozbudowywać w górę i na boki. Pozwala to na stworzenie przestrzeni dla pracowników o dowolnym metrażu i układzie.

 

W jakich branżach korzysta się z kontenerów?

Kontener biurowy doskonale sprawdza się na placach budowy. To obiekt, w którym miejsce dla siebie znajdzie zarówno kierownik prac, jak i architekt. Jeśli więc zależy Ci na dobrym przepływie informacji między administracją a wykonawcą, mobilna przestrzeń biurowa będzie w sam raz.

Poza tym dobrze wyposażony kontener socjalny przeznaczony dla pracowników będzie namiastką mieszkania. Będą w nim mogli przebywać w okresie prac przy inwestycji w celu odpoczynku i regeneracji.

Kontenery biurowe cieszą się dużą popularnością w branży eventowej, zwłaszcza przy dużych koncertach i festiwalach. Może z nich powstać całe zaplecze dla osób pracujących przy obsłudze imprezy.

Wnętrze obiektu można wyposażyć niemal dowolnie. Znajdzie się tam miejsce zarówno na stanowiska komputerowe, stół konferencyjny, jak i strefę socjalną dla pracowników. Gdzie jeszcze spotkasz kontenery biurowe? Chętnie korzystają z nich na przykład deweloperzy – powstają w nich punkty sprzedaży mieszkań.

 

Na co zwrócić uwagę, wynajmując kontener biurowy?

Najważniejszą cechą mobilnego biura w kontenerze jest jego funkcjonalność. Przy wyborze dostawcy przeglądaj oferty również pod kątem jakości obiektów. Kontenery biurowe czy socjalne są narażone na działanie czasem bardzo kapryśnej pogody. Zwykle jednak nowoczesne konstrukcje powstają przy zastosowaniu innowacyjnych technologii i wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu nie trzeba martwić się o ich stabilność ani bezpieczeństwo użytkowników.

Zanim wybierzesz obiekt, określ swoje potrzeby, a także docelową liczbę osób, które będą korzystały z kontenera. Do dyspozycji masz cały wachlarz rozwiązań – możesz zamówić kontener z jednym, obszernym pomieszczeniem i stworzyć nowoczesny, mobilny open space, a poszczególne strefy biura wyznaczą odpowiednio ustawione meble. Są także kontenery, w których występuje wyraźny podział na część biurową i socjalną, jak również pomieszczenia sanitarne.

Pamiętaj, że jako pracodawca musisz zapewnić w biurze, nawet tymczasowym, odpowiedni komfort termiczny, a także przyjazne oświetlenie. Na szczęście producenci i dostawcy kontenerów biurowych i socjalnych doskonale zdają sobie z tego sprawę i np. system klimatyzacji w mobilnym biurze staje się już standardem.

 

Zalety wynajmu kontenera biurowego i socjalnego

Decydując się na wynajem kontenera pod biuro czy zaplecze socjalne, możesz liczyć na szereg oszczędności. Po pierwsze to rozwiązanie szybkie w realizacji. Po złożeniu zamówienia na konkretny obiekt firma dostarczy go w umówione miejsce bez żadnych dodatkowych prac czy starania się o specjalne zezwolenia.

Do wynajmu kontenerów biurowych przekonuje także cena usługi. Jeśli porównać ją z kosztorysem wzniesienia stacjonarnego, murowanego obiektu, mobilne biuro okaże się znacznie korzystniejsze. Środki zaoszczędzone na wynajmie można przeznaczyć np. na dodatkowe wyposażenie dla pracowników.

Oczywiście wynajem kontenerów wyceniany jest zawsze indywidualnie i adekwatnie do przedstawionych przez klienta potrzeb. Skontaktuj się zatem z G-CON, aby znaleźć rozwiązanie odpowiednie dla ciebie i twoich pracowników!