Pon - Pt: 8:00 - 16:00    ul. Tarnobrzeska 47, 39 - 400 Stale
  570 227 222      biuro@g-con.pl

Podłączenie kontenera do prądu

przez Artur Wygryz
podlaczenie kontenera do pradu

Wszechstronny charakter obiektów kontenerowych sprawia, że znajdują one zastosowanie w najróżniejszych branżach. W wielu przypadkach, kontenery pełnią funkcje identyczne z tymi, które są realizowane przez tradycyjne obiekty budowlane. Mając to na uwadze, konieczne jest zapewnienie przyłącza wszystkich kluczowych mediów. Z punktu widzenia wielu użytkowników, najważniejsze jest podłączenie kontenera do prądu.

Podłączenie kontenera do prądu

Portfolio G-CON obejmuje kontenery, które zaspokoją potrzeby każdego użytkownika, a także użytkowniczki. Poza standardowymi kontenerami budowlanymi i magazynowymi, oferujemy także funkcjonalne kontenery usługowe, handlowe, ekspozycyjne, mieszkalne i wiele innych. Zalety tego typu rozwiązań można mnożyć w nieskończoność. Wśród najważniejszych należy wymienić fakt, że mogą być eksploatowane niemal wszędzie. Jeśli chodzi o procedury urzędowe z tym związane są one znacząco uproszczone względem tradycyjnych obiektów budowlanych. 

Żeby móc cieszyć się pełną funkcjonalnością obiektów kontenerowych, niezbędne jest zapewnienie dostępu do energii elektrycznej, zapewniającej zasilanie wszystkim kluczowym urządzeniom – oświetleniu, ogrzewaniu, klimatyzacji i termie ciepłej wody. Oferowane przez nas obiekty są wyposażone w przyłącze elektryczne, umożliwiające podłączenie do sieci energetycznej o parametrach 400V/32A.

Pomiary elektryczne kontenerów

Podłączenie kontenera do prądu jest realizowane przez naszych fachowców, którzy dbają o Państwa zdrowie i bezpieczeństwo. Przed dopuszczeniem do eksploatacji, każdy obiekt poddawany jest drobiazgowym testom. Zespół wykwalifikowanych ekspertów dokonuje pomiaru rezystancji izolacji (to jeden z kluczowych parametrów składających się na ochronę przeciwpożarową), sprawdza ciągłość przewodów ochronnych, a także skuteczności ochrony przeciwpożarowej. Kontroli podlegają także wyłączniki różnicowoprądowe i wszystkie inne elementy instalacji. Wszystko to sprawia, że możemy oddać do Państwa dyspozycji obiekty dostosowane do Waszych potrzeb i całkowicie bezpieczne. Są one zgodne z zawartymi w obowiązujących przepisach normami.