kontenery socjalno biurowe

Share to

Kontenery – panoramy zalety rozwiązania

Kontenery typu panorama cechują duże przeszklenia. Doskonale sprawdzają się jako obiekty handlowe, pozwalające na efektowną prezentację asortymentu. Coraz częściej wykorzystywane są także jako nowoczesne powierzchnie biurowe.

Kontener –panorama

Dostępne na rynku kontenery znajdują szeroki zakres zastosowań. Doskonale sprawdzają się jako alternatywa dla tradycyjnego budownictwa. Wśród nich znajdziemy wiele propozycji spełniających różne funkcje, posiadające różne gabaryty oraz wygląd wizualny. Dodatkowe modyfikacje związane z indywidualnymi potrzebami i oczekiwaniami użytkowników, dodatkowo zwiększają zakres dostępnych rodzajów kontenerów.

Jednym z coraz częściej stosowanych rozwiązań w tym zakresie są panoramy. Jest  to kontener typu studio posiadający duże przeszklenia. W standardzie znajdziemy go w wersji o wymiarach 2435mm  x 6055mm.  Dla klientów poszukujących indywidualnych rozwiązań, panoramy dostępne są także w innych wymiarach. Cechą charakterystyczną tego typu kontenera są wspomniane wcześniej, duże przeszklenia, które pozwalają na efektowną ekspozycję towarów posiadanych w ofercie użytkownika. Kontenery tego typu cechuje najwyższa jakość oraz estetyka wykonania. Przy ich budowie wykorzystuje się solidną konstrukcję ramową, która gwarantuje najwyższą jakość oraz wytrzymałość obiektu.

Zalety panoramy

Niewątpliwą zaletą kontenera typu panorama, tak jak w przypadku niemal wszystkich rodzajów tego typu obiektów, jest możliwość łączenia segmentów w większą zabudowę. System modułowy pozwala na rozbudowanie obiektu zarówno szeregowo, jak i piętrowo. Co więcej, w przypadku panoram, użytkownicy mają możliwość wykupienia usługi montażu żaluzji antywłamaniowych.

Panorama pozwala także na dowolną aranżację przestrzeni obiektu. Może ona zostać podzielona ściankami działowymi lub pozostać otwarta. Co istotne, obiekt może być zlokalizowany w dowolnym miejscu, bez względu na warunki terenowe (nawet na nierównym podłożu). Warto również pamiętać, że kontenery to obiekty, które nie są trwale związane z podłożem, w związku z czym mogą zostać przeniesione w inne miejsca, a nawet podlegać sprzedaży wtórnej. Przestrzeń w środku można podzielić ​ ściankami działowymi​ lub pozostawić  otwartą. Konstrukcja kontenera​ pozwala na ustawienie go nawet na nierównym podłożu, co umożliwia lokalizację w każdym wybranym przez klienta miejscu.

Kontenery typu studio posiadają połączenie z źródłem prądu elektrycznego, a także odpowiednie oświetlenie. Wyposażone są także w elektryczne ogrzewanie. Każdy obiekt w standardzie posiada jeden kaloryfer. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników i zwiększając walory funkcjonalne obiektów, firmy oferują również montaż dodatkowych systemów, takich jak system klimatyzacji, system wentylacji czy też system instalacji teleinformatycznych.  Z kolei jeśli chodzi o wyposażenie zewnętrzne tego typu kontenerów, jest ono dobierane zgodnie z oczekiwaniami użytkownika. Dodatkowo w zależności od tego w jaki sposób dany kontener będzie wykorzystywany i jakie będzie pełnił funkcje, istnieje możliwość dostarczenia jego w pełni kompleksowego wyposażenia w zakresie mebli biurowych, mebli wystawowych itp.

Zastosowanie panoramy

Kontenery typu studio, dzięki swojej konstrukcji z powodzeniem sprawdzą się w roli sklepu, witryny bądź kwiaciarni. W zależności od koncepcji, mogą stanowić pojedyncze segmenty bądź złożone pawilony handlowe. Duże, przeszklone ściany tego typu kontenerów pozwolą na niezwykle efektowną ekspozycję asortymentu. Doskonale sprawdzą się niemal w każdej branży handlowej. Dzięki możliwości zastosowania żaluzji antywłamaniowych, uzyskujemy w pełni funkcjonalną powierzchnię handlową, która stanowi doskonałą alternatywę dla tradycyjnych obiektów handlowych. Co więcej, z powodzeniem można je wykorzystać jako eksponowane biuro w zdecydowanie nowoczesnym i modernistycznym wydaniu.

Leave your comment

Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.
Please enter comment.