Pon - Pt: 8:00 - 16:00    ul. Tarnobrzeska 47, 39 - 400 Stale
  570 227 222      biuro@g-con.pl

Kontenery socjalne [wymiary, cena, wynajem]

przez Artur Wygryz
kontenery socjalne

Kontenery pracownicze, jak często nazywane są te obiekty, to nowoczesne rozwiązanie, które sprawdza się w przypadku wielu różnorodnych inwestycji. Są to mobilne konstrukcje, które po postawieniu w wybranym przez klienta miejscu są gotowe do użytku. W bardzo krótkim czasie można więc stworzyć dla pracowników firmy biuro lub zaplecze socjalne, na przykład na placu budowy. Kontener budowlany pracowniczy to duża oszczędność zarówno pieniędzy, jak i czasu. Warto jednak zaznaczyć, że taki obiekt jest również niezwykle funkcjonalny oraz zapewnia jego użytkownikom komfortowe warunki do pracy lub odpoczynku.

Kontenery socjalne – opłacalna inwestycja

Kontener socjalny z łazienką i aneksem kuchennym to naprawdę wygodne rozwiązanie dla firmy, która chce stworzyć dla swoich pracowników biuro stacjonarne lub obiekt tymczasowy, który ma pełnić jego rolę. Postawienie takiej konstrukcji jest błyskawiczne, czego nie można powiedzieć o budowie tradycyjnej nieruchomości. Co więcej, taki obiekt może stanąć właściwie w każdym miejscu. Dlatego na przykład kontener budowlany socjalny jest po prostu praktycznym wyjściem. Decyzja o wykorzystaniu kontenerów jest też oczywiście korzystna finansowo, zwłaszcza że dzięki ofercie G-Con obiekty te można zarówno kupić, jak i wynająć.

Zobacz też: Kontenery sanitarne G-CON

Wynajem kontenera socjalnego

Produkcja i sprzedaż kontenerów socjalnych to nie wszystkie usługi oferowane przez G-Con. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy im również wynajem kontenerów socjalnych na dowolny okres. Mamy świadomość tego, że dla wielu firm zakup takiego obiektu jest zbyt dużą i często zupełnie niepotrzebną inwestycją. Po co zatem zajmować się późniejszą sprzedażą kontenera po skończonym projekcie, jeśli można go po prostu oddać. W G-Con wynajmujemy doskonałej jakości kontenery socjalne, które są wyposażone między innymi w oświetlenie, ogrzewanie, czy podłączenie do sieci energetycznej. Są one gotowe do użycia, pozwalając naszym klientom stworzyć tymczasowe miejsce do pracy w krótkim czasie.

Kontener socjalny – wymiary

Standardowe wymiary kontenera typu studio to 2435 × 6055 mm. G-Con zajmuje się jednak produkcją obiektów o różnorodnych wymiarach dopasowanych do potrzeb klienta. W zależności więc od tego, czy zamawiający zdecyduje się na kontener socjalny z WC, czy może również z aneksem kuchennym, ostateczne wymiary konstrukcji mogą być różne. Warto przy tym podkreślić, że na każdym etapie projektowania takiego kontenera służymy naszym klientom pomocą. Dbamy o to, aby wyprodukowany przez nas obiekt spełniał wszystkie ich wymagania. Dzięki temu mamy pewność, że osoby użytkujące kontenery socjalne będą w pełni usatysfakcjonowane z ich funkcjonalności.

Kontener pracowniczy – wygoda i funckjonalność

Warto podkreślić, że kontener biurowo-socjalny to obiekt, który zapewnia pełen komfort pracy jego użytkownikom. Dzięki doświadczeniu naszych projektantów i inżynierów udało nam się stworzyć konstrukcje, które są bardzo funkcjonalne. Oczywiście oprócz gotowych obiektów oferujemy również możliwość zaprojektowania takiej przestrzeni na indywidualne zamówienie klienta. Z naszą pomocą każdy inwestor może więc stworzyć taki kontener, który będzie doskonale spełniał swoje funkcje, zapewniając pracownikom komfort i dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień. Oferta G-Con obejmuje między innymi standardowe kontenery socjalne wyposażone w aneks kuchenny i zaplecze sanitarne. Takie obiekty mogą więc z powodzeniem służyć jako pełnowartościowe biuro, stołówka, czy też szeroko pojęte pomieszczenie socjalne.

Zobacz też: Kontenery biurowe

Kontenery socjalne – cena

Niestety nie istnieje jedna odpowiedź na pytanie o ceny kontenerów socjalnych. Koszt ich wyprodukowania bywa różny i jest on zależny od kilku najważniejszych czynników. Przede wszystkim chodzi tu o wielkość takiego obiektu, ale także o jego wyposażenie oraz standard wykończenie kontenera zamawianego przez klienta. Oczywiście odnosi się to również do kontenerów na wynajem. Warto jednak pamiętać, że zakup lub wypożyczenie takiej konstrukcji nadal jest znacznie mniejszym obciążeniem finansowym niż budowa tradycyjnego budynku.

Klienci pytają o kontenery socjalne:

Kontener socjalny – jaka waga?

Należy zaznaczyć, że wszystkie elementy budujące takie nowoczesny konstrukcje, w tym rama kontenera socjalnego, powstają z innowacyjnych materiałów, które wyróżniają się niższą wagą przy ciągle wysokiej wytrzymałości. Dlatego kontenery produkowane przez G-Con to stosunkowo lekkie konstrukcje. Ich waga może być jednak różna, w zależności od tego, jakiego rodzaju kontener zamówi klient – między innymi od jego wymiarów, wyposażenia oraz wykorzystanych elementów wykończenia.